Special guest: Demy de Zeeuw RECORDAANTAL INZENDINGEN EN PRIJZEN NIEUWJAARSPUZZEL de Klerk Ajax Life Supportersfeest in Apeldoorn ajaxlife COLOFON Jeugdtrainer Bob de Klerk verlaat Ajax, en gaat aan de slag als assistent van Aron Winter bij Toronto FC, een club uit de Major League Soccer. Een avontuur in Noord- Amerika. Hoe is dat zo gekomen? Het nieuws van je vertrek kwam op het moment dat Ajax diverse jeugdtrainers aan het herplaatsen was. Daardoor leek het even alsof je weg moest bij de Al. Jullie gaan nu van Toronto FC Ajax Canada maken? leder jaar bezoekt de Supportersvereniging Ajax een andere regio in Nederland om Ajacieden de kans te bieden hun idolen te zien. Ook dit seizoen worden er weer drie Ajax Life Supportersfeesten georganiseerd. Aanmelden De nieuwjaarspuzzel in de vorige Ajax Life is met veel enthousiasme opgelost. Meer dan vijftienhonderd inzendingen kregen we binnen, veelal met de juiste oplossing: De SVA wenst alle Ajacieden een succesvol 2011. De winnaars (het waren er nog nooit zoveel) staan hieronder. Gefeliciteerd! Jaargang 18, nummer 11 Zaterdag 22 januari 2011 Uitgever: Supportersvereniging Ajax AFC Ajax i.s.m. Z-Press Sport Media BV Alex Klein Postbus 1015, 3300 BA Dordrecht ajaxlifekrant@zpress.nl Ledenadministratie Supportersvereniging Ajax: Voor aanmeldingen, info en adres wijzigingen: telefoon 020 - 3111444 Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten altijd schriftelijk: Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Redactie Ajax Life: redactie@ajaxlife.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Hoofdredacteur: Sander Zeldenrijk S.Zeldenrijk@svajax.nl Eindredacteur: Mike van Damme Redactiecoördinatie: Jan-Hermen de Bruijn Medewerkers: Izaak Besuijen (graphics), Michiel Bouwman, Patrick Leemans, Ricardo van Loon (stagiair), Martijn Mooiweer, Menno Pot, Hennie Schuurman, Peter R. de Vries Website: www.ajaxlife.nl Coördinator website: Ernst-Jan Wilhelmis Advertenties: Z-Press Sport Media BV, telefoon: 078 - 6397070 Lambert van Waardenburg, Dennis Winkel, Bas van Son Prepress: Z-Press Studio BV Basisontwerp AjaxLife: Wazza Amsterdam, www.wazza.nl Druk: Wegener Grafische Groep Lidmaatschap SVA Ajax Jonge Schare bedraagt 26,50, een gezinslid betaalt €17,50. Hiervoor krijgt u: Een supportersclubkaart Ajax Life (gezinsleden ontvangen deze niet) Voorrang bij het kopen van wedstrijd kaartjes 10% korting op bijna alle artikelen uit de officiële Ajax fanshop Ajax catalogus Exclusieve deelname aan diverse evenementen Exclusieve toegang tot het besloten deel van Ajaxlife.nl Gratis toegang tot onze supportersfeesten Het volgende nummer verschijnt vrijdag 4 februari 2011 Copyright 2011: (c) Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever Z-Press Sport Media BV. (A WBAl K SVA 22-01-2011 Mitchel Obbes (13) is de winnaar van de Johan Cruijffposter, getekend door cartoonist Henri Goldsmann. "Hij komt op mijn kamer te hangen," vertelt Mitchel trots. "Maar dan moet ik wel eerst een plekje zoeken, want die hangt al vol met Ajaxposters." "Ik heb in het verleden met Aron