DE TOTO VOOR 9 EURO LID VAN DE AJAX KIDS CLUB Kiki Musampa Pak je agenda, stuur een e-mail of sms en twitter het naar je Ajax-vrienden! De Supportersvereniging Ajax organiseert deze winter twee supportersavonden. De eerste staat gepland op dinsdag 9 februari in Nijkerkerveen. Op 2 maart zijn we in Gorinchem. ajaxlife COLOFON Jaargang 17, nummer 13 Vrijdag 22 januari 2010 Kiki, sinds je deze zomer vertrok bij Willem II hebben we weinig meer van je vernomen. Waar ben je tegenwoordig mee bezig? "Ik ben bezig met mijn eigen voetbalclub. SC Nieuwendam is een Amsterdamse amateurclub die zou worden opgedoekt. Samen met Nordin Wooter hebben we bij de gemeente een plan gepresenteerd om Hoe ziet dat plan eruit? Blijft er nog tijd over om te voetballen? Hoeveel verstand van voet bal hebben voetballers ei genlijk? Oud-Ajacieden gaan ons dit seizoen het antwoord geven. Elke Ajax Life vult een oudgediende de toto in. Dit keer Henk Groot. -> X X X X X X X X X X X X X X ■1 1 X X X X Vanaf nu word je niet voor 17 euro lid van de Ajax Kids Club, maar ben je voor slechts 9 euro tot het einde van dit seizoen lid van de leukste club van Nederland! De volgende editie verschijnt vrijdag 5 februari 2010 Uitgever: Supportersvereniging Ajax AFC Ajax i.s.m. Z-Press Sport Media BV Alex Klein Postbus 1015, 3300 BA Dordrecht ajaxlifekrant@zpress.nl Ajax Life komt naar Nijkerkerveen en Gorinchem! Na de succesvolle aftrap in Noord- Holland, reizen we in februari en maart naar Midden-Nederland. Reistechnisch een ideaal moment om eens kennis te maken met deze Ajax-avonden. Hup, even op de foto met je favoriete Ajacied, een krabbel scoren, leuke en sportieve activiteiten voor de kids, op de foto met de Uefa Cup uit 1992 en genoeg mogelijkheden om - onder het genot van een biertje - met medesupporters eens kritisch de eerste seizoenshelft te evalueren. In Gorinchem zal Sjaak 'Mister Ajax' Swart op 2 maart zijn biografie signeren. Ajax Kids Club-mascotte Lucky zal op beide avonden aanwezig zijn. Leden van de Supportersvereniging Ajax, Ajax Jonge Schare en Ajax Kids Club kunnen uiteraard gratis naar binnen. We zijn wel graag op de hoogte van je komst, dus aanmelden kan op onze website (www.ajaxlife.nl). Leden mogen maximaal drie introducés meenemen. Zij betalen op de avond zelf tien euro per persoon. Besluit jouw introducé ter plekke lid te worden, dan krijgt hij of zij het entreebedrag direct terug. Voor seizoen- en clubkaarthouders geldt een speciale korting van vijf euro, waardoor zij slechts vijf euro entree betalen. Voor beide feesten kun je je opgeven op de website (banner rechts bovenaan). LET OP: de inschrijving voor Nijkerkerveen sluit op 1 februari. Voor Gorinchem heb je iets meer tijd (23 februari). Na de inschrijfdatum ontvangt iedereen thuis een bevestigingsbrief inclusief toegangsbewijs. Beide feesten beginnen om 17.00 uur en eindigen om 21.00 uur. Adressen: Nijkerkerveen, Starlight Partycenter, Amersfoortseweg 138, 3864 NH Nijkerkerveen. Gorinchem, Evenementenhal Gorinchem, Franklinweg 2, 4707 HZ Gorinchem. Kiki Musampa is sinds zijn kortstondige rentree op de Nederlandse velden alweer even uit het zicht van de camera's verdwenen. Toch blijkt de 32-jarige oud-Ajacied nog zeer actief in de voetbalwereld. met de club een herstart te maken en daar zijn we nu druk mee bezig." "De club ligt in een Vogelaar-wijk en de buurt gaat maatschappelijk gezien achteruit. Wij willen van Nieuwendam een club maken waar je kan voetballen, maar waar ook naschoolse opvang is, een voetbalschool en een eventpark. We proberen zo de buurt bij onze vereniging te betrekken. De leden zijn nu aan het stemmen over de nieuwe naam. Het wordt Nieuw Amsterdam, Masterdam of Mastercity. Die namen zijn naar voren gekomen, omdat ons bedrijf Masters of the Game de club gaat sponsoren." "Daar is nu weinig tijd voor. Ik train nog wel en ben fit, maar ik