CLEERDIN-^- HAMER 2 BERTRAMS ajaxlife 02-12-2016 Cleerdin Hamer Advocaten, sinds jaar en dag gevestigd in de Pijp in Amsterdam, heeft al jarenlang een nauwe band met de Ajax-supporters. Als grootste strafrechtkantoor van Nederland zijn wij gespecialiseerd in strafzaken in het algemeen en voetbalgerelateerde zaken in het bijzonder. Daarnaast beschikken wij over een uitgebreide civiele sectie die u kan bijstaan in onder andere arbeidsrecht, vastgoedrecht en ondernemingsrecht. Indien mogelijk staan wij cliënten ook op toevoeging bij. Voor meer informatie of een vrijblijvende afspraak kunt u bellen met ons kantoor op nummer 020-6750756 en vragen naar mr. Patrick van der Meij (strafzaken) of mr. Roger Jansen (civiele zaken). Cleerdin Hamer Advocaten Amsterdam Van der Helstplein 3 1072 PH Amsterdam www.cleerdin-hamer.nl Graag nodigen wij u uit om kennis te maken met huisgemaakte Hamburger Duo. Maar ook uw de vernieuwde Brasserie Ajax op een nieuwe plek. moment van rust, maken wij graag compleet met Maison van den Boer heet u hier dagelijks welkom van een goede kop koffie met bijpassende zoetigheden 10:00 uur tot 17:00 uur. Maar bij specifieke wensen of bittergarnituren, blijven wij graag langer voor u open. Tevens organiseren wij regelmatig vrijdagmiddag Kom naar Brasserie Ajax voor een gezellige lunch of borrels of andere kleinschalige events. Maar u kunt om te werken in een inspirerende omgeving. Plan ook zelf uw bedrijfsborrel of besloten gelegenheid bij uw zakelijke afspraken en vergaderingen in bij ons beleven, ons, wij vullen deze culinair in met bijvoorbeeld een kwalitatieve Club Sandwich, een fris salade Wij heten u van harte welkom om voor u de beste gerecht, mooie brood gerechten of een exclusieve service en ontspanning te verzorgen.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2016 | | pagina 2