'Vraag me af of vertrek Van der Sar de oplossing is' SHIRTJE WINNEN? life VOORDELEN ALS LID SV AJAX ajaxlife SV AJAX 1 Q 04-05-2018 UITGELICHT UI OPROEP Matthijs de Ligt begon dit seizoen als ambassadeur van Ajax Jonge Schare, maar groeide uit tot de nieuwe aanvoerder. Jij kunt als lid van SV Ajax een shirt met zijn handtekening winnen. Vraag 2: Welke tekst stond er onder het logo van het finaleshirt uit 1992? Laatste Kaarten Actie Ballenjongen of vaandeldrager Naam: Joey Driessen. Leeftijd: 32. Woonplaats: Tegelen. Beroep: Hulpverlener. Lid van SV Ajax sinds: 2006. Mooiste Ajaxmoment: Toen ik negen jaar was, nam mijn vader mij voor het eerst mee naar Ajax. We speelden toen tegen Bayern Mün- chen in de Champions League en wonnen met 5-2. Dat vergeet ik nooit meer. Natuurlijk staat het behalen van de dertigste landstitel, en dus de derde ster, ook hoog op mijn lijstje. PSV-Ajax: Voorafgaand aan de wedstrijd had ik goede hoop, maar vanaf de eerste minuut was al dui delijk dat PSV er lekker in zat. Ondanks het vele geluk van PSV is het terecht dat ze kampioen zijn. Het voetbalgezegde 'de club met de meeste punten is de verdiende kampioen' gaat hier wel op. Het vuurwerk- en busincident keur ik trouwens af. Ik snap de emotie, maar het in gevaar brengen van andere mensen hoort niet thuis in het voetbal. Ajax-VVV: Tegelen ligt dicht bij Venlo, dus dit is voor mij altijd wel een bijzondere wedstrijd. Ik had eigenlijk een ongemotiveerd Ajax verwacht, maar dat viel mee. De tweede helft werd er zelfs weer een beetje als vanouds gevoetbald. Er hing een rare sfeer in het behoor lijk lege stadion. Dat gejoel richting Ziyech begrijp ik echt niet, je moet juist trots zijn dat je zo'n speler in je team hebt. Edwin van der Sar: Het is soms lastig in te schatten wat er alle maal binnen de directie gebeurt, je staat er toch wat verder van af als supporter. Ik vind het mooi dat oud-spelers de leiding hebben, maar tegelijkertijd wil je ook pro gressie zien. Vier jaar zonder prijs is niet leuk voor een supporter, maar ik vraag me af of een vertrek van Van der Sar de oplossing is. Jong Ajax: Ik volg echt bijna al het voetbal, dus ook de Jupiler League. Natuurlijk is het mooi voor Jong Ajax dat ze het kampi oenschap pakken, maar het maakt voor mij persoonlijk het seizoen niet beter. Toch geeft het wel hoop voor de toekomst, er zitten echt veel getalenteerde jongens bij de beloften. Ajax-AZ: Ajax speelde goed en vermakelijk voetbal. De verdedi ging oogde alleen soms wat onsta biel, AZ was een paar keer behoor lijk gevaarlijk. Ziyech is voor mij, ondanks de kritiek, de terechte Aja- cied van het Jaar. Hetzelfde geldt voor Talent van het Jaar, Matthijs de Ligt. Het mooiste moment van de wedstrijd was toch het eerbetoon aan Nouri in de 34e minuut, een kippenvelmoment. Wil jij ook in deze rubriek komen? Dat kan! Mail je gegevens naar redactie@svajax.nl en wellicht sta jij dan op deze plek in het volgende nummer. otv A Jaargang 25, nummer 19 Vrijdag 4 mei 2018 Uitgever: Supportersvereniging Ajax i.s.m. ZPRESS Sport BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Hoofdredactie: Sander Zeldenrijk s.zeldenrijk@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Eindredactie: Mike van Damme Aan dit nummer werkten mee: Joep Bertrams, David Endt, Erol Erdogan, Mark van den Heuvel, Lindy Hofstra, Kevin Van Nunen, Floris Roos, Erfgoed Ajax Advertentieverkoop: Berry van der Tas, Stefan Toom ZPRESS Sport BV Telefoon: 078-63 97 070 Opmaak: ZPRESS Studio BV Drukkerij: De Persgroep Nederland Ajax Life online Site: ajaxlife.nl Twitter: @ajaxlife Facebook: facebook.com/ajaxlife Instagram: instagram.com/ajaxlife Ledenadministratie Service SV Ajax Site: Ajaxlife.nl/service Telefoon: 0900 - 232 25 29. Optie 5. Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten: Ajaxlife.nl/service Ajax Life Ajax Jonge Schare Lid worden? Dat kost 27.50 euro per seizoen voor Ajax Life, 26,50 euro voor Ajax Jonge Schare (13 t/m 17 jaar). Kijk voor de voordelen op ajaxlife.nl/wordlid Een buitenlands lidmaatschap kost 36,50 euro (Europa) of 58,50 (rest van de wereld) Geen krant ontvangen? Ajaxlife.nl/geenkrant Ajax Life 20 verschijnt op vrijdag 18 mei 2018 Copyright 2018: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever, ZPRESS SPORT BV. Wil je kans maken op het shirt (maat S)? Geef dan antwoord op de volgende drie vragen. Alle antwoorden zijn terug te vinden in deze editie van Ajax Life. Vraag 1: Wat droeg Terry Lartey- Sanniez na afloop van de Leuke Ajax-evenementen Zelf voetballen in de Amsterdam Arena of samen met een speler meedoen aan een quiz? SV Ajax organiseert elk seizoen enkele leuke evenementen, zoals het Ajax Life Voetbaltoernooi en Café Ajax Life. Voorrang bij kaartverkoop Wil je een wedstrijd van Ajax bezoeken? Met je (Ajax Life of Ajax Jonge Schare) clubcard van SV Ajax krijg je voorrang op de losse kaartverkoop en Europese passe partouts, en heb je dus kans op betere en goedkopere plekken. kampioenswedstrijd tegen MVV? Vraag 3: Welke afbeelding staat er op de nieuwe seizoenkaart? 10 procent korting in fanshop Wil je het nieuwste Ajaxshirt kopen, of toch liever een trainingspak of sporttas met het clublogo? Als je in de Ajax Fanshop (ook online) iets koopt, krijg je als lid van SV Ajax tien procent korting. 25 procent korting Arena Tour Wil je even gluren in de Ajaxkleedkamer en ervaren hoe het is om langs het veld te staan? Als lid van SV Ajax krijg je 25 procent korting op de rondleidingen in de Amsterdam Arena (max. vier kaarten per clubcard). Heb je de antwoorden gevonden? Ga dan naar ajaxlife.nl/shirtje en laat uiterlijk vrijdag 11 mei de antwoorden en je gegevens achter. We verloten het shirt onder de juiste inzendingen. Met de winnaar wordt contact opgenomen. Omdat het leven als tiener al duur genoeg is, kun je tegen fikse kortingen kaartjes kopen voor Ajaxwedstrijden. De Laatste Kaarten Actie is exclusief voor leden van Ajax Jonge Schare. Als Jonge Schare-lid kun je ook direct langs het veld staan: als ballenjongen. Of beter: voor de wedstrijd op het veld staan als vaandeldrager of vlagdrager bij thuiswedstrijden. ALTIJD AJACHD

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 19