aiaxj Talenten van toen AJAX LIFE BOKAAL JEUGD 4 Q ajaxlife 05-02-2010 lO De jeugdopleiding van Ajax staat wereldwijd bekend als een vrucht bare kweekvijver voor talent. Veel voetballers werden in Amsterdam klaargestoomd voor het profbestaan, maar niet iedereen haalde de top. In deze serie zoekt Ajax Life uit waar spelers van een bepaalde lichting terecht zijn gekomen. Deze keer de C2 van 1991. Het gaat goed met /\jaxlife.nl. Twee jaar geleden werd de site geïntroduceerd en we hebben ons ontwikkeld tot een toonaangevende en onderscheidende /\jax- webstek. Het nieuws en de acties van Ajaxlife.nl haalden diverse landelijke en buitenlandse media. Daar zijn we met onze lezers bijzonder trots op. De bezoekers van Ajaxlife.nl weten dat zij het nieuws in een ander jasje krijgen aangeboden. In tegenstelling tot veel andere Ajax-websites hebben wij een hekel aan knippen en plakken van gevonden nieuwsberichten. Elk bericht benaderen wij vanuit de supportersgedachte en zo schrijven we erover. En dat wordt gewaardeerd. Ondanks de tegenvallende prestaties van Ajax de laatste jaren, is er bij Ajaxlife.nl genoeg ruimte voor de vrolijke noot. We hebben bijzonder lollige foto-onderschriftbedenkers en ook onze twitteraars worden eerst door de humordetector gehaald. Keiharde feiten afgewisseld met de nodige supporterslol: dat is Ajaxlife.nl. Steeds meer leden ontdekken dat het steeds leuker wordt om te reageren op de artikelen van Ajaxlife.nl. Daarvoor moetje wel je profiel hebben geactiveerd. Dat gaat heel gemakkelijk. Ga naar onze site en klik op 'Profiel Activeren'. Alles wordt dan kort en bondig uitgelegd. Leden die hun profiel hebben geactiveerd, dingen in februari mee naar vijf van die fraaie exclusieve Ajax-Lifepetten. Daar hoefje niets voor te doen. Of je moet natuurlijk nog geen profiel hebben aangemaakt. (EW) /\jax Life volgt de jeugdteams van /\jax dit jaar op de voet. In deze rubriek worden de topscorerslüsten bügehouden. De meest trefzekere spelers kunnen op jacht naar de /\jax Life Bokaal. Ouasim Bouy deed goede zaken tegen de B1 van ADO Den Haag. De Ajacieden wonnen niet alleen met 4-0, de aanvaller scoorde liefst drie keer. Daardoor rukt hij op naar de top van het klassement bij de A-, B- en C-junioren. De klapper van de week is echter voor Yener Arica, van de A2. Hij scoorde vier van de tien treffers tegen Heracles Almelo, en staat nu in totaal op zeven treffers. Stand A-, B- en C-junioren: Queensy Menig (C1) 13 Lorenzo Ebecilio (A1) 12 Ouasim Bouy (B1) 12 Christian Eriksen (A1) 10 Tom Boere (A1) 9 Sheraldo Becker (C1) 9 Stand D-, E- en F-pupillen: Daishwan Redan (F1) 21 Luc de Kruijs (F1) 20 Anass Ahannach (D3) 19 Kaj Sierhuis (D3) 19 Jizz Hornkamp (D2) 16 Dani de Wit (D3) 16 Op eigen manier mensen uit de brand helpen DOOR DAVID KUIPERS Staand (v.l.n.r.): Wim Stuut was jarenlang elftalleider. Saresh Sowdagar had het talent om prof te worden, speelde voor verschillende vertegenwoordigende elftallen, maar miste de juiste mentaliteit. Probeert via de amateurs van Omniworld alsnog het betaalde voetbal te halen en werkt op de Batavia-werf. Dennis den Boer moest weg, omdat hij zich niet voldoende had ontwikkeld en koos voor een maatschappelijke carrière. Stort