Ajaxkaartjes kopen online gaat vanaf nu anders mimi 10 tot 50% korting bi tonen van uw Ajax Life card Nieuwe ticketshop met 3D-zicht "I Ct FANZONE lO 14-01-2016 ajaxlife Vanaf 4 januari is de nieuwe online ticketshop van Ajax in de lucht. Voor supporters is de grootste winst dat je nu op stoelniveau een kaartje kunt kiezen. Het online startpunt: ajax.nl/tickets. We zetten de belangrijkste vragen en antwoorden op een rijtje. Al 38 jaar wintersport specialist. Ook voor uw skiverhuur, snowboardverhuur en onderhoud Sportshop de Skihut Gedempte Singelgracht 14 Purmerend Openingstijden: maandag 13.00-18.00 dins-,woens-, donderdag 09.30-18.00 vrijdag 09.30-21.00 (koopavond) zaterdag 09.30-17.00 Tel: 0299-422734 www.skihutpurmerend.nl Eh... Heb ik iets gemist, had ik dit moeten weten? Alle clubcardhouders en dus ook de leden van Supportersvereniging Ajax (Ajax Kids Club, Ajax Jonge Schare en Ajax Life) ontvingen in de eerste week van januari 2016 een mail van de club. In die mail staat een link naar de nieuwe online ticketshop. Daar werd je eerst gevraagd je oude wachtwoord te wijzigen in een nieuwe. Je gebrui kersnaam is hetzelfde gebleven. Die mail heb ik niet gezien. Of niet gekregen. En nu? Clubcardhouders (en dus onze leden) kunnen in dit geval het beste bellen met Ajax zelf: 0900 - 232 25 29. Dan wordt de mail alsnog naar je verstuurd. Kan ik gewoon weer kaartjes kopen met mijn clubcard? Ja, alleen is je clubcard bij de eerste twee duels van Ajax thuis in 2016 - tegen Vitesse en Heracles - niet nodig. Dan is er vrije verkoop. Voor de wedstrijd tegen Feyenoord geldt wel een clubcardverplichting, met één kaartje per clubcard. Sei zoenkaarthouders mochten eerst en daar zijn we ten minste kritisch over geweest richting de club. Hoe veel kaartjes blijven er voor onze leden dan nog over? Mooi. Ik kan een vak, een rij en een stoeltje kiezen! Ik hoorde ook iets over het uitzicht op het veld. Klopt. Bij elke wedstrijd zie je een rode knop met '3D'. Daarachter staat het stadionoverzicht. Klik op de witte knop met het getekende veld. Kies een vak en voila; je kunt kijken hoe goed het zicht is vanaf het vak op de Ajacieden op het veld. Is er met die nieuwe ticketshop van Ajax voor mij nog meer veranderd? Ontdek je plekje in de Arena: vanaf nu bij het kopen van kaartjes voor Ajaxduels. Ja. Alles staat nu in één omgeving. Mijn Ajax Kaart heet nu 'Mijn Ajax'. Met je nieuwe wachtwoord kun je inloggen in de ticketshop. Rechts staat dan onder jouw naam 'Mijn Ajax'. Daar staan al je gege vens. Check meteen effe of alles nog klopt, qua (e-mail) adres en zo. Om kaartjes te kopen moet je sowieso eerst inloggen. Is er nog wat te klagen? Nou. Je kunt geen ouderwetse kaartjes meer kopen bij de Primera. Da's jammer. En we hebben de club gevraagd werk te maken van het automatisch genereren van je bar code bij het kopen van een kaartje. Last but not least: als bij thuis duels zoals de klassieker seizoen kaarthouders eerst mogen kopen, is dat een inbreuk op de meerwaarde van jullie lidmaatschap. We zijn daarover met Ajax in gesprek. 0299 - 422734 ■^"ÏMERÖ^ 0299 - 422734 X^MERy^ De Grootste winter speciaal zaak Meer dan 1500 Winter jassen/broeken. Voor jong en oud. Ook als je niet op wintersport gaat; groot aanbod jassen, handschoenen, wandelschoenen, skateboards en longboards inline skates. Speciale afdeling voor Boot center. Het op maat maken van ski/snowboard schoenen en wandel schoenen met zooltjes op maat en foam/siliconen binnen schoenen. Grote afdeling schaatsen en schaatsen slijpen. Snowboardcorner alles op het gebied van snowboards. Wij geven ook huur en koop garantie op de prijs en product. Peak Performance Poivere Blanc The north face Killtec Giro Falke SportAim Alpina Elan Rehall Matt Salomon Burton Reusch Head K2 Armani Spyder Brunotti Atomic Rossignol

Ajax Life (vanaf 1994) | 2016 | | pagina 16