15 Stel je kandidaat voor de ledenraad! AANMELDINGSBRIEVEN GRAAG STUREN NAAR: Heb je ideeën over wat de Supportersvereniging Ajax zou kunnen doen? Voel jij je betrokken bij de vereniging of wil je dat graag? Dan wordt het nu tijd dat je jezelf kandidaat stelt voor de komende ledenraadsverkiezingen. ajaxlife Wat doet de ledenraad? Wie kan er in de ledenraad komen? Hoe stel je jezelf kandidaat? En hoe gaat 't dan verder? Supportersvereniging Ajax Postbus 22944 1100 DK Amsterdam T.a.v. de verkiezingscommissie/ Rianne Schouten Mailen kan ook: organisatie@svajax.nl Voor meer informatie: 020 311 15 14 FANZONE 13-02-2009 De ledenraad (man/vrouw, maxi maal dertig personen) is een afspie geling van alle 85.000 leden en vertegenwoordigt de mening van de leden. Deze raad van gemotiveerde en betrokken leden stelt het beleid van onze vereniging vast en contro leert of het vastgestelde beleid wordt uitgevoerd. Daarnaast denken de raadsleden mee over ons Ajax Life- assortiment, maar ook over onder werpen die de Ajaxsupporters raken. Ongeveer zes keer per jaar komt de raad bijeen. Deze vergaderingen vin den plaats in Amsterdam en duren gemiddeld van 19.30 tot 22.00 uur. Alle leden van de Supportersvereni ging Ajax, eigenlijk. Oké, er zijn een paar beperkingen. Je moet ouder zijn dan achttien jaar, je dient ten minste één jaar lid te zijn van de vereniging en je moet in Nederland wonen. Leden die deel uitmaken van een orgaan of commissie van een betaald voetbalorganisatie in Nederland (of het afgelopen jaar dat waren) kunnen geen zitting nemen in onze ledenraad. En als je een stadionver bod hebt, kan dat ook niet. Omdat de Supportersvereniging Ajax fans door het hele land vertegenwoordigt, hopen we dat ook mensen buiten Amsterdam zich kandidaat stellen. Friezen, Brabanders, Limburgers, Zeeuwen, Overijsselaren en Gelder landers met een Ajaxhart en grote betrokkenheid; stel jezelf kandidaat! Door je vóór 1 april 2009 per mail of middels een brief aan te melden bij de verkiezingscommissie. De post en mailadressen staan in een kader tje. Weet dat de tekst wordt gebruikt om jou te presenteren als kandidaat. Meld dus naast je naam en leeftijd vooral wat je wilt betekenen voor de Supportersvereniging Ajax, waar jij je in de ledenraad hard voor gaat maken en waarom leden juist op jou moeten stemmen. Vergeet niet een recente pasfoto mee te sturen. Voor meer achtergrondinformatie over onze vereniging verwijzen we graag naar ons jaarverslag 2007/2008 op de website www.ajaxlife.nl. In Ajax Life nummer 19 presen teren we alle kandidaten. Bij deze editie krijgen alle stemgerechtigde leden een stembiljet. De uitslag van de verkiezing (spannend!) staat in de eerste Ajax Life van het seizoen 2009-2010. Mocht je genoeg stem men hebben gekregen, dan is jouw officiële installatie tijdens de eerste ledenraadsvergadering van het vol gend seizoen.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2009 | | pagina 11