16 JA NEE! JA! NEE VERMEER IN EEN AFCA-VEST 17.490,- relona en Pari 1 11.995,- 22.995,- €32.380,- AJAXLIFE POLL OPINIE 11-09-2014 ajaxlife Ardea heeft vestigingen in Noord- en Zuid-Holland kijk voor adresgegevens en openingsstijden op www.ardeaauto.nl UW VOORDEEL 3.000,- www.ardeaauto.nl UWVOORDEE L 1.900,- UW VOORDEEL 2.100,- UW VOORDEEL 4.000,- Geen Samuel Eto'o, wel Niki Zimling. Het was toch even slikken dat Ajax met een vrij onbekende Deen op de proppen kwam als opvolger van Daley Blind én Christian Poulsen. De verdedigende middenvelder brengt voetbal, hardheid en ervaring mee naar Amsterdam. Zo slecht klinkt dat niet. En landgenoot Lasse Schone stelde dat Zimling 'een typische Ajaxspeler' is. Maar hoe zien de bezoekers van ajaxlife.nl dat? 11% 34% 21% 34% 235 stemmen Volgens vriend Schone, ja...B Dan is hij het proberen waard Van Ginkel nog veel meer! Dan komt het wel goed! Spelers kopen is een lastig vak. 'Hoe duurder, hoe beter' is geen wetmatigheid in de voetballerij. Marc Overmars toverde twee jaar terug Christian Poulsen uit de hoge hoed. Er werd sceptisch gedaan over een van de meest gehate voetballers in Europa (volgens Bild dan), Poulsen werd echter geliefd in Amsterdam. Door zijn karakter en zijn ervaring. Waarom zou Zimling die rol niet kunnen overnemen? Het is het proberen waard. Het verschijnsel zal nooit verdwijnen: spelers die de Ajaxopleiding vroegtijdig verlaten voor het grote geld van rijkere clubs. Ze komen doorgaans van een koude kermis thuis. Vraag het Jordy Brouwer (Liverpool, nu amateurs DHC Delft), Ouasim Bouy (Juventus, nu Panathinaikos) en Gyliano van Velzen (Manchester United, nu FC Utrecht foto). Javairo Dilrosun (Manchester City) en Timothy Fosu- Mensah (Manchester United) konden de verleiding ook niet weerstaan. Benieuwd waar zij over vijf jaar spelen. Ajax krijgt jaarlijks vele verzoeken om wensen van mensen in vervulling te laten gaan. Onlangs mocht de dove Ronald een dagje meekijken bij trainer Frank de Boer. Deze Brabander deed mee aan het televisieprogramma Doof! Door zijn gehoorbeperking kon hij zijn voetbaltalent niet omzetten in een loopbaan als prof. Trainer worden kan natuurlijk wel. Daarom beleefde hij een onvergetelijke dag met Frank de Boer en de technische staf. Het openbare karakter van de Ajaxtrainingen blijft een discussiepunt. Het is een feit dat kinderen hun helden steeds moeilijker kunnen zien trainen. Ajax ontkent dat de openbare training volledig zal verdwijnen. Dat is vooralsnog goed nieuws. Per schoolvakantie wordt bekeken of een training voor publiek toegankelijk kan worden gemaakt. Het is een opening, meer ook niet. In oktober volgt de herfstvakantie en speelt Ajax wellicht zes wedstrijden. Dat lijkt op voorhand al een lastige puzzel. Van Vossen had nog wel een tip voor de keeper: maak een statement richting het Legioen. Roep bijvoor beeld dat je Feyenoord aan het kampioenschap wil helpen. Alleen dan zal het fanatieke publiek je snel omarmen. 21 september wordt een aparte dag voor Vermeer. 25 januari zal het niet anders zijn, als de klas sieker in Amsterdam is. Het wordt toch een soort 'afscheid' van Ver meer in ons stadion. Waarschijnlijk niet met alle tradities die bij een echt afscheid horen. Zie je het al voor je: De Boer met een praatje, Vermeer die wat zegt, een foto collage krijgt en daarna trots een AFCA-vest aantrekt. Over zijn Feyenoordshirt heen. Over apart gesproken. (MvD) De klassieker is altijd beladen. Een Ajaxkeeper op doel namens Feyenoord - zo voelt het nog steeds - maakt de wed strijd in De Kuip 21 september nog aparter. Ik sprak laatst met Peter van Vos sen, tegenwoordig hoofdtrainer van Fortuna Sittard. Als voetbal ler speelde hij voor zowel voor Ajax als Feyenoord. Van een directe overgang was destijds geen sprake, door een internationaal avontuur tussendoor. Het scheelt in de sen timenten. Als beginnend Ajacied was Van Vossen toch een beetje bang als Feyenoorder te worden gezien, aangezien hij als jonge voetballer, actief in België, had gezegd ooit in Rotterdam te willen voetballen. Hij was echter meteen geliefd in Amsterdam. Om zijn acties langs de zijlijn. Bij Feyenoord vonden ze zijn werkethiek weer prachtig. Bij zijn debuut in De Kuip, een vriend schappelijke wedstrijd, gooide hij zijn handen in de lucht vlak voor een corner, probeerde zo het publiek op te zwepen. De fans pakten het met een op. Het ijs was gebroken. Hoe laat Vermeer het ijs breken in De Kuip? Amper gewend in Rot terdam moet hij meteen aan de bak tegen Ajax, op 21 september. Zal het Legioen hem steunen? Het zal afhangen van zijn eerste acties. Meerprijs metaallak 700 Fiesta Style 3drs 48kw - 65pk Uitgerust met o.a. airconditioning, centrale portiervergrendeling, radio CD-speler, electr. bedienbare ramen, Bluetooth Sync voice- control, 5" navigatiesysteem Europa Focus Ecoboost Edition Wagon 74kw -iOOpk Uitgerust met o.a. 16" lichtmetalen velgen, elec- trisch bedienbare ramen voor, airconditioning, cruise control, centrale portiervergrendeling, radio CD 6 speakers, 5"navigatie Europa, Blue tooth Syncvoicecontrol, parkeersensoren achter. C-MAX Compact Ecoboost Edition 92kw - 125pk Uitgerust met o.a. 5" navigatie Europa, parkeer sensoren achter, electr. buitenspiegels, 6 versnel lingsbak, 16" lichtmetalen velgen, cruise control, armsteun voor, airconditioning, electrische ramen. Kuga EcoBoost Titan ium 110kw -150pk Uitge rust met o.a. 1(3" l.m.velgen parkeer- sensoren, Navigatie Europa, voorruitverwarming, CD-speler 9 speakers, mistlampen, sportstoelen, electr. achterklep, achteruitrijcamera, autom. airco, cruise control en daarna verder Europa in! Prijzen zijn in euro en incl. BTW/BPM. Vraag naar de exacte voorwaarden ofkijk op www.ardeaauto.nl. Afgebeelde modellen kunnen afwijkenvan standaardspecificaties. Wijzigingen, druk;- en zetfoutere voorbehouden. Gemiddeld brandstofverbruik en CO2-uitstoot: km/liter: 23,3-15,1; liter/100 km: 4,3-6,6; CO2 gr/kmvan 99-154. Diverse modellen zijn voorzien van kenteken 2014. Meerprijs metaallak 600 Meerprijs 5drs 500 Meerprijs metaallak 800 Meerprijs metaallak 800

Ajax Life (vanaf 1994) | 2014 | | pagina 16