IONGE SCHARE ALLE BALLEN VERZAMELEN! Kaartverkoop wordt publieksvriendelijker Ajax Life Voetbaltoernooi Er zijn bijzondere prijzen die je soms kunt winnen en er zijn absurd unieke prijzen die slechts zelden worden weggegeven. Ajax Jonge Schare heeft er voor jouw nu één in die laatste categorie. Per thuisduel mogen twee leden als ballenjongen (of meisje, dat kan natuurlijk ook) meedoen. Kaartjes aanschaffen voor een Ajax - duel was nog nooit zo simpel als dit nieuwe seizoen. Clubcardhouders kunnen nu vanuit hun luie stoel een tribuneplaats kopen via internet. 24 uur per dag, zeven dagen per week. Geldt dit voor alle duels? Ik heb thuis geen internet. Kan ik nog steeds kaartjes halen bij mijn sigarenboer? Hoe kom ik bij de webshop van Ajax? Waar kan ik mijn kaartjes ophalen? Zijn daar voor mij als sup porter extra kosten aan ver bonden? Waar kan ik terecht als ik meer wil weten over dit on derwerp? ajaxlife De Supportersvereniging Ajax biedt haar leden zondag 24 augustus een unieke kans zelf eens in de Amster dam Arena te voetballen! leder lid van de Ajax Kids Club, Ajax Jonge Schare en de Supportersvereniging Ajax kan zich hiervoor inschrijven. Slechts weinig zaken blijven geheim in de voetballerij. Neem de presentatie van het thuisshirt op 1 juli. Aegon had dit groots aangekondigd bij de Amsterdam Arena. Kledingsponsor adidas koos voor de verrassingstrategie op het Leidseplein. Zo'n twee honderd figuranten overvielen daar letterlijk nietsvermoedende passanten. 'Shirtje ruilen?', klonk het. Dat wilde iedereen wel. it denk nou niet dat iedereen zijn kleding terugkreeg, want dat schonk de sportfabrikant aan het goede doel. 'De actie moest geheim blijven en dat is goed gelukt. We zullen dit zeker vaker gaan doen', zegt adidas-man Frank Basters. 'Direct contact met orters is voor ons heel belangrijk.' _\vy ii v i Ja! Je leest het goed! Je hoeft er (bijna) niets voor te doen en mag ook nog eens gratis twee vrienden meenemen! Zij zitten natuurlijk gewoon op de tribune, want deze exclusieve prijs geldt alleen voor jou. Tijdens de wedstrijd help je jouw Ajax-helden op het veld, maar daarvóór en in de rust kun je met enkele jeugdspelers (de helden van de toekomst vormen de overige ballepjongens) een balletje trappen of een praatje maken. Op die manier krijg je een beetje een idee hoe het is om bij Ajax te spelen. En de jeugdspelers zien en horen eens hoe het is om supporter van Ajax te zijn in plaats van speler. Ideaal dus! Wil je kans maken op deze prüs? Schrijf je dan snel in via de website (zie de aparte Ajax Jonge Schare-pagina). De actie loopt het hele jaar en zelfs tijdens Europese duels, dus je kansen op deze absurde prijs worden zelfs vergroot! Behoor jij straks tot de gelukkigen, dan ontvang je een bevestigingsbrief waarin alles wordt uitgelegd. Veel geluk! Ja. Of Ajax nu in Amsterdam, Barcelona, Eindhoven, Alkmaar of Rotterdam speelt. Alle kaartjes, zoals kinder-/ kortingskaarten én omwisselbiljetten, kun je op deze simpele manier aanschaffen. Jazeker. Hoewel de KNVB een deal heeft met de primera-winkels, kan het zeer goed mogelijk zijn dat je eigen sigarenboer ook nog steeds als verkooppunt fungeert. Even navra gen dus. Simpel. Surf naar de website www.ajax.nl en klik op 'kaartver koop'. Daar lees je alles wat je moet weten voor je jouw kaartjes aan schaft. Hoeft niet. Je krijgt ze gewoon thuis bezorgd. Over service gesproken! Als je pas een paar dagen voor de wedstrijd bestelt, kan je de kaartjes bij het stadion afhalen. Per bestelling betaal je 2,50 aan servicekosten. Het loont dus om meerdere kaarten tegelijkertijd te bestellen, zodat je extra kosten per entreebewijs gemiddeld gezien dalen. Kijk even bij kaartverkoopinfor matie op de website van Ajax of bel even met Supporterszaken: 020- 311 14 44. Heb je altijd al eens voor vrienden en familie willen schitteren op de grasmat van de Arena? Of wil je bewijzen dat je met een bierbuik ook gewoon een buikschuiver kunt maken? Alles is mogelijk op het Ajax Life Voetbaltoernooi. Uiteraard bieden we deze mogelijk heid exclusief aan onze leden aan. Je jaloerse vrienden en familieleden mag je meenemen, maar zij moe ten genoegen nemen met het ver trouwde plekje op de tribune, tenzij ze natuurlijk snel lid worden via onze website. Omdat de Supportersvereniging Ajax voorstander is van de terugkeer van het familiegevoel in het stadion, is dit eenmalige evenement bedoeld voor kinderen, tieners én volwasse nen. Letterlijk een mooie aftrap van het nieuwe seizoen, lijkt ons. Op de dag zelf wordt er gevoetbald van 13:00 uur tot 23:00 uur. Poules worden ingedeeld op basis van leef tijd. De tijdstabel geeft het volgende overzicht: Ajax Kids Club 13:00 uur - 17:00 uur Ajax Jonge Schare 17:00 uur - 21:00 uur Supportersvereniging Ajax 21:00 uur - 23:00 uur LET OP: Inschrijven kan via de website www.ajaxlife.nl.Er is slechts plek voor vijfhonderd deelnemers, dus wacht niet te lang. Deze unieke ervaring kost je 7,50. Als je tot de gelukkigen behoort, ontvang je een bevestiging. Deze dien je mee te nemen en af te geven bij binnen komst (Ingang D naast de hoofd ingang). Als 'vedetten van de dag' ontvang je een exclusief polsbandje voor het veld en de kleedkamers. Je eigen supportersaanhang kan plaatsnemen op de lange zijde (Vak 108 tot Vak 111) daar zijn voldoende cateringpunten. Alle deelnemers (jong en oud) zullen worden bege leid door stewards en vrijwilligers. Voor het internettijdperk ging het nog heel anders. Menig Ajacied had in 1963 een eigen sigaren zaak. Henk Groot, wijlen Bertns Hoogerman en Co Prins, Bennie Midler en Sjaak Sivart verkochten zelf de kaartjes voor hun eigen wedstrijd. FANZONE 04-08-2008

Ajax Life (vanaf 1994) | 2008 | | pagina 11