wil verder met het ondernemen en ben bezig om die volgende stap in mijn carrière voor te bereiden. Of ik terugkom in het profvoetbal is lastig te zeggen. Er zijn nu in elk geval geen aanbiedingen en ik ben niet eens op zoek. Ik geef veel meer aandacht aan die projecten en voetbal heeft niet meer de eerste prioriteit. Ik ga dit seizoen nog wel ergens voetballen en volgend jaar waarschijnlijk bij mijn eigen vereniging. We proberen bij de KNVB dispensatie te krijgen zodat we wat hoger worden ingedeeld." FANZONE 4 Q 22-01-2010 li/ Hij twijfelt even als de klassieker wordt genoemd. Henk Groot was jarenlang spits van Ajax, maar speelde ook enkele seizoenen in Rotterdam. "Een één," zegt hij eerst nog resoluut, maar corrigeert zich meteen. Daarna volgt een stilte. "Een twee." Bij de eerste wedstrijd van Ajax die hij moet voorspellen, is Groot meer overtuigd van een Amsterdamse overwinning. Ajax-AZ? "Een één!" Daarna bedeelt hij FC Twente slechts een puntje toe in de wedstrijd tegen FC Groningen. Als het aan Groot ligt, wordt het dit seizoen dus toch nog spannend. Maar kan hij de toto ook spannend maken? Bryan Roy staat nog steeds bovenaan, met dertien goed voorspelde wedstrijden. In de volgende krant wordt eindelijk ook duidelijk op welk totaal Sonny Silooy komt te staan. Bij het ter perse gaan van deze krant waren nog niet alle wedstrijden uit speelronde achttien ingehaald. (MvD) V De toto van... Henk kt Groot i PSV-NEC Heracles A.-Vitesse sc Heerenveen-Willem II RodaJC-FC Utrecht RKCW.-NAC Breda Ajax - AZ FC Groningen-FC Twente WV-Venlo - Feyenoord Sparta - ADO Den Haag Willem II-RKC Waalwijk NEC - Sparta NAC Breda -WV-Venlo AZ-FC Groningen ADO DH - sc Heerenveen Feyenoord - Ajax FC Twente- RodaJC FC Utrecht - Heracles A. Vitesse - PSV Je krijgt niet alleen clubblad 4, 5 en 6 in de bus, met daarin interviews met je favoriete Ajacieden, je kunt ook meedoen aan alle evenementen die de Ajax Kids Club organiseert zoals bijvoorbeeld de Ajax Kids Club Voetbaldag. Wil je een wedstrijd bekijken dan bestel je met je eigen Ajax Kids Club Card kaartjes. Op zondag 21 februari kun je zelfs voor 5 euro naar de wedstrijd Ajax -Vitesse! Samen genieten van een mooie wedstrijd in de Amsterdam Arena of korting krijgen met je pas in de Ajax Fanshop, het behoort allemaal tot de mogelijkheden. Wees er dus snel bij, ga naar ajax.nl/kidsen en join de Ajax Kids Club, jouw club! Ledenadministratie Supportersvereniging Ajax: Voor aanmeldingen, info en adres wijzigingen: telefoon 020 - 3111444 Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten altijd schriftelijk: Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Redactie Ajax Life: redactie@ajaxlife.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Hoofdredacteur: Sander Zeldenrijk S.Zeldenrijk@svajax.nl Eindredacteur: Mike van Damme Redactiecoördinatie: Jan-Hermen de Bruijn Medewerkers: Bas Abresch, Izaak Besuijen (graphics), David Kuipers, Menno Pot, Hennie Schuurman, Dennis de Vocht (stagiair) Website: www.ajaxlife.nl Coördinator website: Ernst-Jan Wilhelmis Advertenties: Z-Press Sport Media BV, telefoon: 078 - 6397070 Lambert van Waardenburg, Dennis Winkel, Bas van Son Prepress: Z-Press Studio BV Basisontwerp AjaxLife: Wazza Amsterdam, www.wazza.nl Druk: Wegener Grafische Groep Lidmaatschap SVA: bedraagt 26,50, een gezinslid betaalt €17,50. Hiervoor krijgt u: Een supportersclubkaart Ajax Life (gezinsleden ontvangen deze niet) Voorrang bij het kopen van wedstrijd kaartjes 10% korting op bijna alle artikelen uit de officiële Ajax fanshop Ajax catalogus Exclusieve deelname aan diverse evenementen Exclusieve toegang tot het besloten deel van Ajaxlife.nl Gratis toegang tot onze supportersfeesten Copyright 2010: (c) Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever Z-Press Sport Media BV.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2010 | | pagina 14