Kom naar het Support er sfeest in Markelo! m ERfiSS. ajaxlife Je staat oog in oog met de keeper; het is jij of hij. De bal ligt op de penaltystip. Heb jij dan die ijzeren zenuwen om te scoren? Dat kun je nu bewijzen! De Ajax Kids Club organiseert samen met Copa Amsterdam weer het evenement 'De Penaltykoning'. AJAXLIVE ll ui COLOFON Volgende editie verschijnt vrijdag 3 april 2009 Heb je dit seizoen nog geen Ajax Life Supportersfeest meegemaakt? Grijp dan nu je laatste kans en meld je aan op ajaxlife.nl voor het vierde en laatste feest van dit seizoen. Dit keer is het de beurt aan district Oost. Voor iedere Ajaxfan is dat dus een niet te missen event! Kom jü door de voorronde (kijk voor de data en locaties op www.ajax.nl/kidsdan speel jü de finale tüdens Copa Amsterdam op maandag 1 juni. Dat is op Tweede Pinksterdag, dus iedereen is vrü! De Penaltykoning wordt gehuldigd in de Amsterdam Arena. De Penaltykoning is een evenement waaraan kids t/m 12 jaar kunnen meedoen. We zün op zoek naar de allerbeste penaltyschieter van 2009. Kinderen kunnen meedoen in drie categorieën: - 7/8 jaar (F-jeugd) - 9/10jaar(E-jeugd) -11/12 jaar (D-jeugd) De penalty's worden afhankelijk van leeftüd vanaf verschillende afstanden genomen. Houd voor meer informatie en data de Ajax Kids Clubsite in de gaten; er komen nog locaties bij! EREDIVISIE RODA JC-AFC AJAX Zondag 5 april, aanvang 12:30 uur Gezien de fusieplannen van de Limburgers is dit misschien wel de laatste Roda JC - Ajax. Voor deze wedstrijd zijn al kaarten te koop, maar bij het ter perse gaan van dit blad waren de exacte details nog niet bekend. Voor de meest actuele informatie kun je terecht op ajaxlife.nl. EREDIVISIE AFC AJAX-WILLEM II Zondag 12 april, aanvang 16:30 uur Ajax heeft wat recht te zetten tegen Willem II en kan de drie punten goed gebruiken in de race om de tweede plaats. Wil je daar getuige van zijn? Bestel dan kaartjes voor deze con frontatie, die in het verleden enkele zeer grote overwinningen voor Ajax opleverde. Er geldt een vrije verkoop, dus iedereen kan toegangs bewijzen kopen. De prijzen liggen tussen 12,50 en 43,50. Je kunt op de website van Ajax tot en met vrijdag 10 april 12:00 uur kaartjes bestellen. Bij vestigingen van Primera kun je tot aan de aftrap terecht. Jaargang 16, nummer 16 Zaterdag 21 maart 2009 Uitgever: Supportersvereniging Ajax AFC Ajax i.s.m. Z-Press Sport Media BV Alex Klein Postbus 1015,3300 BA Dordrecht ajaxlifekrant@zpress.nl Ledenadministratie Supportersvereniging Ajax: Voor aanmeldingen, info en adres wijzigingen: telefoon 020 - 3111444 Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten altijd schriftelijk: Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Redactie Ajax Life: redactie@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Hoofdredacteur: Sander Zeldenrijk S.Zeldenrijk@svajax.nl Eindredacteur: Mike van Damme Redactiecoördinatie: Jan-Hermen de Bruijn Medewerkers: Hans Bousie, David Kuipers, Kevin Van Nunen (stagiair), Hennie Schuurman, Sebastiaan van de Water Website: www.ajaxlife.nl Coördinator website: Ernst-Jan Wilhelmis Advertenties: Z-Press Sport Media BV, telefoon: 078 - 6397070 Lambert van Waardenburg, Dennis Winkel, Bas van Son Prepress: Wazza, Juliette Verberne Jacqueline Rijken Art director: Wazza, Juliette Verberne Druk: Wegener Grafische Groep Lidmaatschap SVA: bedraagt e 26,00, een gezinslid betaalt e 17,50. Hiervoor krijgt u: Een supportersclubkaart Ajax Life (gezinsleden ontvangen deze niet) Voorrang bij het kopen van wedstrijdkaartjes 10% korting op bijna alle artikelen uit de officiële Ajax fanshop Ajax catalogus Exclusieve deelname aan diverse evenementen Exclusieve toegang tot het besloten deel van Ajaxlife.nl Gratis toegang tot onze supportersfeesten Copyright 2009: (c) Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever Z-Press Sport Media BV Wie weet kun jij een balletje met de aanwezige Ajacieden trappen. FANZONE 21-03-2009 leCON Fans van alle leeftijden komen op 20 april bijeen in het Twentse dorp Markelo om er samen met een aantal spelers van Ajax (wie dat zijn is nog een geheim) een geweldige avond van te maken. In de Dieka uitgaanshal is plaats voor zo'n 1500 Ajaxsupporters. Net als bij de eerdere Ajax Life Suppor tersfeesten is voor elke leeftijdscategorie een speciale zaal ingericht met unieke activiteiten voor die doelgroep. De spelers zullen zich na hun presentatie mengen tussen de supporters en meedoen aan enkele activiteiten. Voor leden van de Supportersvereniging Ajax is de entree gratis. Bovendien krijgen zij het exclusieve recht om aan het eind van de avond deel te nemen aan een handtekeningsessie met de aanwezige spelers van Ajax. Niet-leden moeten 7,50 toegang betalen, maar krijgen dat bedrag weer terug als ze ter plekke lid worden van de Supportersvereniging Ajax. Wees er op tijd bij!

Ajax Life (vanaf 1994) | 2009 | | pagina 5