AJAX LIFE PANEL UITGELICHT a axlife Dit seizoen kun je in iedere editie van Ajax Life een gesig neerd shirt winnen. Het enige wat je daarvoor moet doen, is deze krant goed lezen en de vragen beantwoorden. Algemeen directeur: (H OPROEP Nemanja Gudelj is bij Ajax op een zijspoor beland. Wat betekent dit voor de toekomst van de Servische middenvelder? SV AJAX -fl A 18-11-2016 AÏ7 SHIRTJE WINNEN? Wil jij kans maken op een door Daley Sinkgraven gesigneerd Ajaxshirt (maat L)? Geef dan antwoord op de volgende vragen: Vraag 1: Wat trof oud-Ajacied Jan Mulder volgens voormalig ploeggenoot Johnny Rep ooit aan in zijn broodtrommeltje? Vraag 2: In welk opzicht is de rol van de linksback bij Ajax ver anderd volgens Winston Bog- arde? Vraag 3: Wat is tot op heden de best bezochte thuiswedstrijd van Jong Ajax in de Jupiler League en hoeveel fans kwamen er toen kijken? Zoek de antwoorden in de ver halen in deze krant, ga naar ajaxlife.nl/shirtje en laat uiterlijk 25 november de goede antwoor den en je gegevens achter. Onder de juiste inzenders verloten we het shirt. Met de winnaar wordt contact opgenomen. Naam: Paul Roijers Leeftijd: 45 jaar Woonplaats: Dordrecht Beroep: docent Economie Lid van de SV Ajax: sinds 2012 Als keeper was Edwin van de Sar een absolute topper. Op welke wijze hij zijn rol als algemeen directeur gaat invullen, is afwachten. Zijn voetbalachtergrond en Ajaxverle- den pleiten zeker in zijn voordeel. Ik hoop dat hij de bestuurlijke rust kan handhaven binnen Ajax. Johnny Rep: Hij debuteerde in 1971 bij Ajax, mijn geboortejaar. Ik weet dankzij televisie en internet dat hij op vele momenten beslissend is geweest voor Ajax: in de wereldbekerwed strijd tegen Independiente van 1972 en een jaar later de Europa cupfinale tegen Juventus. Andre Onana of Tim Krul: Onana heeft laten zien dat hij een betrouwbare sluitpost is. Op het moment dat Krul klaar is voor Ajax 1 dan moet hij Peter Bosz overtuigen van zijn kwaliteiten. Ga de concurrentie maar aan met Onana! Daley Sinkgraven: Hij vervult zijn rol als linksback met wisselend succes. Goed om te zien dat hij weer in het veld staat. Aanvallend heeft hij leuke acties, verdedigend moet hij nog wel wat leren. Mitchell Dijks moet blijven werken en de trainer overtuigen dat hij beter is, maar dat geldt natuurlijk ook voor de andere spe lers. Panathinaikos: Ook nu plaatsing voor de volgende ronde is veiliggesteld, moet Peter Bosz de elf sterkste spelers blijven opstellen, zodat we de beste in de poule blijven. Laat Europa zien wat we kunnen! Jong Ajax: De thuiswedstrijd tegen NAC was mijn eerste bezoek aan Jong Ajax. Een goed team dat hoogwaardig en attractief voetbal speelt. Leuk om naar te kijken! Er komt zeker een volgende keer. 'Kikker' Gudelj: Ik vind het geen handige actie van hem. Hij kan beter zijn eigen ego opzij zetten en aan het team den ken. Hierbij een tip voor alle bank zitters: stel het teambelang boven je eigenbelang. Dochters: Emma en Kayleigh zijn echte Ajax- fans. Kayleigh is fan van Anwar el Ghazi en Emma draagt nog steeds met trots de naam van Jasper Cil- lessen op haar voetbalshirt. Van wege hun autisme is het (bijna) niet mogelijk om een wedstrijd van Ajax te bezoeken. Onlangs hebben ze de wedstrijd van Jong Ajax tegen NAC gezien in de Arena. Een behoorlijke uitdaging, maar ze waren superblij dat Jong Ajax won en dat Anwar scoorde. Wil jij ook in deze rubriek komen? Dat kan! Mail je gegevens naar redactie@svajax.nl en wellicht sta jij dan op deze plek in het volgende nummer. BJORN OUDE VOSHAAR (21) Ik vind de handelswijze van Gudelj schandalig. Hij is werkne mer van Ajax en dit is werkwei- gering. Weglopen in plaats van bewijzen dat je beter bent, toont aan dat je geen karakter hebt. Ajax moet zich hard opstellen in deze zaak. Het verlies van ongeveer tien miljoen accepteren en Gudelj zijn contract laten uitdienen. Hem in de winterstop laten vertrekken, zorgt ervoor dat andere spelers exact hetzelfde kunnen gaan doen. Een gemakkelijke manier om een transfer te maken. FREKA WOLTERS (56) Jammer dat het zo gelopen is! Ik vond Gudelj altijd een echte prof, een harde werker en een aan winst voor Ajax. Is deze reactie niet in een opwelling gebeurd? Of bedacht door die verschrik kelijke makelaar (Vlado Lemic, red.) van hem? Hiermee vergooit hij volgens mij zijn hele carrière. Doodzonde om zo door de ach terdeur te moeten verdwijnen. Pak het op! Net als Lasse Schöne, klasse! Werk er knetterhard voor en anders vraag je later alsnog een overstap aan. IVO SCHOLTEN (32) Ik heb geen goed woord over voor de beslissing van Gudelj. Belachelijk dat hij ervoor kiest om niet meer bij de selectie te horen zodat hij niet meer op de bank hoeft te zitten! Een gebrek aan mentaliteit om zich terug te knokken in de basis. Ajax moet er alles aan doen om een transfer, want dat lijkt me zijn doel, in de weg te staan. Poot stijf houden en hem zijn contract uit laten dienen bij Jong Ajax of op het trainingsveld. (SZ) Jaargang 24, nummer 8 Vrijdag 18 novemver 2016 Uitgever: Supportersvereniging Ajax i.s.m. ZPRESS Sport BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Hoofdredactie: Sander Zeldenrijk s.zeldenrijk@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Eindredactie: Mike van Damme Aan dit nummer werkten mee: Joep Bertrams, David Endt, Erol Erdogan, Kevin Van Nunen, Niels Pach, Menno Pot, erfgoed Ajax Advertentieverkoop: Stefan Toom Berry van der Tas ZPRESS Sport BV (Tel: 078-63 97 070) Opmaak: Jerrold Agterberg, ZPRESS Studio BV Drukkerij: De Persgroep Nederland Ajax Life online Site: ajaxlife.nl Twitter: @ajaxlife Facebook: facebook.com/ajaxlife Instagram: instagram.com/ajaxlife Ledenadministratie Service SV Ajax Site: Ajaxlife.nl/service Telefoon: 0900 - 232 25 29. Optie 5. (0,35 per gesprek) Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten: Ajaxlife.nl/service Ajax Life Ajax Jonge Schare Lid worden? Dat kost 27.50 euro per seizoen voor Ajax Life, 26,50 euro voor Ajax Jonge Schare (13 t/m 17 jaar). Kijk voor de voordelen op ajaxlife.nl/wordlid Een buitenlands lidmaatschap kost 36,50 euro (Europa) of 58,50 (rest van de wereld) Geen krant ontvangen? Ajaxlife.nl/geenkrant Ajax Life 9 verschijnt op vrijdag 2 december 2016

Ajax Life (vanaf 1994) | 2016 | | pagina 19