Pak jij dit seizoen toch nog een leuke prijs? w w s w z w ajaxlife SV AJAX I C 1 N T E R G E V A N D U V E N B 0 D E E N C B A K K E R B L S V E N S S 0 N K 0 T A R S K 1 E 1 T 1 N G Y S B L A M P R 0 U B A K B 0 0 R D K 0 S T E R L 1 E A K N U B D 1 0 N 1 C E N E 0 D E J 0 N G E E R V K E D M A Z R A 0 U 1 N A S Y Y K M T Z V R G E L A M E N E E D 0 E K H 1 C A 0 O A H E H H R U V R P B B J O H N S E N E K U D T E 1 L U U M 1 E E M E E U E L V V E T N U N E U S N D 1 1 E V L 1 N E R E S Y A A E E R B E G S K K E S S Y E T Z U L G L K N N T R N N U S A 1 E E R L 0 R M 1 N 1 S A 0 G B D 1 H S E C A R L N N 0 C T A G N N M W 1 B L T E A A W 0 R A R S A G D Z H N E E S A T K Y A J D G N D A M M R G M D A O R L S P 1 O E D E E N U 1 0 S T E E N 0 L S E N N Y E C H B M E N W A S Y B 0 E B 1 H D P E L W 0 E N Y H 0 Y R S A L 1 E E L L M 1 A U K Z D Y 1 N D Z 0 U E E E L B 0 C R 0 M N R Z 1 B A N D E T E R E K U N N D L N H D E L 1 G T S Y W V A N L E E R E U R 0 0 A A 0 L R E D E G B M N B R E C 1 A U F H S U S N F 1 R T D N A U A E A O J A E X M A U N D R A R E 0 S A L C R H H D Z 1 1 L E R T A L 1 Y V 1 P 0 S L L G E G 1 1 N D H 0 0 G E N D Y K K J A A R E B E K R 1 S T E N S E N V E S Y T 1 S G D Waarom zouden we jullie alleen de winterstop insturen met een leuke puzzel? Vermaak jezelf (tot het WK begint) met deze woordzoeker, en wie weet win je als lid van SV Ajax een van de mooie prijzen. Debuteerde in augustus met een doelpunt voor Jong Ajax tegen Cambuur 18-05-2018 Puzzelen in de zomerstop De antwoorden op de vragen zijn te vin den in de woordzoeker. Ze kunnen ver ticaal, horizontaal en diagonaal staan, maar in de laatste twee gevallen alleen van links naar rechts. De niet-wegge- streepte letters vormen het antwoord op de puzzel. Klaar met puzzelen? Ga dan naar ajaxlife.nl/woordzoeker en vul het for mulier in. Wie weet win jij een van de mooie prijzen, zoals twee seizoenkaar ten of een van de shirts van volgend seizoen (ga naar de website voor alle prijzen). Meedoen kan tot en met zondag 10 juni. We verloten de prijzen onder de juiste inzendingen. Met de winnaars wordt contact opgenomen. OMSCHRIJVINGEN: Spaanse spits kreeg mooi eerbetoon tijdens Willem II-Ajax: SOL Oud-Ajacied die in juli werd toege voegd aan de staf van Marcel Keizer Legde in augustus zijn functie als lid van de raad van commissarissen neer Scoorde voor Jong Ajax tegen Dordrecht, maar zorgde buiten zijn schuld voor veel meer ophef door zijn optreden tegen NEC Populaire speelster nam in augustus afscheid van Ajax Vrouwen, was deelneemster aan Expeditie Robinson en werd analyticus Linda, eerste doelpuntenmaakster voor Ajax dit seizoen in Europees verband Kreeg in Alkmaar in december twee maal geel tegen Ajax Jonge doelman die dit seizoen van Dinamo Zagreb naar Ajax overstapte Jonge Amsterdammer die in augustus zijn contract met vier seizoenen verlengde Ex-speler van Rapid Wien, scoorde meteen in zijn eerste wedstrijd waarin hij in de basis begon Voorhoutse doelman van Jong Ajax, die in april zijn contract verlengde Speelde aan het begin van het seizoen zijn 200e wedstrijd voor Ajax Vitesse-speler die in maart met twee goals de titelaspiraties van Ajax verkleinde Debuteerde tijdens het trainingskamp in Portugal met een doelpunt voor de hoofdmacht tegen Duisburg Colombiaanse verdediger die in een bekerduel tegen Scheveningen mocht debuteren Griekse doelman die terugkeerde bij de club waar hij in de jeugd ook al actief voor was Debuteerde op 21 januari 2018 als trainer van Ajax met een 2-0-overwinning op Feyenoord Voor altijd nummer 34 Rechtsback van Ajax O19, al zou je hem met zijn scheepvaartnaam aan de linkerkant verwachten De een keerde terug bij Ajax; het talent miste de slotfase van de competitie Oud-Ajacied die dit seizoen regelmatig scoorde voor Heracles Nam dit jaar afscheid als boegbeeld van Ajax Vrouwen en werd teammanager Purmerender