1 w MET DE BUS NAAR AJAX Sjaak Swart signeert in Gorinchem! 7A n Pak je agenda, stuur een e-mail of sms en twitter het naar je Ajax-vrienden! De Supportersvereniging Ajax organiseert op dinsdag 2 maart een ouderwetse supportersavond in Gorinchem. ajaxlife COLOFON Jaargang 17, nummer 14 Vrijdag 5 februari 2010 Hoeveel verstand van voetbal hebben voetballers eigenlijk? Oud-Ajacieden gaan ons dit seizoen het antwoord geven. Elke Ajax Life muit een oudgedien de de toto in. Dit keer Rafael van der Vaart. X X X X X X X X X X X X X X X X X X Op maandag 22 februari begint jouw voorjaars vakantie gelijk goed! Je kunt die dag met een volle bus vanuit Noordoost Nederland allereerst naar De Toekomst, het jeugdcomplex van Ajax afreizen. Tom, waarom speel je zo weinig; bij Sevilla? Is een terugkeer naar Ajax niks? Volg; je Ajax nog: een beetje? De volgende editie verschijnt donderdag 18 februari 2010 Uitgever: Supportersvereniging Ajax AFC Ajax i.s.m. Z-Press Sport Media BV Alex Klein Postbus 1015, 3300 BA Dordrecht ajaxlifekrant@zpress.nl DE TOTO Komend weekeinde verwacht Van der Vaart geen echte stunts in de eredivisie. Ajax wint van FC Twente (zou natuurlijk wel knap en zeer welkom zijn), maar PSV verslaat in eigen huis ADO Den Flaag. De huidige middenvelder van Real Madrid voorspelt een week later echter meer vuurwerk. Al laat hij meer zijn hart dan zijn verstand de toto invullen. Hij zet bij Vitesse - FC Twente een één neer, met de toevoeging 'hoop ik'. Fleracles - PSV wordt wat hem betreft ook een overwinning voor de thuisploeg. 'Dat hoop ik van ganser harte.' Het is niet alleen voor Ajax, maar ook voor Van der Vaart te hopen dat hij gelijk krijgt. Bryan Roy staat nog steeds eerste, met dertien goed voorspelde wedstrijden. Flenk Groot kwam niet in de buurt, de voormalige goalgetter 'scoorde' slechtst acht keer. (MvD) L>e toto van... W Rafael van der Vaart i 1 Willem II-NAC Breda PSV-ADO Den Haag SC Heerenveen - FC Utrecht RodaJC-Sparta Heracles-FC Groningen RKCWaalwijk-NEC Feyenoord - AZ WVVenlo-Vitesse Ajax-FC Twente NEC-NAC Breda Vitesse - FC Twente ADO Den Haag-Willem II SC Heerenveen - Ajax AZ-RodaJC FC Utrecht - Feyenoord Heracles - PSV Sparta-WVVenlo FC Groningen - RKC Waalwijk Ben je erbij, dan ga je na aankomst de training van jouw helden van Ajax 1 bijwonen. Na de training is er een exclusieve handtekeningensessie en kun je dus je Ajax Kids Club-pet of je Ajax- shirtje laten signeren, of natuurlijk het handtekeningenboekje van de Ajax Kids Club compleet maken. Nadat de krabbels zijn gezet is er gelegenheid voor een hapje en drankje (eigen gelegenheid). Vervolgens vertrekken we naar het stadion, de Amsterdam Arena, waar je een kijkje neemt op plaatsen waar je nog nooit bent geweest. Als afsluiting bezoeken we ook nog het Ajax Museum waar je alle bekers kunt zien die Ajax heeft gewonnen. Kijk voor het gehele programma op www.ajax.nl/kids. Via het artikel op de site kun je je opgeven! FANZONE 05-02-2010 Met de Uefa Cup op de foto, het kan op het Ajax Life Supportersfeest. Goed nieuws voor de leden van de supportersvereniging die geen kaartje wisten te bemachtigen voor het uitverkochte Ajax Life Supportersfeest in Nijkerkerveen (aanstaande dinsdag). Een kleine zestig kilometer zuidelijker kan iedere Ajacied zich namelijk tot 23 februari inschrijven voor het feest in Gorinchem. Even op de foto met je favoriete Ajacied, een krabbel scoren, leuke en sportieve activiteiten voor de kids, op de foto met de Uefa Cup uit 1992 en genoeg mogelijkheden om - onder het genot van een biertje - met medesupporters eens kritisch de eerste seizoenshelft te evalueren. Extra leuk: Mister Ajax Sjaak Swart zal op 2 maart zijn biografie signeren. Leden van