'Hopelijk gaat besluit Ajax zijn vruchten afwerpen!' SHIRTJE WINNEN? VOORDELEN ALS LID SV AJAX RMSTERDRM ajaxlife UITGELICHT Zoals je dit seizoen van ons gewend bent, maak je bij elk spelersinterview kans om een spelersshirt te winnen. In deze editie staat helaas geen spelersinterview, maar we hebben hier nog het door Dennis Johnsen gesigneerd shirt liggen. shirtje en laat uiterlijk vrijdag 12 januari de antwoorden en je gegevens achter. Onder de juiste inzenders verloten we het shirt. Met de winnaar wordt contact opgenomen. Laatste Kaarten Actie Ballenjongen of vaandeldrager SV AJAX I Q 05-01-2018 Naam: Wesley Schouten Leeftijd: 26 Woonplaats: Lekkerkerk Beroep: Proces Operator Lid SV Ajax sinds: 2015 Marcel Keizer: Het feit dat Kei zer, Dennis Bergkamp en Hen- nie Spijkerman op non-actief zijn gesteld, leek mij eigenlijk een kwes tie van tijd. De resultaten waren heel erg wisselvallig en ook zijn wissels pakten niet altijd goed uit. Ik vind dat we als Ajax zijnde een betere en ervaren trainer verdie nen die ons prijzen bezorgd met goed voetbal. Kortom: ik ben blij dat Ajax deze beslissing heeft geno men, hopelijk gaat het zijn vruchten afwerpen! Goede voornemens: Meer tijd vrij maken om met mijn vader naar Ajax te gaan is iets waar ik naar streef. Verder wens ik iedereen van en voor Ajax een gezond en gelukkig 2018 toe. Grootste ergernis: Dat er vaak te lang wordt gewacht met het halen van nieuwe spelers. Er gingen goede basiskrachten weg, er kwa men weinig goede ervaren spelers voor terug met als resultaat dat we niet Europees spelen dit seizoen. Hoewel het de afgelopen maanden beter gaat met het aankoopbeleid hoop ik dat we deze lijn kunnen vol houden, zodat we volgend seizoen weer kunnen knallen met Europees voetbal. Hoogtepunten 2017: Drie momen ten springen er uit: de thuiswedstrijd tegen Lyon, de finale tegen Man chester United en de uitschakeling van Schalke 04. Ik krijg nog steeds kippenvel als ik aan Lyon-thuis denk. Het gevoel toen Ajax scoorde, de liters bier die door de lucht vlogen en de tranen van vreugde en geluk. Onvergetelijk! De finale keek ik op het Leidseplein met vrienden en hoewel het resultaat er niet naar was, had ik een mooie dag. Wat betreft Schalke 04: ik reed met een 3-0-ach- terstand naar het werk en kwam daar - na in de auto helemaal uit mijn dak te zijn gegaan - vrolijk lachend aan. I ALTIJD AJACIZD Jaargang 25, nummer 11 Vrijdag 5 januari 2018 Uitgever: Supportersvereniging Ajax i.s.m. ZPRESS Sport BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Hoofdredactie: Sander Zeldenrijk s.zeldenrijk@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Eindredactie: Mike van Damme Aan dit nummer werkten mee: Joep Bertrams, David Endt, Erol Erdogan, Kevin Van Nunen, Floris Roos, Ruud Stoop, Erfgoed Ajax Advertentieverkoop: Berry van der Tas, Stefan Toom ZPRESS Sport BV Telefoon: 078-63 97 070 Opmaak: ZPRESS Studio BV Drukkerij: De Persgroep Nederland Verlanglijst 2018: Ik hoop mijn kamer uit te breiden met shirts, sjaals en vlaggen. Voor de rest zou ik graag eens een wedstrijd als vip bijwonen. Met wat moeite en sparen hoop ik dat in de tweede seizoenshelft te rea liseren. Ajacied van het Jaar: David Neres heeft indruk op me gemaakt. Zijn snelheid en acties zijn echt geweldig. Precies de rechtsbuiten die Ajax op dit moment nodig heeft. Hij heeft ook lef en laat zich de kaas niet van het brood eten. Justin Kluivert en Frenkie de Jong mogen ook niet