zich sinds deze week volledig op zijn eigen bedrijf'MADE Scholarships', een wervingsbureau voor studenten die op basis van een sportbeurs in de VS willen studeren. Dennis Scharrenburg kreeg bij Ajax geen contract, maar haalde toch het profvoetbal. Speelde voor FC Utrecht, Cambuur Leeuwarden en het Duitse Rot Weiss Erfurt. Werkt bij een instantie die jongeren met gedragsproblemen opvangt. Martijn van der Meij kon niet voldoende overtuigen en moest zijn plek onder de lat bij Ajax afstaan. Tim de Cler viel in dit elftal nog niet erg op, maar speelde uiteindelijk wel 74 wedstrijden in het eerste van Ajax. Kwam daarna uit voor AZ en nu Feyenoord. Barry Dietz vloog op vakantie met een quad uit de bocht en raakte zwaar geblesseerd. Speelde bij verschillende amateurclubs en bracht Loosdrecht van de derde naar de eerste klasse. Ging bij 'de rode baretjes' en speelde ook in het legerelftal. Is nu duiker bij de brandweer en voetbalt ook in het Nederlandse brandweerelftal. Ingmar Meijer was vier jaar aanvoerder, maar werd na dit seizoen in de C2 weggestuurd. Stopte abrupt met voetballen, maar na een paar jaar begon het toch weer te kriebelen. Eenmaal op noppen nog altijd bloedfanatiek, ook in de reserve vijfde klasse. Is journalist bij de Gooi- en Eembode en heeft zich ingeschreven voor zijn derde marathon. Robin van Ruitenbeek speelde als snelle rechtsbuiten in verschillende vertegenwoordigende elftallen, maar kon de belofte nooit waar maken. Gunther de Haan was speler en later trainer bij Ajax. Gehurkt (v.l.n.r.): Stefan Beverley verloor zijn vader bij een overval op een coffeeshop en dat begon te malen. Trok langs verschillende amateurclubs, ging het leger in en kwam zo terecht in Irak, Afghanistan en Eritrea. Werkt inmiddels bij de brandweer en speelt voor de Koninklijke HFC. Vincent van den Hoed was niet goed genoeg voor Ajax, maar wel voor Zeeburgia en JOSAVatergraafsmeer. Scheurde vier jaar geleden zijn achillespees af en voetbalt sindsdien niet meer. Kwam via de UvA bij ABN Amro terecht. Abdelali Bentohami vertrok bij Ajax en speelde voor verschillende hoofdklassers. Begon ook een studie medicijnen en is inmiddels chirurg in het AMC. Tommy Berden koos uiteindelijk niet voor het voetbal, maar voor squash. Werd in die sport vier keer Nederlands kampioen en won de Australian Open. Begeleidt nu squash-talenten en promoot de sport door het geven van clinics. Mischa van de Oudeweetering kreeg een hamstringblessure en raakte zijn plaats in het elftal en later ook bij Ajax kwijt. Stopte een paar jaar met voetbal, maar speelt inmiddels weer bij Amstelveen 4. Heeft onlangs het schoonmaakbedrijf van zijn vader overgenomen. Nick Schnater was letterlijk te licht voor Ajax en speelde bij verschillende topamateurclubs. Behaalde kampioenschappen met FC Lisse, Rijnsburgse Boys en Spakenburg en voetbalt nu bij HBC. Werkt bij een bedrijf dat handelt in veiligheidsartikelen. Gene Schneiter kon het niet maken bij Ajax en is inmiddels afgezakt tot de derde klasse bij Geinburgia. Is zakenreisadviseur en organiseert verschillende feesten in ondermeer Amsterdam. ajaxufe.nl is net ff anders Prerlnl cujLifc nfcrt BOUY RUKT OP

Ajax Life (vanaf 1994) | 2010 | | pagina 10