DE TOTO Het Grote Ajax Kids Club Sinterklaasfeest de spelers van Ajax www.ajax .nl/kids Hij was gestopt als trainer, maar stiekem kriebelde het nog altijd. De flirt met Ajax Cape Town kon Foppe de Haan (66) uiteindelijk niet weerstaan. ig 21 november 12.30 uur! Amsterdam ArenA Met Dieuwertje Blok, Hakim, meidengroep Djuli, Pietenband en... Voor meer informatie en tickets: ^EGON ajaxlife COLOFON Volgende editie verschijnt vrijdag 13 november 2009 Hoeveel verstand van voetbal hebben voetballers eigenlijk? Oud-Ajacieden gaan ons dit seizoen het antwoord geven. Elke Ajax Life vult een oudgediende de toto in. Dit keer John van den Brom. X X X X X X X X X X IX X ■X X X X X X Meneer De Haan, wat sprak u zó aan dat u dacht: dit avontuur moet ik aangaan? Wat is uw indruk van de club? Heeft u al interessante spelers voor Ajax gezien? Jaargang 17, nummer 8 Vrijdag 30 oktober 2009 Uitgever: Supportersvereniging Ajax AFC Ajax i.s.m. Z-Press Sport Media BV Alex Klein Postbus 1015, 3300 BA Dordrecht ajaxlifekrant@zpress.nl Ledenadministratie Supportersvereniging Ajax: Voor aanmeldingen, info en adres wijzigingen: telefoon 020 - 3111444 Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten altijd schriftelijk: Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Redactie Ajax Life: redactie@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Hoofdredacteur: Sander Zeldenrijk S.Zeldenrijk@svajax.nl Eindredacteur: Mike van Damme Redactiecoördinatie: Jan-Hermen de Bruijn Medewerkers: Bas Abresch, Izaak Besuijen (graphics), David Kuipers, Bart Luppes, Menno Pot, Hennie Schuurman Website: www.ajaxlife.nl Coördinator website: Ernst-Jan Wilhelmis Advertenties: Z-Press Sport Media BV, telefoon: 078 - 6397070 Lambert van Waardenburg, Dennis Winkel, Bas van Son Prepress: Z-Press Studio BV Basisontwerp AjaxLife: Wazza Amsterdam, www.wazza.nl Druk: Wegener Grafische Groep Lidmaatschap SVA: bedraagt 26,50, een gezinslid betaalt €17,50. Hiervoor krijgt u: Een supportersclubkaart Ajax Life (gezinsleden ontvangen deze niet) Voorrang bij het kopen van wedstrijd kaartjes 10% korting op bijna alle artikelen uit de officiële Ajax fanshop Ajax catalogus Exclusieve deelname aan diverse evenementen Exclusieve toegang tot het besloten deel van Ajaxlife.nl Gratis toegang tot onze supportersfeesten "*1 FANZONE 4 Q 30-10-2009 li/ Vorige week deed oud-keeper Piet Schrijvers zijn voorspelling in onze krant. Hü is de eerste in lange tijd die Gerald Vanenburg echt kan bedreigen. Had de oud-middenvelder negen van de achttien wedstrijden goed voorspeld, de teller staat bü Schrijvers na zijn eerste speelronde op vijf. Nog zo'n succesvol weekeinde, en hij mag zich de koploper in onze toto noemen. Of hü daar dan lang van kan genieten, ligt aan John van den Brom. De trainer van AGOVV heeft zün voorspellende gaven voor de komende twee speelronden gebruikt. Hü heeft in elk geval meer vertrouwen in Ajax dan Schrüvers. De oud-doelman vulde voor de klassieker een gelükspel in, Van den Brom gokt op een Amsterdamse overwinning. Wil jij weten of Schrüvers daadwerkelük de leiding neemt in de toto, en of Van den Brom daadwerkelük voorspellende gaven heeft? Houd dan ajaxlife.nl in de gaten. De toto van... r'^3 John van den Brom - j 1 2 3 VVV-Venlo-NAC Breda FC Groningen-AZ Roda JC-FC Twente sc Heerenveen - ADO Den Haag PSV-Vitesse RKC Waalwijk-Willem II Heracles Almelo - FC Utrecht Ajax - Feyenoord Sparta Rotterdam - NEC FC Groningen - Heracles Almelo NEC-RKC Waalwijk Sparta Rotterdam - Roda JC Vitesse-VVV-Venlo ADO Den Haag - PSV NAC Breda-Willem II FC Twente-Ajax FC Utrecht - sc Heerenveen AZ - Feyenoord Zondag staat de klassieker op het programma. Lekker vroeg, dus na de overwinning op Feyenoord kan iedereen in onze eigen voetbalkantine napraten over de ongetwüfeld enerverende topper. Het Ajax Life Café is te vinden naast vak 111 aan de Noordzüde van de Arena, op de eerste ring. Direct na de wedstrüd hoor je er de spelersreacties en zie je alle hoogtepunten! Uiteraard draait er gezellige Amsterdamse muziek en kun je er met je vrienden terecht voor een lekker overwinningsbiertje. Daarnaast is het goed om te weten dat de Supportersvereniging Ajax momenteel hard bezig is een fraai verjaardagsfeestje te organiseren in het Ajax Life Café. Zet zondag 14 maart of wellicht de officiële geboortedatum 18 maart maar vast in uw mobiele telefoon. Houd ^jaxlife.nl in de gaten voor de meest actuele informatie. (SZ) "Als je erheen gaat, moet je het nu doen. Het is nu voorjaar en prachtig weer. Bovendien is Zuid-Afrika een prachtig land, waar je heen kunt vliegen zonder dat je last krijgt van een jetlag. En Kaapstad is een mooie stad. Vorig jaar was ik er al op vakantie geweest. Toen zijn Annelies (zijn vrouw, red.) en ik ook op bezoek geweest bij Hans Vonk. Hij belde me toen de trainer van Ajax Cape Town ontslagen was om te informeren naar beschikbare Nederlandse trainers. Ik dacht: waarom doe ik het zelf niet? Het trainen vind ik nog steeds leuk en zelfben ik nog harstikkene fit. Bovendien vond ik het wel even lekker om weg te zijn bij sc Heerenveen, waar ik soms toch word gezien als die oude man die alles beter weet. Deze mooie kans kon ik niet voorbij laten gaan." "De club is goed en professioneel georganiseerd. De voetbalcultuur bestaat pas een paar jaar, maar krijgt door het aankomende WK een duw in de positieve richting. De ploeg staat op een vijfde plaats, met drie punten achterstand op de nummer twee. Ik heb ze vorige week de hele week getraind, maar er is nog genoeg werk te doen. Ze spelen in een enorm tempo en lopen veel met de bal. Je ziet weinig combinaties. Dat positiespel, het Ajax-idee, moet ik er in zien te brengen. Dat Martin Jol vertrouwen in me heeft, is goed om te horen." "Er loopt een aantal technisch zeer vaardige spelers bij. De rechtsbuiten is heel goed, net als een van de middenvelders. En ze hebben een aardige rechtsback. Maar wat ik net al zei: ze hebben niet echt een notie van wat ze moeten doen op het veld. Daar ga ik eens lekker mee aan het werk. Er valt zeker iets van te maken." (BA) 10,00 houders: 12,50 Copyright 2009: (c) Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever Z-Press Sport Media BV.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2009 | | pagina 13