19 Vera Pauw BELEEF STUDIO AJAX! DE TOTO Het Grote Ajax Kids Club V 4 Sinterklaasfeest wQ de spelers van Ajax ABONNEETJEP Het vrouwenvoetbal is populairder dan ooit na de halve finaleplaats van de Oranje-leeuwinnen tijdens het EK. Ajax doet nu nog niet mee. Zaterdag 21 november 12.30 uur! Amsterdam ArenA Met Dieuwertje Blok, Hakim, meidengroep Djuli, Pietenband en... ajaxlife COLOFON Jaargang 17, nummer 7 Donderdag 22 oktober 2009 Volgende editie verschijnt vrijdag 30 oktober 2009 Hoeveel verstand van voetbal hebben voetballers eigenlijk? Oud-Ajacieden gaan ons dit seizoen het antwoord geven. Elke Ajax /./Yevult een oudgediende de toto in. Dit keer Piet Schrijvers. OP ATS Bondscoach Vera Pauw, wat vindt u daarvan? Ajax heeft als voorwaarde dat het zelf speelsters wil opleiden, anders doet de club niet mee. En wat als Ajax de poot stijf houdt en niet meedoet? FANZONE 22-10-2009 Uitgever: Supportersvereniging Ajax AFC Ajax i.s.m. Z-Press Sport Media BV Alex Klein Postbus 1015, 3300 BA Dordrecht ajaxlifekrant@zpress.nl Ledenadministratie Supportersvereniging Ajax: Voor aanmeldingen, info en adres wijzigingen: telefoon 020 - 3111444 Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten altijd schriftelijk: Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Redactie Ajax Life: redactie@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Hoofdredacteur: Sander Zeldenrijk S.Zeldenrijk@svajax.nl Eindredacteur: Mike van Damme Redactiecoördinatie: Jan-Hermen de Bruijn Medewerkers: Bas Abresch, Izaak Besuijen (graphics), David Kuipers, Hennie Schuurman, Frank van der Wall Bake Website: www.ajaxlife.nl Coördinator website: Ernst-Jan Wilhelmis Advertenties: Z-Press Sport Media BV, telefoon: 078 - 6397070 Lambert van Waardenburg, Dennis Winkel, Bas van Son Prepress: Z-Press Studio BV Basisontwerp AjaxLife: Wazza Amsterdam, www.wazza.nl Druk: Wegener Grafische Groep Lidmaatschap SVA: bedraagt 26,50, een gezinslid betaalt €17,50. Hiervoor krijgt u: Een supportersclubkaart Ajax Life (gezinsleden ontvangen deze niet) Voorrang bij het kopen van wedstrijd kaartjes 10% korting op bijna alle artikelen uit de officiële Ajax fanshop Ajax catalogus Exclusieve deelname aan diverse evenementen Exclusieve toegang tot het besloten deel van Ajaxlife.nl Gratis toegang tot onze supportersfeesten Copyright 2009: (c) Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever Z-Press Sport Media BV. FC Utrecht -RodaJC FeyenoordVVV-Venlo Vitesse-Heracles Almelo FCTwente-FC Groningen Willem II-SC Heerenveen Als lid van de Supportersvereniging Ajax ben je natuurlijk vertrouwd met de Ajax Life-krant. Zoals bekend niet te koop in de winkel. Ken jij echter mensen in je omgeving die het geloofwaardige orgaan ook twintig keer per seizoen willen ontvangen? Maak hem of haar lid van de Supportersvereniging (Ajax Jonge Schare) en het wordt geregeld. Ontvang je zelf nog een unieke attentie in de vorm van een Ajax Life- of Ajax Jonge Schare-lanyard. Kjjk op ajaxlife.nl voor meer info. Heb je Studio Ajax op AT5 al gezien? Nee? Sinds dit seizoen zendt de regionale zender bij thuisduels in de competitie 'live' uit vanuit de Amsterdam Arena. De talkshow is een initiatief van AT5 en Aegon. Zij bieden jou dit seizoen de mogelijkheid de wedstrijd en de aansluitende uitzending geheel gratis b(j te wonen. Zitje mooi bovenop het nieuws! Zweetparels op de gesprekstafel en scherpe wedstrijdanalyses. Wil je kans maken op een uitnodiging? Houd de site ajaxlife.nl goed in de gaten voor actuele prijsvragen. De oud-doelman van Ajax is voorzichtig, als het om de resultaten van Ajax gaat komende weken. Schrijvers gokt voor de duels met AZ en Feyenoord op een gelijkspel voor de Amsterdammers. Natuurlijk hopen we op meer dan twee punten uit deze wedstrijden, maar aan de andere kant is het voor de spanning in de toto goed als de oud-doelman koploper Gerald Vanenburg het vuur aan de schenen kan leggen. Dat is Robbert Schilder niet gelukt. De NAC-verdediger voorspelde in twee speelronden slechts zes wedstrijden goed, en heeft daarmee de twijfelachtige eer (voorlopig) zich de hekkensluiter te mogen noemen. Wil je weten hoe Schrijvers het er vanaf brengt? Kijk dan op ^jaxlife.nl. De toto van., Piet Schrijvers IEDERE ZONDAG "Ik vind het heel jammer. Twee jaar geleden had Ajax interesse, maar toen is het niet doorgegaan. Nu is hét moment om in te stappen, na de goede prestaties van Oranje. Ik zou graag zien dat een van de PAF-clubs (PSV, Ajax, Feyenoord, red.) mee gaat doen, want dan zal de commerciële waarde van de Eredivisie Vrouwen enorm stijgen." "Geef mij tien minuten met de technische mensen bij Ajax en ik heb ze ervan overtuigd dat wij op dit moment op de juiste manier bezig zijn. Dat wil zeggen: een selectie van maximaal twintig speelsters per eredivisieclub en een satellietvereniging. Dat is een hoofdklasser, waar dan maximaal zes speelsters, die bij de profclub niet in actie zijn gekomen, meedoen. Zo spelen zij op het een na hoogste niveau én op prestatief niveau. Zou je met beloftenelftallen gaan werken, dan krijg je te weinig weerstand, omdat er niet genoeg speelsters van niveau zijn. In de jeugd kunnen we meisjes tegen jongens laten voetballen. Voor ieder meisje kunnen we daardoor de beste situatie kiezen met de meeste weerstand. Binnen dat concept is apart aandacht voor het profileren van de bvo in de opleiding van speelsters. Dit concept is uniek en ik weet niet of ze dat bij Ajax weten. Nogmaals: geef mij tien minuten." "Dan gaat de ontwikkeling van de Eredivisie Vrouwen desondanks door, maar iets minder snel. De PAF-clubs kunnen zorgen voor meer imago en meer druk op de speelsters, waardoor de ontwikkeling sneller zal gaan. Als een van die drie clubs mee gaat doen, moeten we er wel voor zorgen dat die een sterke selectie krijgt, zodat die club niet onderaan gaat bungelen. Daar zit PSV, Ajax of Feyenoord zelf ook niet op te wachten." (BA) RodaJC - FCTwente SC Heerenveen - ADO Den Haag Heracles Almelo - FC Utrecht RKCWaalwijk-Willem II PSV-Vitesse FC Groningen-AZ VVV-Venlo-NAC Breda Ajax - Feyenoord Sparta-NEC

Ajax Life (vanaf 1994) | 2009 | | pagina 18