Vaandels dragen of ballen vangen Op het veld bij de Champions League DAPP'RE SCHRIJVER CLURCARD CLUB CARD Vind jij het leuk om zelf aan de slag te gaan om een tof spandoek te maken? Dan kunnen wij je helpen! Tijdens dit seizoen kun je je opgeven voor de Bandieri Battle, waarbij je met behulp van de creatieve geesten van STHCRW aan het werk gaat met stof en verf of spuitbussen. Wanneer de Bandieri Battle precies is, wordt later bekendgemaakt. Als je zeker wil meedoen, kun je alvast aan de gang met een mooi ontwerp. Leden mogen gratis meedoen en krijgen ook nog eens gratis toegang tot de wedstrijd die aansluitend is op het evenement. Heb jij journalistiek talent of wil je eens van dichtbij een pers conferentie bijwonen? Dan kun je je aanmelden als 'Dapp're Schrijver'. Tijdens een wedstrijddag loopje mee met een van de redacteuren van onze grote broer Ajax Life. Je zit tijdens de wedstrijd op de perstribune en gaat na afloop mee naar de perszaal voor interviews met spelers en de persconferen tie met Frank de Boer. Lijkt dit je wat? Stuur dan je verslag van een wedstrijd of evenement in naar de redactie. Ga voor meer informatie naar het kopje 'Reporters' op onze website: www.ajaxjongeschare.nl Iedere thuiswedstrijd in de competitie zijn er leden van Ajax Jonge Schare 'aan het werk' in het stadion. We zoeken via onze website middels een prijsvraag standaard twee ballenjongens/ meisjes en vier vaandeldragers. De vaandeldragers lopen met de Ajaxvlag voor de selectie uit het veld op en staan naast de spelers in een volle Arena. Als winnaar van deze actie win je daarbij ook nog eens twee wedstrijdkaarten, zodat je de wedstrijd met een vriend/ouder kunt bijwonen. Als ballenjongen/meisje loopje mee met een jeugdteam van Ajax, zodat je gelijk kan kennismaken met de talenten van De Toekomst. Heb je die grote Champions Leaguevlag op het veld gezien tijdens de opkomst van de beide elftallen? Droom je er ook van om op dat moment in een uitverkocht en mega-sfeervolle Amsterdam Arena te staan? Dan zitje goed bij Ajax Jonge Schare! Bij ieder Europacupduel in eigen huis worden deze vlaggendragers door ons geleverd. Je kunt je voor iedere Europacupwedstrijd opgeven via de website. Win je? Dan sta je niet alleen op het veld bij de opkomst, maar magje daarna ook gratis de wedstrijd bijwonen met een vriend of ouder. Ben je lid van Ajax Jonge Schare, dan heb je (of ontvang je binnenkort) jouw persoonlijke Ajax Jonge Schare Club Card. Met deze Club Card heb je tal van voordelen. Zo ontvang je op vertoon van de Club Card altijd tien procent korting in de Ajax Fanshop. Ook heb je voorrang op kaartverkoop voor alle wedstrijden en kun je voordelig kaarten kopen via de 'laat ste kaarten'-actie. Een week voorafgaand aan ieder thuis duel in de competitie verschijnt er een countdown met het aantal beschikbare kaarten op de website. Daarbij zie je ook de speciale prijzen vermeld staan, die oplopen tot zes tig procent korting. Alle informatie staat op de website ajaxjongeschare.nl. 1 it UniCredi

Ajax Life (vanaf 1994) | 2012 | | pagina 19