DE AJAX- ZOMERAGENDA DE TOTO DARKO WEL OP HET LEIDSEPLEIN Daniel Dekker Bekerhuldiging geslaagde primeur AJAX FAN BOX COLOFON Jaargang 17, nummer 20 Woensdag 12 mei 2010 De Supportersvereniging Ajax zal half mei een intensief tevredenheidsonderzoek onder haar leden gaan afnemen. Voorzitter Daniel Dekker legt uit. Waarom komt er een tevredenheidsonderzoek? Prima! Hoe kunnen leden zich aanmelden? Wat gebeurt er met de uitkomst? Ajax Life onderzocht dit seizoen hoeveel verstand oud-Ajacieden van het huidige voetbal heb ben. Na een zinderde finale mag Bryan Roy zich kronen tot de Ajax Life Totokoning 2009/2010. Uitgever: Supportersvereniging Ajax AFC Ajax i.s.m. Z-Press Sport Media BV Alex Klein Postbus 1015, 3300 BA Dordrecht ajaxlifekrant@zpress.nl FANZONE 4 Q 12-05-2010 lt/ Ruim vijftienduizend Ajax-supporters beleefden een unieke bekerhuldiging in de Amsterdam Arena. De fans bekeken eerst de wedstrijd op schermen, waarna SVA-voorzitter en presentator Daniel Dekker de bekerhelden aankondigde. Ajax Kids Club Voetbaldag SDZ Copa Amsterdam "Als supportersvereniging willen wij graag weten of onze leden tevreden zijn en wat ze de komende jaren van ons verwachten. Wij willen het beste voor iedereen en hopen dat ons aanbod als interessant, eigentijds en kwalitatief goed wordt ervaren, maar zeker weten doen we dat niet." "Leden worden in eerste instantie aselectief per brief uitgenodigd. Hierin staat een code die u kunt invullen om deel te nemen aan het onderzoek. De enquête is te vinden op www.ajaxlife.nl/onderzoek. Er worden leden van Ajax Jonge Schare, seizoenkaarthouders, gezins- én hoofdleden aangeschreven. Vijftienhonderd per groep. Hiermee hebben wij een goede doorsnee van de lidmaatschappen. Het is vooralsnog dus niet mogelijk je aan te melden voor het onderzoek." "Deze wordt uiteraard op hoofdlijnen in de Ajax Life-krant gepubliceerd. Sommige zaken kunnen we wellicht direct uitvoeren. Als dat niet meteen kan, dan heeft dat te maken met afgesloten overeenkomsten of investeringen in technische voorzieningen." (SZ) Copa Amsterdam Copa Amsterdam 22 mei 23 mei 24 mei Copa Amsterdam Ajax Kids Club Beachsoccerdag Hilvarenbeek Ajax Kids Club Beachsoccerdag Amsterdam Eerste training (zonder internationals) Voorronde Champions League Voorronde Champions League FC Twente - Ajax (Johan Cruijff Schaal) Roy ging de finale nog in als de num mer twee in het klassement. In zijn eerste voorspellingspoging scoorde hij dertien punten uit achttien duels, en moest daardoor alleen Dick Schoenaker (veertien) voor zich dulden. In de laatste speelronde van dit seizoen voorspelde Roy nog eens zeven wedstrijden goed, waar door hij in totaal op twintig punten kwam. Zijn concurrenten, naast Dick Schoenaker ook Gerrie Mühren en Piet Schrijvers, bleven uiteindelijk gebroederlijk op negentien punten steken. "Prachtig dit," reageert Ajax Life Totokoning Roy. "Ik ga toch maar wat vaker aan de Toto mee doen. Sjaak Swart is altijd met dit soort spel letjes bezig, maar die wint nooit wat. Misschien ga ik hem wel adviseren. Kun je er wel bijzetten dat ik nu offi cieel de Ajacied ben met het meeste verstand van voetbal, hahaha." Ledenadministratie Supportersvereniging Ajax: Voor aanmeldingen, info en adres wijzigingen: telefoon 020 - 3111444 Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten altijd schriftelijk: Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Redactie Ajax Life: redactie@ajaxlife.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Hoofdredacteur: Sander Zeldenrijk S.Zeldenrijk@svajax.nl Eindredacteur: Mike van Damme Redactiecoördinatie: Jan-Hermen de Bruijn Medewerkers: Izaak Besuijen (graphics), Michiel Bouwman, Daniel Dekker, David Kuipers, Hennie Schuurman, Jorrit Smink, Stefan van Veen (stagiair) Website: www.ajaxlife.nl Coördinator website: Ernst-Jan Wilhelmis Advertenties: Z-Press Sport Media BV, telefoon: 078 - 6397070 Lambert van Waardenburg, Dennis Winkel, Bas van Son Prepress: Z-Press Studio BV Basisontwerp AjaxLife: Wazza Amsterdam, www.wazza Druk: Wegener Grafische Groep Lidmaatschap SVA Ajax Jonge Schare bedraagt 26,50, een gezinslid betaalt €17,50. Hiervoor krijgt u: Een supportersclubkaart Ajax Life (gezinsleden ontvangen deze niet) Voorrang bij het kopen van wedstrijd kaartjes 10% korting op bijna alle artikelen uit de officiële Ajax fanshop Ajax catalogus Exclusieve deelname aan diverse evenementen Exclusieve toegang tot het besloten deel van Ajaxlife.nl Gratis toegang tot onze supportersfeesten .nl Copyright 2010: (c) Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever Z-Press Sport Media BV. Darko in de Ajax Fan Box, op het Leidseplein. Helaas geen titel, en helaas geen huldigingen op het Leidseplein. Maar Ajax- fan Darko vertoefde rondom de titelrace wel op het bordes van de Stads schouwburg. Hij werd door Ajax' hoofdsponsor Aegon in de Ajax Fan Box opgesloten voor een week, met een computer en een webcam. Darko ontving in zijn glazen huis oud-spelers als Stefan Pettersson en Bryan Roy. Ook Daniel Dekker, voorzitter van de Supportersvereniging Ajax, kwam even op bezoek. Zo werd het Leidseplein dit seizoen toch nog een beetje rood-wit.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2010 | | pagina 19