Winter samengewerkt bij Jong Ajax. Hij zei destijds dat als er iets leuks op zijn pad kwam, dat hij me zou meenemen. Hij belde me vlak voor kerst op dat hij aan de slag kon als technisch directeur en hoofdcoach bij Toronto FC. En hij wilde dat ik met hem meeging als assistent. Ik heb daar een paar dagen over nagedacht, met mijn gezin en met Ajax over gesproken." "Dat is niet zo. Ajax wilde me juist graag houden. Ze snapten ook wel dat dit een enorme kans voor mij was om mezelf te ontwikkelen. Rik van den Boog zei nog: 'We willen je graag terug als je weer naar Nederland komt.' Dat is fijn om te horen." "Aron en ik zijn allebei besmet met het Ajaxvirus. We gaan het team daar wel zoveel mogelijk neerzetten als bij Ajax. We krijgen daar alle ruimte voor. Het trainingscomplex wordt voor achttien miljoen euro verbouwd. Aron mocht kiezen of hij drie kunstgrasvelden wilde, of vier. Er is daar heel veel mogelijk, en de sfeer tussen de clubs onderling is ook heel goed. Jurgen Klinsmann is als adviseur aan de club verbonden. Om met hem te praten over voetballen, is al een ervaring op zich." (MvD) Het tweede supportersfeest van het seizoen vindt plaats in Apeldoorn. In de Americahal kunnen supporters op 1 februari 2011 van 17.00 uur tot 21.00 uur spelers ontmoeten en deelnemen aan allerlei activiteiten. Demy de Zeeuw is geboren en getogen in Apeldoorn en zal daarom aanwezig zijn als onze special guest! Je kunt jezelf aanmelden door op de banner te klikken op www.ajaxlife.nl. Let op: aanmelden kan tot en met 24 januari. Uiterlijk 27 januari ontvang je een brief met informatie over het feest. Bij deze brief vind je een toegangsbewijs. Met dit bewijs kun je niet alleen naar binnen, het is tevens een 'pas' om een handtekening van de spelers te ontvangen. Elk lid mag drie introducés meenemen. De introducés mogen deelnemen aan alle activiteiten, maar krijgen niet de mogelijkheid om de aanwezige spelers om een handtekening te vragen. Zo houdt de supportersvereniging het feest exclusief voor haar leden. Voor leden is het feest gratis, introducés betalen tien euro. (RvL) HOOFDPRIJS Vip-arrangement Ajax - RCS Anderlecht (2 prs.) Sheila van den Bulk (Berkel en Rodenrijs) Vip-arrangement voor Ajax - FC IVvente (2prs.) Dick van Beek (Ederveen) Vip-arrangement voor Ajax - AZ (2 prs.) Arjan Lemsom (Ouwerkerk) Gesigneerd Ajaxshirt Nancy Kolker (Zwolle), Ron Blokzijl (Heemstede), Nathalie Gerritsen (Arnhem). Biografie Sjaak Swart Melissa Schurer (Heerhugowaard), Gabrielle Gravemaker (Lelystad), Jan ten Cate (Hallum), Caroline Pape (Rijssen), Sebastiaan te Kloese (Hilversum). Biografie John Rep Gert-Jan Bos (Terneuzen), Kees Brockhoff (Aalsmeer), Erik de Wit (Grou), Erik Hop (Dalfsen), Jari Claasse (Boekei). DVD seizoensoverzicht Ajax 2009/2010 F.M. Sinnige (Purmerend), Tim Kuper (Willemsoord), Mariette Smeele (Nieuwegein), Michiel Kleemans (Dordrecht), Klaas Luth (Zwolle), Erik van Dijck (Blerick), Christel Goossens (Vierlingsbeek), Kirsten Bakker (Etten- Leur), Walter Moes (Vught), Jessica Tellez (Zeist). Jaarboek Ajax seizoen 2009/2010 Evert