Hoop dat Hakim nog jaren Ajaxshirt draagt' w SHIRTJE WINNEN? VOORDELEN ALS LID SV AJAX ajaxlife SV AJAX I Q 16-02-2018 UITGELICHT Titelrace: |7] OPROEP Niet heel vaak is een speler al zo snel populair bij de fans als Nicolas Tagliafico is overkomen bij Ajax. En als lid van SV Ajax kun jij nu een Ajax shirt met zijn handtekening winnen. Laatste Kaarten Actie Ballenjongen of vaandeldrager Naam: Richard Pol. Leeftijd: 37. Woonplaats: Emmen. Beroep: Chauffeur/magazijnme dewerker bij een reclameversprei- dingsbureau. Lid SV Ajax sinds: 2004. Eerste wedstrijd: De allereerste Ajaxwedstrijd die ik bezocht, was met mijn oom, Harm Dik. Helaas leeft hij niet meer. Hij nam mij voor het eerst mee in 1993 naar het Olympisch Stadion in Amsterdam, naar de wedstrijd Ajax-FC Barcelona (2-4). Deze wedstrijd zal ik echt nooit meer vergeten; het grote Barcelona tegen het Ajax dat groeiende was. Twee jaar later pakten wij de Champions Leaguewinst. Ik geloof zeker nog in de landsti tel. Geloof moet je altijd houden zolang het mogelijk is. Het is haast niet mogelijk dat PSV met zulk slecht voetbal steeds zoveel punten blijft pakken, het moet haast wel of ze gaan punten verspelen komende weken. Dan kan de wedstrijd in Eindhoven op 15 april wel eens heel cruciaal worden voor de titel. Nicolas Tagliafico: Nico beleefde natuurlijk een gewel dig debuut in de gewonnen klassie ker en heeft zich zo meteen populair gemaakt onder de fans. De links backpositie was de afgelopen tijd wel een puntje van discussie, maar met Nico hebben we een van de betere backs van de Nederlandse competitie in huis. Hij brengt zeker heid achterin en heeft ook de aan vallende intenties die van een Ajax- back worden verwacht. Ik ga ervan uit dat we na dit halfjaar nog mini maal een jaar mogen genieten van deze speler. Johan Cruijff Arena: De Arena wordt steeds mooier en mooier. De rode stoeltjes met in het wit AJAX en het logo zichtbaar vind ik ook geweldig lijken. Het is jammer dat de naamsverandering er nog steeds niet door is, alhoewel het voor de supporters misschien wel al de Johan Cruijff Arena is. Het zal wel een geldkwestie zijn dat het nog niet rond is, maar van mij mag het snel definitief worden. Hakim Ziyech: Hakim is een geweldige voetballer. Dat het publiek gaat fluiten naar eigen spelers snap ik niet, hij ver overt verreweg de meeste ballen van alle spelers in de eredivisie en in de wedstrijd tegen NAC legde hij bijna twaalf kilometer af. Het handgebaar richting het publiek snap ik dan wel, ook al was het maar een klein deel van de supporters dat hem uitfloot. Maar ik denk ook: Hakim, laat nog meer je voeten spreken in plaats van je handen. Er zijn mensen die zeg gen dat Hakim beter weg kan gaan na dit seizoen, maar ik denk dat ze er dan pas achter komen wat ze gaan missen aan de geweldige voet baller die hij is. Persoonlijk hoop ik dat Hakim nog jaren het Ajaxtenue zal dragen. Ajaxshirts: Ik vind het uittenue van dit seizoen echt een hele mooie, mijn kinderen en ik hebben er alle drie een. De meeste seizoenen koop ik ook een shirt (vaak uit). Ik heb niet echt spe ciale gevoelens bij een bepaald shirt, maar het mooiste shirt vind ik toch het uittenue van 1989/1990 met TDK als hoofdsponsor. Ook het shirt van 1994/1995 brengt natuur lijk wel herinneringen met zich mee. Wil jij ook in deze rubriek komen? Dat kan! Mail je gegevens naar redactie@svajax.nl en wellicht sta jij dan op deze plek in het volgende