'Sparta-uit was voor mij persoonlijk een bijzondere wedstrijd' rrmiife SHIRTJE WINNEN? VOORDELEN ALS LID SV AJAX ajaxlife SV AJAX I Q 30-03-2018 UITGELICHT Supportersleven: Als seizoen kaarthouder mis ik geen enkele thuiswedstijd, of het nou voor de competitie, Europees of beker is. Eens in de zoveel tijd pak ik ook nog een uitwedstrijd mee. Nu ik eSporter bij Sparta ben, moet ik qua uitingen op sociale media wel wat professio neler en voorzichtiger zijn, maar ik blijf Ajacied in hart en nieren. UI OPROEP Speelt Joël Veltman volgend jaar nog bij Ajax? Het is afwachten. Dit zou dus zomaar de laatste keer kunnen zijn dat je een gesigneerd shirt van de aanvoerder kunt winnen als lid van SV Ajax. Meedoen dus! Laatste Kaarten Actie Ballenjongen of vaandeldrager Naam: Lev Vinken. Leeftijd: 17. Woonplaats: Amsterdam. Beroep: Professioneel eSporter bij Sparta (uitgeleend door Ajax). Lid van SV Ajax sinds: Om eer lijk te zijn, weet ik dat niet. eSports: Ik kende eSporter Dani Hagebeuk al een tijdje en nadat ik een goed toernooi had gespeeld, kwam de club erachter dat ik een echte Ajacied ben. Op die manier ben ik eigenlijk ontdekt. Ik verbaas me soms wel over de populariteit van de sport. Veel jongeren weten nu wie ik ben, dat is best bizar. Ik zie Dani Hagebeuk en Koen Weijland niet als concurrenten, maar als teamgeno ten. Als ik volgend seizoen voor Ajax ga spelen, hoop ik dat we gezamen lijk veel prijzen voor de club kunnen bemachtigen. Sparta-Ajax: De eerste helft was wat zwakjes, maar in de tweede helft heeft Ajax wel zijn klasse getoond. De 5-2-overwinning was dan ook volledig verdiend. Ziyech was in mijn ogen de man of the match, hij speelde echt goed. Het was natuur lijk wel een bijzondere wedstrijd nu ik voor Sparta speel, maar ik was wel voor de volle honderd procent voor Ajax. Joël Veltman: Veltman zit in een lastige periode nu hij bij zowel Ajax als Oranje gepasseerd is. Het is een echte Ajaxjongen die nooit iets kwaads heeft gezegd over de club. Dat mensen hem af en toe uitfluiten vind ik dan ook onbe grijpelijk. Ik hoop van harte dat hij zijn plekje in de basis, inclusief aanvoerdersband, weer weet te bemachtigen. Nederlands elftal: Ik kijk de laatste tijd steeds minder naar het Nederlands elftal, ik voel me er eerlijk gezegd ook veel minder bij betrokken dan voorheen. Ik was wel verbaasd over de selectie, ik denk namelijk niet dat bijvoor beeld Wout Weghorst en Guus Til het niveau aankunnen. Dan zie ik liever Huntelaar en Veltman in Oranje. Matthijs de Ligt: Dat De Ligt op zo'n jonge leeftijd al zo goed is, vind ik ontzettend knap. Hij is heel groot en straalt veel kracht uit, met name in de één-tegen-éénsituaties laat hij echt zijn kwaliteiten zien. Als Veltman niet speelt, vind ik het logisch dat hij aanvoerder is, maar wat mij betreft is Joël nog wel de eerste keus. Wil jij ook in deze rubriek komen? Dat kan! Mail je gegevens naar redactie@svajax.nl en wellicht sta jij dan op deze plek in het volgende nummer. ALTIJD AJACIXD Jaargang 25, nummer 17 Vrijdag 30 maart 2018 Uitgever: Supportersvereniging Ajax i.s.m. ZPRESS Sport BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Hoofdredactie: Sander Zeldenrijk s.zeldenrijk@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Eindredactie: Mike van Damme Aan dit nummer werkten mee: Joep Bertrams, David Endt, Erol Erdogan, Lindy Hofstra, Kevin Van Nunen, Menno Pot, Floris Roos, Erfgoed Ajax Advertentieverkoop: Berry van der Tas, Stefan Toom ZPRESS Sport BV Telefoon: 078-63 97 070 Opmaak: ZPRESS Studio BV Drukkerij: De Persgroep Nederland Ajax Life online Site: ajaxlife.nl Twitter: @ajaxlife Facebook: facebook.com/ajaxlife Instagram: instagram.com/ajaxlife Ledenadministratie Service SV Ajax Site: Ajaxlife.nl/service Telefoon: 0900 - 232 25 29. Optie 5. Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten: Ajaxlife.nl/service Ajax Life Ajax Jonge Schare Lid worden? Dat kost 27.50 euro per seizoen voor Ajax Life, 26,50 euro voor Ajax Jonge Schare (13 t/m 17 jaar). Kijk voor de voordelen op ajaxlife.nl/wordlic Een buitenlands lidmaatschap kost 36,50 euro (Europa) of 58,50 (rest van de wereld) Geen krant ontvangen? Ajaxlife.nl/geenkrant Ajax Life 18 verschijnt op vrijdag 13 april 2018 Copyright 2018: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever, ZPRESS SPORT BV. Wil jij kans maken op het shirt (maat XL)? Geef dan antwoord op de volgende drie vragen. Alle antwoorden zijn terug te vinden in deze editie van Ajax Life. Vraag 1: Tijdens welk prestigieus toernooi werd de destijds vijftien jarige Nicolas Kühn uitgeroepen tot beste speler? Vraag 2: Met welk woord typeert Joël Veltman dit seizoen? Vraag 3: Hoe werden de skyboxen ook wel genoemd door de F-side? Heb je de antwoorden gevonden? Ga dan naar ajaxlife.nl/shirtje en laat uiterlijk vrijdag 6 april de antwoorden en je gegevens achter. We verloten het shirt onder de juiste inzendingen. Met de winnaar wordt contact opgenomen. Omdat het leven als tiener al duur genoeg is, kun je tegen fikse kortingen kaartjes kopen voor Ajaxwedstrijden. De Laatste Kaarten Actie is exclusief voor leden van Ajax Jonge Schare. Als Jonge Schare-lid kun je ook direct langs het veld staan: als ballenjongen. Of beter: voor de wedstrijd op het veld staan als vaandeldrager of vlagdrager bij thuiswedstrijden. Leuke Ajax-evenementen Zelf voetballen in de Amsterdam Arena of samen met een speler meedoen aan een quiz? SV Ajax organiseert elk seizoen enkele leuke evenementen, zoals het Ajax Life Voetbaltoernooi en Café Ajax Life. 10 procent korting in fanshop Wil je het nieuwste Ajaxshirt kopen, of toch liever een trainingspak of sporttas met het clublogo? Als je in de Ajax Fanshop (ook online) iets koopt, krijg je als lid van SV Ajax tien procent korting. Voorrang bij kaartverkoop Wil je een wedstrijd van Ajax bezoeken? Met je (Ajax Life of Ajax Jonge Schare) clubcard van SV Ajax krijg je voorrang op de losse kaartverkoop en Europese passe partouts, en heb je dus kans op betere en goedkopere plekken. 25 procent korting Arena Tour Wil je even gluren in de Ajaxkleedkamer en ervaren hoe het is om langs het veld te staan? Als lid van SV Ajax krijg je 25 procent korting op de rondleidingen in de Amsterdam Arena (max. vier kaarten per clubcard).

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 19