Ontmoet en poort je favoriete Ajax-speler! AANMELDEN? Ajax Life Supportersfeest in Zaandam ajaxshop.nl IK BEN AJACIED, ifi "I Ct FANZONE lO 22-10-2009 1*^ ajaxlife Altijd al eens je favoriete Ajax-speler willen poorten? Dat kan op dinsdag 24 november in Zaandam, waar in de North Sea Venue (ook bekend als de Hemkade) het eerste Ajax Life Supportersfeest van het seizoen wordt gehouden. De Ajax-babylijn. Nu verkrijgbaar op ajaxshop.nl en in de Official Ajax Fanshop. De volgende supportersfeesten staan gepland op 9 februari en 2 maart 2010. De Supportersvereniging Ajax is nog op zoek naar locaties, maar het is nu al duidelijk dat er verder het land in zal worden getrokken. De nieuwe spelersbus zal de nodige kilometers maken, omdat ook duizenden fans tweewekelijks van ver naar Amsterdam komen. Is het supportersfeest dus nog nooit bij jou in de buurt geweest, dan is de kans groot dat het in de komende jaren - misschien zelfs wel dit jaar - gaat gebeuren! Vanaf 17.00 uur gaat de zaal open en begint het activiteitenprogramma, met onder meer de Mokum Moves, een Panna Knock Out-toernooi. Ook loopt mascotte Lucky rond, is er live muziek en voldoende mogelijkheid om iets te eten en te drinken. Na de activiteiten arriveren vijf spelers van Ajax, die zich zullen voorstellen aan de fans. Daarna doen de spelers mee aan de activiteiten en spelen zij tegen de winnaars van de diverse spellen. De kans bestaat dus dat je in de finale van de Mokum Moves tegen je favoriete speler komt te staan. En dat je hem door de benen speelt! Ook zal er een handtekeningensessie plaatsvinden, waarbij ieder lid van de Supportersvereniging Ajax, Ajax Jonge Schare of Ajax Kids Club een kans krijgt een handtekening te vragen. Ieder lid mag gratis naar binnen en mag daarnaast drie introducés meenemen. Die betalen in eerste instantie 7,50 euro, maar als ze in Zaandam lid worden van de Supportersvereniging Ajax krijgen ze dat bedrag terug. Bovendien mogen ze dan ook deelnemen aan de handtekeningensessie. Na de handtekeningensessie is het feest afgelopen. Dit zal rond 20.45 uur zijn. Is het Ajax Life Supportersfeest op dinsdag 24 november in Zaandam iets voor jou? Geef je dan snel op via het formulier op www.ajaxlife.nl. Als lid van de Supportersvereniging Ajax, Ajax Jonge Schare of Ajax Kids Club mag je na aanmelding natuurlijk gratis naar binnen. Aanmelden kan tot 17 november. Na deze datum krijgt iedereen die zich heeft aangemeld een informatie bevestigingsbrief en een toegangsbewijs thuisgestuurd. AJAX ONLINE SHOP Ajax-slabbetjes (set/2) 6,95 H Bij besteding vanaf €45,00 aan Ajax-babyartikelen. Deze actie geldt alleen in de Ajax Online Shop. Ajax-babypyjama Maat 62/68, 74/80, 86/92 13,95 Ajax-rompers (set/2) Maat 62/68, 74/80, 86/92 12,95 Ajax-babydrinkfles 4,95

Ajax Life (vanaf 1994) | 2009 | | pagina 15