WIL JIJ DE BAL OOK DE VOET? (S Alle stemgerechtigde leden van de Supportersvereniging Ajax kunnen traditiegetrouw hun waardevolle stem uitbrengen tijdens de ledenraadsverkiezingen. Hoofdleden hebben hun stembiljet bij deze krant ontvangen. Gezinsleden krijgen hem afzonderlijk per post thuis. ajaxlife De ledenraad Samenstelling; Kandidaten Wie mag; stemmen? Stemprocedure Stemkaart Telling: van de stemmen De trucs, de kneepjes, de passeerbewegingen van Ajax-spelers. Jij kunt ze nu ook onder de knie krijgen. En ermee scoren. Op straat, op het strand of op het veld. Wil jij beter zijn dan de rest? Ga dan naar Ajaxonlineacademy.nl AIAXONLINEACADEMY® WIJ ZIJN AJAX. 4 LEDENRAAD lu 23-04-2010 Ledenraadsverkiezingen 2010 De ledenraad is een afspiegeling van alle 85.000 leden en vertegenwoordigt de mening van de leden. Deze raad van gemotiveerde en betrokken leden stelt het beleid van onze vereniging vast en controleert of dit vastgestelde beleid wordt uitgevoerd. De ledenraad bestaat uit maximaal dertig afgevaardigden. Ieder verenigingsjaar vinden er landelijke verkiezingen van afgevaardigden plaats om de ontstane vacatures in te vullen. Een afgevaardigde in de ledenraad wordt benoemd voor drie jaar en kan altijd voor onbepaalde tijd worden herkozen. In Ajax Life 15 stond de oproep voor kandidaatstelling. Vijf ledenraadsleden hebben zich herkiesbaar gesteld. Daarnaast kwamen er vijf nieuwe aanmeldingen binnen. Op de volgende pagina worden ze voorgesteld. Hopelijk biedt hun persoonlijke motivatie hulp bij het maken van de juiste stemkeuze. Op grond van onze statuten zijn alle leden van achttien jaar en ouder stemgerechtigd. De verkiezingscommissie adviseert al deze leden dan ook van dit recht gebruik te maken. Het is belangrijk dat de vertegenwoordigers in de ledenraad door zo veel mogelijk leden gekozen worden. Alleen dan kunnen zij hun werk (het vertegenwoordigen) optimaal verrichten. Het maximum aantal stemmen dat ieder stemgerechtigd lid kan uitbrengen is tien, omdat er dit jaar meer vacatures zijn dan aanmeldingen. Minimaal moet één stem worden uitgebracht. Kandidaten worden gekozen tot lid in de ledenraad indien van het totaal aantal leden dat heeft gestemd, minimaal tien procent heeft gestemd op een kandidaat. De kiesdrempel is dan gehaald. In deze Ajax Life is een stemkaart bijgesloten. Gezinsleden boven de achttien jaar ontvangen hun stembiljet apart. De supportersvereniging vraagt je het stembiljet in te vullen en per gesloten envelop vóór 31 mei 2010 aan ons te retourneren. Een postzegel is niet nodig. Je kunt maximaal tien kandidaten aankruizen. Het adres: Mr. M.J. Meijer c.s. Notarissen, P/a Supportersvereniging Ajax, Antwoordnummer 615 Het tellen van de stemmen zal onder begeleiding van notariskantoor Meijer te Amsterdam plaatsvinden. In de eerste Ajax Life van het nieuwe seizoen wordt de uitslag bekend gemaakt. Houd onze website www.ajaxlife.nl ook goed in de gaten. Supported byAEGON

Ajax Life (vanaf 1994) | 2010 | | pagina 12