'Zelf alles winnen en hopen dat PSV punten morst' VOORDELEN ALS LID SV AJAX [JMÏX] SHIRTJE WINNEN? ajaxlife UITGELICHT Ballenjongen of vaandeldrager Laatste Kaarten Actie omdat ik met voorrang kaartjes wil Keizer op non-actief: contract gegoten. Daar zit meer in dan er tot op heden uitkomt. Daar kunnen onze leden de komende jaren nog veel plezier aan beleven. Titelrace: Tijdens het trainingskamp in Portugal spraken we uitgebreid met David Neres. De Braziliaan zette na het interview een krabbel op het rood-witte Ajaxshirt. En die kun jij als lid van SV Ajax winnen. shirtje en laat uiterlijk vrijdag 26 januari de antwoorden en je gegevens achter. Onder de juiste inzenders verloten we het shirt. Met de winnaar wordt contact opgenomen. SV AJAX I Q 19-01-2018 Leuke Ajax-evenementen Zelf voetballen in de Amsterdam Arena of samen met een speler meedoen aan een quiz? SV Ajax organiseert elk seizoen enkele leuke evenementen, zoals het Ajax Life Voetbaltoernooi en Café Ajax Life. Voorrang bij kaartverkoop Wil je een wedstrijd van Ajax bezoeken? Met je (Ajax Life of Ajax Jonge Schare) clubcard van SV Ajax krijg je voorrang op de losse kaartverkoop en Europese passe partouts, en heb je dus kans op betere en goedkopere plekken. 10 procent korting in fanshop Wil je het nieuwste Ajaxshirt kopen, of toch liever een trainingspak of sporttas met het clublogo? Als je in de Ajax Fanshop (ook online) iets koopt, krijg je als lid van SV Ajax tien procent korting. 25 procent korting Arena Tour Wil je even gluren in de Ajaxkleedkamer en ervaren hoe het is om langs het veld te staan? Als lid van SV Ajax krijg je 25 procent korting op de rondleidingen in de Amsterdam Arena (max. vier kaarten per clubcard). Als Jonge Schare-lid kun je ook direct langs het veld staan: als ballenjongen. Of beter: voor de wedstrijd op het veld staan als vaandeldrager of vlagdrager bij thuiswedstrijden. Omdat het leven als tiener al duur genoeg is, kun je tegen fikse kortingen kaartjes kopen voor Ajaxwedstrijden. De Laatste Kaarten Actie is exclusief voor leden van Ajax Jonge Schare. Naam: Paul Wilbrink Leeftijd: 51 Woonplaats: Amstelveen Beroep: Eigenaar van een beheermaatschappij Lid SV Ajax sinds: 2005. Vooral kopen Eerste stadionbezoek: Dat was tijdens een rondleiding bij de bouw van de Amsterdam Arena. Voor die tijd kwam ik niet bij Ajax. Ik ging in 1993 in Abcoude wonen en later in De Pijp. Mooiste Ajaxherinnering: Lyon-thuis. De manier waarop de fans met elkaar omgingen en als één man achter de ploeg stonden, bezorgt me nog steeds kippenvel. Naast mij zaten twee fanatieke jongens die me bij elk doelpunt om de nek vlogen. Daley Blind: Ik heb respect voor spelers die het team een beetje dragen, mooie pas ses kunnen geven en het spel zo verdelen. Blind was daar een mooi voorbeeld van. Dat had ik ook met Wesley Sneijder, al wordt zijn spel nu snel minder. Ik begin ook steeds meer respect te krijgen voor Hakim Ziyech. Zijn spel neemt echt grootse vormen aan. Hij moet na dit seizoen blijven hoor. Aan hem kunnen we nog veel plezier beleven. Hoogtepunt eerste seizoenshelft: De 3-0-zege op PSV. Als het erop aankomt, laat de ploeg zien wat het kan. De ontwikkeling van Justin Kluivert - maar ook David Neres - is geweldig. Het moment was een beetje merkwaardig. Hij leek het net een beetje op de rit te hebben. Er kan misschien nog iets aanspreken- der worden gevoetbald, maar het draait uiteindelijk wel om win nen. Als dat soms met lelijk voet bal moet, dan moet dat maar. Erik ten Hag: Bij hem heb ik nog geen gevoel. Even afwachten en kijken hoe het gaat. Verenigingsraad: Ik kijk met plezier terug op de afgelopen vier jaar, waarvan de laatste periode als voorzitter. Je kunt echt dingen bereiken omdat je bovenop de beleidsmakers zit. Ik vind het belangrijk dat voet bal een gezinsdingetje is. Veilig samen naar het stadion kunnen gaan. Nu kun je ook stoelen naast elkaar uitzoeken, terwijl je vroe ger verspreid over het vak zat. Zo krijg je supporters gemakkelijker naar het stadion. De samenwer king met Ajax is in een nieuw Het moet te doen zijn. Zelf alles winnen - dus ook in Eindhoven - en hopen dat PSV meer punten morst. (SZ) |7] OPROEP Wil jij ook in deze rubriek komen? Dat kan! Mail je gegevens naar redactie@svajax.nl en wellicht sta jij dan op deze plek in het volgende nummer. Wil jij kans maken op het shirt (maat L) van Neres? Geef dan het antwoord op de volgende drie vragen. Alle antwoorden zijn terug te vinden in deze editie van Ajax Life. Vraag 1: Hoeveel views had het Youtube-kanaal van Ajax in mei 2017, rondom de finale van de Europa Leaguefinale? Vraag 2: David Neres woont momenteel niet alleen. Wie zijn er na de winterstop bij hem ingetrokken? Vraag 3: Wat wil Erik ten Hag gaan ontdekken bij Frenkie de Jong? Heb je de antwoorden gevonden, ga dan naar ajaxlife.nl/ Jaargang 25, nummer 12 Vrijdag 19 januari 2018 Uitgever: Supportersvereniging Ajax i.s.m. ZPRESS Sport BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Hoofdredactie: Sander Zeldenrijk s.zeldenrijk@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Eindredactie: Mike van Damme Aan dit nummer werkten mee: Joep Bertrams, David Endt, Erol Erdogan, Kevin Van Nunen, Floris Roos, Erfgoed Ajax Advertentieverkoop: Berry van der Tas, Stefan Toom ZPRESS Sport BV Telefoon: 078-63 97 070 Opmaak: ZPRESS Studio BV Drukkerij: De Persgroep Nederland Ajax Life online Site: ajaxlife.nl Twitter: @ajaxlife Facebook: facebook.com/ajaxlife Instagram: instagram.com/ajaxlife Ledenadministratie Service SV Ajax Site: Ajaxlife.nl/service Telefoon: 0900 - 232 25 29. Optie 5. Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten: Ajaxlife.nl/service Ajax Life Ajax Jonge Schare Lid worden? Dat kost 27.50 euro per seizoen voor Ajax Life, 26,50 euro voor Ajax Jonge Schare (13 t/m 17 jaar). Kijk voor de voordelen op ajaxlife.nl/wordlic Een buitenlands lidmaatschap kost 36,50 euro (Europa) of 58,50 (rest van de wereld) Geen krant ontvangen? Ajaxlife.nl/geenkrant Ajax Life 13 verschijnt op vrijdag 2 februari 2018

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 19