Bier en bitterballen op de eretribune Lisanne wint ontmoeting met Jonge Schare-ambassadeur Davy Klaassen SVA-leden kijken terug op geslaagde vip-avond ajaxlife sva -try Lisanne Overbeek (16) uit Velp won met haar spandoek ('Super Davy') een ontmoeting met middenvelder Davy Klaassen. Hoog tijd voor een terugblik op een bijzonder gesprek tussen de Ajacied en zijn fan. 'Er gaat een glazen bak over zijn schoenen, zodat ze niet stoffig worden.' 04-12-2014 X i Lisanne en Davy 'chillen' op De Toekomst. 'Een leuke, normale jongen' Ajaxsupporters tussen de dertien en zeventien jaar maken als lid van Ajax Jonge Schare geregeld kans op fraaie prijzen. Soms ben je bal- lenjongen (of -meisje), win je wed strijdkaartjes, loop je mee met de redactie van Ajax Life tijdens een thuiswedstrijd of mag je het veld op als vaandeldrager of vlagwap- peraar. Of je wint dus een ont- moeting met een van je favoriete spelers. Dat laatste overkwam Lisanne Overbeek. "Nee, nerveus was ik niet echt. Maar toen ik naar huis ging vroeg ik me wel af of ik dit alle maal echt had meegemaakt," vertelt de fan enthousiast. "Het was veel leuker dan ik vooraf had verwacht. Ik dacht dat ik hem maar een paar korte vragen mocht stellen en dat het dan voorbij zou zijn. Ik had niet verwacht dat ik een wandeling over De Toekomst met hem zou maken." Persoonlijkheid Overbeek noemt het gesprek spon taan en vond de Ajacied openhar tig. "Ik had wel wat vragen voor bereid, maar heb ze niet allemaal gesteld omdat het gesprek op een natuurlijke manier verliep. Hij heeft persoonlijkheid. Een leuke, normale jongen die zich niet beter voelt dan anderen. Ik vroeg hem naar zijn toekomst bij Ajax en hij vertelde dat hij het hier ontzet tend naar zijn zin heeft en nog niet denkt aan een vertrek naar het bui tenland." De bijzondere ontmoeting kreeg op het eind nog een verrassende wending, toen de Ajacied zijn fan een paar schoenen overhandigde. Klaassen geeft gehoor aan het verzoek en geeft Lisanne een schitterend aanden ken aan een bijzondere dag: zijn kicksen. "Ik vroeg hem om een aandenken aan deze dag. Ik wist voor de ont moeting nog niet of ik die vraag durfde te stellen, maar het was zo'n leuk gesprek dat ik het tóch besloot te vragen. Ik kreeg zijn schoenen. Die hebben nu een mooi plaatsje in mijn slaapkamer. Binnenkort gaat er een glazen bak omheen, zodat ze niet stoffig worden." (SZ) Ruim 250 leden van de Supportersvereniging Ajax werden in de watten gelegd tijdens de thuiswedstrijd tegen sc Hee renveen. SVA-voorzitter Daniel Dekker en Edwin van der Sar openden de avond, waarna Richard Witschge een wed strijdanalyse gaf onder het genot van een biertje en een bit terbal. Vervolgens zagen de leden Ajax vanaf de eretribune met 4-1 winnen van de Friese formatie. Een impressie. De genodigden wachten op de entree van directeur marketing Edwin van der Sar. Eenmaal binnen gaat 'Sar' na zijn welkomstwoordje met een deel van de SVA-leden op de foto. Na afloop reikte SVA-voorzitter Daniel Dekker mooie prijzen uit onder de wedstrijdvoorspellers.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2014 | | pagina 17