nummer. ALTIJD AJAC1ZD Jaargang 25, nummer 14 Vrijdag 16 februari 2018 Uitgever: Supportersvereniging Ajax i.s.m. ZPRESS Sport BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Hoofdredactie: Sander Zeldenrijk s.zeldenrijk@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Eindredactie: Mike van Damme Aan dit nummer werkten mee: Joep Bertrams, David Endt, Erol Erdogan, Lindy Hofstra, Kevin Van Nunen, Floris Roos, Erfgoed Ajax Advertentieverkoop: Berry van der Tas, Stefan Toom ZPRESS Sport BV Telefoon: 078-63 97 070 Opmaak: ZPRESS Studio BV Drukkerij: De Persgroep Nederland Wil je kans maken op het drie vragen. Alle antwoorden zijn thuisshirt (maat L)? Geef dan terug te vinden in deze editie van het antwoord op de volgende Ajax Life. Vraag 1: Nicolas Tagliafico is een belezen Ajacied. Welk boek ligt er momenteel op zijn nacht kastje? Vraag 2: De oostzijde van de Arena wordt flink verbouwd. Hoeveel extra vloeroppervlakte levert dat op? Vraag 3: Wie heeft het speciale shirt dat Johan Cruijff droeg Ajax Life online Site: ajaxlife.nl Twitter: @ajaxlife Facebook: facebook.com/ajaxlife Instagram: instagram.com/ajaxlife Ledenadministratie Service SV Ajax Site: Ajaxlife.nl/service Telefoon: 0900 - 232 25 29. Optie 5. Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten: Ajaxlife.nl/service Ajax Life Ajax Jonge Schare Lid worden? Dat kost 27.50 euro per seizoen voor Ajax Life, 26,50 euro voor Ajax Jonge Schare (13 t/m 17 jaar). Kijk voor de voordelen op ajaxlife.nl/wordlid Een buitenlands lidmaatschap kost 36,50 euro (Europa of 58,50 (rest van de wereld) Geen krant ontvangen? Ajaxlife.nl/geenkrant Ajax Life 15 verschijnt op vrijdag 2 maart 2018 Copyright 2018: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever, ZPRESS SPORT BV. Leuke Ajax-evenementen Zelf voetballen in de Amsterdam Arena of samen met een speler meedoen aan een quiz? SV Ajax organiseert elk seizoen enkele leuke evenementen, zoals het Ajax Life Voetbaltoernooi en Café Ajax Life. Voorrang bij kaartverkoop Wil je een wedstrijd van Ajax bezoeken? Met je (Ajax Life of Ajax Jonge Schare) clubcard van SV Ajax krijg je voorrang op de losse kaartverkoop en Europese passe partouts, en heb je dus kans op betere en goedkopere plekken. 10 procent korting in fanshop Wil je het nieuwste Ajaxshirt kopen, of toch liever een trainingspak of sporttas met het clublogo? Als je in de Ajax Fanshop (ook online) iets koopt, krijg je als lid van SV Ajax tien procent korting. 25 procent korting Arena Tour Wil je even gluren in de Ajaxkleedkamer en ervaren hoe het is om langs het veld te staan? Als lid van SV Ajax krijg je 25 procent korting op de rondleidingen in de Amsterdam Arena (max. vier kaarten per clubcard). tijdens zijn afscheidswedstrijd tegenwoordig aan de muur hangen? Heb je de antwoorden gevonden? Ga dan naar ajaxlife.nl/shirtje en laat uiterlijk vrijdag 23 februari de antwoorden en je gegevens achter. We verloten het shirt onder de juiste inzendingen. Met de winnaar wordt contact opgenomen. Omdat het leven als tiener al duur genoeg is, kun je tegen fikse kortingen kaartjes kopen voor Ajaxwedstrijden. De Laatste Kaarten Actie is exclusief voor leden van Ajax Jonge Schare. Als Jonge Schare-lid kun je ook direct langs het veld staan: als ballenjongen. Of beter: voor de wedstrijd op het veld staan als vaandeldrager of vlagdrager bij thuiswedstrijden.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 19