vergeten worden. Trainingskamp: Kaj Sierhuis mee moet op snuffelstage, omdat ik simpelweg vind dat hij in aanmer king komt voor Ajax 1. Natuurlijk hebben we ook Mateo Cassierra nog, die goed bezig is. Dat geldt ook voor Dennis Johnsen, precies het type speler dat Ajax nodig heeft in de toekomst. Seizoenkaart: Nee. Dit komt mede door de vijfploegendienst waarin ik werk. Ik koop daarom lie ver losse wedstrijden en ben iedere maand wel in de Arena te vinden. Titelrace: Uiteraard worden we kampioen. Ajax heeft al meerdere malen bewezen kampioen te kun nen worden door terug te komen van een grote puntenachterstand. |7] OPROEP Wil jij ook in deze rubriek komen? Dat kan! Mail je gegevens naar redactie@svajax.nl en wellicht sta jij dan op deze plek in het volgende nummer. Wil jij kans maken op het shirt (maat L) van de talentvolle Noor? Geef dan het juiste antwoord op de volgende drie vragen. Alle antwoorden zijn terug te vinden in deze editie van Ajax Life. Vraag 1: Wat vinden vooral jongere leden van SV Ajax een groot voordeel van het huidige lidmaatschap, naast de binding met de club? Vraag 2: Diego Maradona heeft - naast Hugo - nog een tweede broer. Hoe heet hij en wat is zijn bijnaam? Ajax Life online Site: ajaxlife.nl Twitter: @ajaxlife Facebook: facebook.com/ajaxlife Instagram: instagram.com/ajaxlife Ledenadministratie Service SV Ajax Site: Ajaxlife.nl/service Telefoon: 0900 - 232 25 29. Optie 5. Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten: Ajaxlife.nl/service Ajax Life Ajax Jonge Schare Lid worden? Dat kost 27.50 euro per seizoen voor Ajax Life, 26,50 euro voor Ajax Jonge Schare (13 t/m 17 jaar). Kijk voor de voordelen op ajaxlife.nl/wordlid Een buitenlands lidmaatschap kost 36,50 euro (Europa of 58,50 (rest van de wereld) Geen krant ontvangen? Ajaxlife.nl/geenkrant Ajax Life 12 verschijnt op vrijdag 19 januari 2018 Copyright 2018: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever, ZPRESS SPORT BV. Leuke Ajax-evenementen Zelf voetballen in de Amsterdam Arena of samen met een speler meedoen aan een quiz? SV Ajax organiseert elk seizoen enkele leuke evenementen, zoals het Ajax Life Voetbaltoernooi en Café Ajax Life. Voorrang bij kaartverkoop Wil je een wedstrijd van Ajax bezoeken? Met je (Ajax Life of Ajax Jonge Schare) clubcard van SV Ajax krijg je voorrang op de losse kaartverkoop en Europese passe partouts, en heb je dus kans op betere en goedkopere plekken. 10 procent korting in fanshop Wil je het nieuwste Ajaxshirt kopen, of toch liever een trainingspak of sporttas met het clublogo? Als je in de Ajax Fanshop (ook online) iets koopt, krijg je als lid van SV Ajax tien procent korting. 25 procent korting Arena Tour Wil je even gluren in de Ajaxkleedkamer en ervaren hoe het is om langs het veld te staan? Als lid van SV Ajax krijg je 25 procent korting op de rondleidingen in de Amsterdam Arena (max. vier kaarten per clubcard). Vraag 3: Hoeveel potjes FIFA18 speelt Dani Hagebeuk per maand? Heb je de antwoorden gevonden, ga dan naar ajaxlife.nl/ Omdat het leven als tiener al duur genoeg is, kun je tegen fikse kortingen kaartjes kopen voor Ajaxwedstrijden. De Laatste Kaarten Actie is exclusief voor leden van Ajax Jonge Schare. Als Jonge Schare-lid kun je ook direct langs het veld staan: als ballenjongen. Of beter: voor de wedstrijd op het veld staan als vaandeldrager of vlagdrager bij thuiswedstrijden.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2018 | | pagina 19