de Supportersvereniging Ajax, Ajax Jonge Schare en Ajax Kids Club kunnen uiteraard gratis naar binnen. We zijn wel graag op de hoogte van je komst, dus aanmelden kan op onze website (www. ajaxlife. nl). Leden mogen maximaal drie introducés meenemen. Zij betalen op de avond zelf tien euro per persoon. Besluit jouw introducé ter plekke lid te worden, dan krijgt hij of zij het entreebedrag direct terug. Voor seizoen- en clubkaarthouders geldt een speciale korting van vijf euro, waardoor zij slechts vijf euro entree betalen. Opgeven kan via de website (banner rechtsbovenaan). LET OP: de inschrijving voor de supportersavond in Gorinchem sluit op 23 februari. Na de inschrijf-datum ontvangt iedereen thuis een bevesti gingsbrief, inclusief toegangsbewijs. Het feest begint om 17.00 uur en eindigt om 21.00 uur. (SZ) Adres Gorinchem, Evenementenhal Gorinchem, Franklinweg 2, 4707 HZ Gorinchem. Dankzij een goed EK onder 21 maakte hij in 2007 de overstap van Ajax naar FC Sevilla, maar in Spanje heeft Tom de Mul de spotlights nog niet weten te grijpen. "Kort na mijn overgang heb ik wel een aantal wedstrijden gespeeld, maar ik kreeg tijdens mijn verhuur aan Racing Genk last van een liesblessure. Daar leek ik van hersteld te zijn, maar de pijn kwam begin dit seizoen terug. Daarom heb ik nog geen wedstrijd bij de selectie gezeten. Buiten die blessure heb ik van de trainer ook weinig kansen gekregen. Ik heb nooit een reeks wedstrijden kunnen spelen om zo een hoger niveau te bereiken." "Ik ga voorlopig niet weg hier, omdat ik nog geblesseerd ben. Ik hoop ook dat mijn situatie bij Sevilla verandert en dat ik meer ga spelen. Gebeurt dat niet, dan wil ik in de zomer wel veranderen van club. Ik heb natuurlijk heel lang bij Ajax gezeten, dus misschien is dat in de toekomst een optie. Bij Ajax heb ik een heel speciaal gevoel." Ja natuurlijk, ik heb hier in Spanje ook Eredivisie Live en ik kijk bijna alles. Ajax doet het redelijk goed, maar is toch erg afhankelijk van Luis Suarez. Is hij er niet bij, dan hebben ze moeite om de baas te zijn over een tegenstander. Verder is Jan Vertonghen mijn beste vriend en met hem bel ik bijna dagelijks om bij te praten. Dan gaat het natuurlijk ook over voetbal." (DK) Ledenadministratie Supportersvereniging Ajax: Voor aanmeldingen, info en adres wijzigingen: telefoon 020 - 3111444 Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten altijd schriftelijk: Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Redactie Ajax Life: redactie@ajaxlife.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Hoofdredacteur: Sander Zeldenrijk S.Zeldenrijk@svajax.nl Eindredacteur: Mike van Damme Redactiecoördinatie: Jan-Flermen de Bruijn Medewerkers: Izaak Besuijen (graphics), Michiel Bouwman, David Kuipers, Flennie Schuurman, Dennis de Vocht (stagiair), Peter R. de Vries Website: www.ajaxlife.nl Coördinator website: Ernst-Jan Wilhelmis Advertenties: Z-Press Sport Media BV, telefoon: 078 - 6397070 Lambert van Waardenburg, Dennis Winkel, Bas van Son Prepress: Z-Press Studio BV Basisontwerp AjaxLife: Wazza Amsterdam, www.wazza.nl Druk: Wegener Grafische Groep Lidmaatschap SVA: bedraagt 26,50, een gezinslid betaalt €17,50. Hiervoor krijgt u: Een supportersclubkaart Ajax Life (gezinsleden ontvangen deze niet) Voorrang bij het kopen van wedstrijd kaartjes 10% korting op bijna alle artikelen uit de officiële Ajax fanshop Ajax catalogus Exclusieve deelname aan diverse evenementen Exclusieve toegang tot het besloten deel van Ajaxlife.nl Gratis toegang tot onze supportersfeesten Copyright 2010: (c) Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever Z-Press Sport Media BV.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2010 | | pagina 15