die in augustus zijn eerste competitieduel voor Jong Ajax speelde Scoorde in januari drie keer tegen RKC Waalwijk en verlengde dezelfde week zijn contract Stapt deze zomer over van Ajax naar PEC Zwolle Kaj Sierhuis scoorde tijdens de oefentrip in januari tegen deze Duitse club OPLOSSING WOORDZOEKER: Trainer van Ajax Vrouwen Was tegenstander in de voorronde van de Champions League Over deze PSV'er zei Joël Veltman na Ajax-PSV dat hij snel op zijn teentjes is getrapt Flankspeler die op het kunstgras van De Dijk een langdurige blessure opliep Doelman die dit seizoen lang buitenspel stond vanwege een zware knieblessure WK-ganger die werd verkozen tot Ajacied van het Jaar Werd in augustus gehuldigd tijdens het Voetballer van het Jaar Gala, maar was door blessureleed dit jaar lang niet inzetbaar Deze Feyenoorder zat - op één momentje na - in de broekzak van debutant Nicolas Tagliafico tijdens de klassieker Degradeerde met FC Twente, maar scoorde in december wel twee keer tegen Ajax 'Zoon van' debuteerde in maart voor Oranje Komend seizoen de trainer van Ajax Zaterdag 1 Middenvelder die in maart naar de A-selectie werd overgeheveld Oud-Ajacied die dit seizoen op 35-jarige leeftijd in Ghana overleed Ajacied die met Duitsland de Confederation Cup won Speler van Jong Ajax, zijn broer was international bij Angola Jeugdige Victor tekende dit seizoen een contract bij Ajac, terwijl oud- Ajacied Henning eind 2017 overleed Aanvoerder van Ajax, nam afscheid van het seizoen met ernstig knieletsel Succesvolle coach van Jong Ajax, was één wedstrijd interim-trainer bij de hoofdmacht Aanvoerder van kampioensploeg Jong Ajax Noorse buitenspeler die begin dit jaar naar Ajax kwam Eerste tegenstander in een oefenduel voor Ajax onder leiding van Ten Hag Ajacied die in april werd uitgeroepen tot speler van de maand Verwisselde voor aanvang van het seizoen Ajax voor Olympique Lyon Toeristisch gebied in Oostenrijk waar Ajax tijdens de voorbereiding op dit seizoen verbleef Tweelingbroertjes die we kenden als Quinten en Jurriën Maduro, inmiddels spelen ze met de achternaam van hun moeder Verruilde begin van dit seizoen Ajax voor Crystal Palace Tegenstander bij de 0-8 waarmee Ajax een competitierecord in een uitduel vestigde Oud-Ajacied bij ADO die in februari Ajax van scoren afhield Scoorde dit seizoen zowel in eigen doel als voor Sparta in duels tegen Ajax Uiteindelijk topscorer (zelfs aller tijden) van Jong Ajax Speler van het Jaar in de Jupiler League speelt volgend jaar voor Ajax Scoorde in maart voor Heerenveen tegen Ajax, de club die hem ooit begeerde Deense superscout van Ajax die in november werd benoemd tot lid van Ajax Scoorde de laatste penalty in het duel tegen Ajax, waardoor FC Twente doorbekerde Ajaxdoelman die aan het begin van het seizoen zijn pols brak Deze speler van VVV was dit seizoen even trefzeker als onder andere Kluivert, Schöne en Neres Ajacied die in januari werd verhuurd aan FC Groningen Doelman over wie dit jaar de documentaire The Boss werd gemaakt Talentvolle rechtsbuiten van Jong Ajax Burkinees die in december door Ajax van KV Mechelen werd overgenomen Verdedigde in de slotminuten van PSV-Ajax het doel van de Eindhovenaren Duitse spits werd in januari overgenomen van RB Leipzig Door de technische staf verkozen tot Talent van het Jaar Zijn penalty werd door Onana gestopt in het duel tegen FC Groningen Eerste tegenstander van Ajax Vrouwen in de Champions League Keerde voor dit seizoen terug na verhuur aan Norwich City Groeide onder Ten Hag bij FC Utrecht uit tot een waardevolle speler Braziliaanse spits die overkwam van Santos FC Speler van Jong Ajax die in maart een meniscusblessure opliep Kwam in januari vanuit Denemarken naar Ajax en debuteerde al snel Neefje van Winston Bogarde werd kampioen bij Jong Ajax Ajacied die in november debuteerde in Oranje

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 15