Ebecilio nieuwe ambassadeur Wat is dat nu eigenlijk, @JS? Jonge Schareleden kiezen: sva i q COLOFON Jaargang 18, nummer 16 Vrijdag 8 april 2011 Lorenzo Ebecilio is de nieuwe ambas sadeur van Ajax Jonge Schare. De linksbuiten neemt volgend seizoen het stokje over van Toby Alderweireld en Christian Eriksen. Ebecilio is de eerste ambassadeur die door de Jonge Schareleden zelf is gekozen. Toekomst Uitgever: Supportersvereniging Ajax AFC Ajax i.s.m. Z-Press Sport Media BV Alex Klein Postbus 1015, 3300 BA Dordrecht ajaxlifekrant@zpress.nl 08-04-2011 X Cf DOOR KEVIN VAN NUNEN Ajax Jonge Schare heeft ieder seizoen een 'gezicht' namens de selectie om de band tussen de club en de fans van dertien tot en met zeventien jaar te versterken. Via artikelen in Ajax Life en het digitale magazine @JS werden de AJS- leden opgeroepen hun stem te laten horen. Uit de vele inzendingen bleek een duidelijke voorkeur voor Ebecilio, die kort na het aantreden van trainer Frank de Boer zijn debuut maakte in het eerste elftal en direct uitgroeide tot basisspeler. Achter Ebecilio eindigden Daley Blind en Vurnon Anita op de tweede en derde plaats. "Ik begrijp dat ik de nieuwe ambassadeur word, omdat er veel leden op mij hebben gestemd. Als je zoiets hoort, is dat heel vet. Ik vind het een grote eer," vertelt Ebecilio aan de veertienjarige Boy Stam, die als prijswinnaar namens de leden van Ajax Jonge Schare het goede nieuws aan de speler mocht vertellen. Ebecilio over zijn ambassadeurschap: 'Ik vind het een grote eer.' De ambassadeur is bij voorkeur een jong talent uit de eigen opleiding met een (hopelijk) grote toekomst in het verschiet; zoals voor de oud-ambassadeurs Nigel de Jong, Urby Emanuelson en Gregory van der Wiel inderdaad het geval was. Tevens moet de kans groot zijn dat deze Ajacied volgend seizoen deel uitmaakt van de A-selectie. Aan al deze voorwaarden voldoet de negentienjarige Ebecilio, die op het punt staat zijn contract te verlengen tot medio 2014. "Ik heb al een akkoord bereikt met de club over een nieuw contract, alleen mijn handtekening ontbreekt nog. Dat wordt snel kortgesloten. Ik wil slagen bij Ajax, absoluut!" Of Ebecilio inderdaad slaagt bij Ajax, kunnen de Jonge Schareleden op de voet volgen. De verrichtingen van de nieuwe ambassadeur worden volgend seizoen extra scherp in de gaten gehouden. Enkele ambasadeurs van Ajax Jonge Schare van de afgelopen seizoenen. Leden van de Ajax Jonge Schare krijgen iedere maand het magazine @JS. Dit is een interactief tijdschrift dat voor en door Ajacieden wordt gemaakt. Het online magazine voor Ajaxfans tussen de dertien en zeventien jaar beleeft zijn eerste seizoen en groeide in zeven edities tot ongeveer dertig pagina's. @JS biedt eigen interviews met de Ajaxspelers, coole filmpjes en posters en gave prijsvragen. Kort voor het thuisduel met Spartak Moskou in de Europa League mochten vijftien prijswinnaars met de grote vlag van de Europa League wapperen! In de nieuwste editie wordt gezocht naar twee ballenjongens voor de wedstrijd van 24 april tegen Excelsior. Wil jij ook @JS lezen en kans maken op het winnen van een prijsvraag? Activeer dan je profiel op www.ajaxlife.nl/inloggen. Het activeren van een profiel is gratis, eenvoudig en kost weinig tijd. Wie zijn profiel activeert, krijgt een gaaf tijdschrift en beleeft een Ajaxwedstrijd binnenkort misschien wel op speciale wijze! (KVN) Ledenadministratie Supportersvereniging Ajax: Voor aanmeldingen, info en adres wijzigingen: telefoon 020 - 3111444 Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten altijd schriftelijk: Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Redactie Ajax Life: redactie@ajaxlife.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Hoofdredacteur: Sander Zeldenrijk S.Zeldenrijk@svajax.nl Eindredacteur: Mike van Damme Redactiecoördinatie: Jan-Hermen de Bruijn Medewerkers: Bas Abresch, Izaak Besuijen (graphics), Michiel Bouwman, Daniel Dekker, Martijn Mooiweer, Kevin Van Nunen, Menno Pot, Hennie Schuurman, Patrick Wormhoudt (stagiair) Website: www.ajaxlife.nl Coördinator website: Ernst-Jan Wilhelmis Advertenties: Z-Press Sport Media BV, telefoon: 078 - 6397070 Lambert van Waardenburg, Dennis Winkel, Bas van Son Prepress: Z-Press Studio BV Basisontwerp AjaxLife: Wazza Amsterdam, www.wazza.nl Druk: Wegener Grafische Groep Lidmaatschap SVA Ajax Jonge Schare bedraagt 26,50, een gezinslid betaalt €17,50. Hiervoor krijgt u: Een supportersclubkaart Ajax Life (gezinsleden ontvangen deze niet) Voorrang bij het kopen van wedstrijd kaartjes 10% korting op bijna alle artikelen uit de officiële Ajax fanshop Ajax catalogus Exclusieve deelname aan diverse evenementen Exclusieve toegang tot het besloten deel van Ajaxlife.nl Gratis toegang tot onze supportersfeesten Het volgende nummer verschijnt vrijdag 22 april 2011 Copyright 2011: (c) Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever Z-Press Sport Media BV.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2011 | | pagina 16