Bosman (Kampen), Karei Friso (Beilen), Arjan van Dam (Moerkapelle), Dick Nikkels (Zutphen), Ynse Oosterhof (Westerbork), Davy Hollander (Kampen), Linzo Verweij (Den Bosch), William Verhallen (Lith), Dennis Menger (Sint Jansklooster), Karina Braem (Hulst). Cap van Ajax Life Mart van Beers (Oirschot), Wilfred Volkers (Sint-Maartensbrug), Paul Medema (Anna Paulowna), Huub Heetman (Veldhoven), Iwan van den Burg (Waalre), John Vissers (Dongen), Colin Dofferhoff (Lisse), Tinie te Slaa - Ewaart (Almere), Twan Clemens (Bladel), Leo Muis (Amersfoort), Goniie Albers (Tolkamer), B. von Grumbkow (Harderwijk), Jason Borg (Dronten), Teunis Beldman (Holten), Ria de Goede (Zeist), Ralph Schuren (Stramproy), Mare Nahar (Woerden), M. van Trigt (Haarlem), Hans Tuytel (Enkhuizen), Tom Bul (Diemen), Astrid Gijzen (Zoetermeer), Ed Maternum (Apeldoorn), Astrid Kat (Wormerveer), Jordy Pieters (Amsterdam), Harmen de Roos (Velserbroek). Lanyards Ajax Life Allard Evenhuis (Pesse), Jos van Kempen (Leiden), Rick de Braai (Zierikzee), John Schuurman (Den Haag), Enrico Huigens (Veenendaal), Carlo Holleman (Uden), Frank van Rooij (Schaijk), Mark Gaal (Amsterdam), Jorlan Van Hoof (Mariahout), Gerrit van Leeuwen (Heerde), Ronald Schoorlemmer (Vleuten), Petra Arensman (Nieuw- Beijerland), Arjan Swaans (Casteren), Jos Baten (Heerhugowaard), Marco Jansen ('s-Heer Arendskerke), Matthijs de Groen (Roosendaal), Bert de Rooij (Amsterdam), Tom Dalmeijer (Lelystad), Tessa van der Keilen (Hellevoetsluis), Mika Lubbers (Emmen), Thorn van Gurp (Vossemeer), Bas van Herk (Hulsel), Erik van der Aart (Rijswijk), L. Bekelaar (Hoogeveen), Ruben Vunderink (Veenendaal). Setje spelerskaarten Hans van de Langenberg (Boxtel), Rob van Rossum (Herpen), Mark Meulman (Rijssen), Jan Brummelman (Laren), Jan Jacobs (Someren), Jordy Valckx (Arcen), Frank Snoei (Lekkerkerk), Marijn van Griendt (Vlijmen), Jari Hoeben (Beverwijk), Jacco van Duijn (Katwijk aan Zee), Eric Jacobs (Beesel), Wendy de Broekert-Tazelaar (Zierikzee), Robert Blei (Hoogkarspel), Thibaud Koster (Heemstede), Roy Boeve (Zwolle), Pieter Bote Sikkema (Oosternijkerk), Diny Egberts (Beugen), Arie Schelling (Klaaswaal), Arthur Verburg (Kudelstaart), Marijn Haasnoot (Katwijk), Jesper van Putten (Hoogkarspel), Arend van Wakeren (Ede), Christiaan Hendriks (Eygelshoven), Jos Brugmans (Gemert), Michiel van Wijk (Wageningen), Olaf van Muiken (Elsloo), Tim van den Hoek (Gouda), Jorn Kluijtmans (Beek en Donk), Joost Kastelein (Enkhuizen), Danny Hager (Kudelstaart), Max Bastiaan (Nieuw Vennep), Hannes de Vries (Noordwolde), Arne Klomp (Ruinen), J. van Duivenbode (Zeist), Jan Sloterdijk (Purmerend), Thijs Klaassen (Albergen), Vincent van Holt (Brielle), Mare Dijkman (Hilversum), Jan Vink (Biddinghuizen), Imre den Breejen (Amsterdam), René Suurland (Zoetermeer), Herman Ploegman (Puttershoek), Tessa Pols (Wemmei), Daniel de Vrij (Leusden), Ruth Steenstra (Almere-Haven), Thomas van Ark (Utrecht), Jan de Jager (Drachten), Huub Elting (Borger), J. Heshof (Etten-Leur), Will Kiesbrink (Venlo).

Ajax Life (vanaf 1994) | 2011 | | pagina 15