15 Roodwitte supportersreünie in Noord en Oost Panna's in Assen Jofel x Mokum Slotervaart Amsterdammers de vraag voor: wat zou je Poeiers in Hardenberg eisdenstraat AJAX KORT ajaxlife 25-04-2008 Ajax Life test de snacks in en om de Arena. Ditmaal de kipkrokantjes van de Febo. Ajax Life gaat Mokum in en legt rasechte Amsterdammers de vraag voor: wat zou j< doen als je een dag de baas was bij Ajax? JUICH MUZIEK, DE UITKOMSTEN Klaas-Jan Huntelaar, Luis Suarez, Maarten Stekelenburg, George Ogararu en Dennis Romme- dahl reisden mee naar Hardenberg. Bij de snelheids meter deden Suarez, Huntelaar en Stekelenburg een wedstrijdje. Het Uruguayaanse wonderkind vuurde harder dan de topscorer van Nederland en onze onbetwiste doelman. Ogararu en Rommedahl speel den op de Panna-velden en bij het Mokum Moves onderdeel. Eén tegen één met een Ajax-speler, de droom van iedere Ajax-supporter. De Amsterdamse volkszanger Peter Beense zorgde voor de gezellige sfeer. Tot slot konden de aanwezige supporters een handtekening scoren bij de Ajax-spelers. Ajax - Heracles Almelo stond op het punt van beginnen. Gelukkig kon onze snackreporter nog snel even wat eten scoren. De kipkrokantjes van de Febo - op de Arenabou levard - zouden onze trek voor minimaal 45 minuten moeten stil len. Prüs: 1,40. Daar krijg je drie stukken kip voor. Geen lullige por tie, de prijs is dus prima. Toch hebben we wat kritiekpunt jes. De kipstukken zijn erg vet en, anders dan de naam doet vermoe den, niet erg krokant. Het kippen vlees ziet er ook niet erg smakelijk uit. Het is wel gaar, maar rood. Onze smaakpapillen worden geluk kig meer verwend. We proeven kip. Daar blijft het bij. Ter vergelijking: bü de Kentucky Fried Chicken in de Amsterdamse Poort (iets ver derop) betaal je meer voor je kip, maar krijgje kluiven van betere kwaliteit. Eindoordeel: echt genieten kunnen we niet van deze bestelling, al viel de prijs mee. De vette kipkrokant jes hebben te weinig smaak voor een voldoende. Cijfer: 5. Voortaan maar even doorlopen naar de KFC. Kwartetten in Hardenberg De toegestroomde fans zullen de supporters feesten niet snel vergeten. In Assen liet Edgar Davids zien wat hij kan in een Panna-kooi. Wij zeggen: straatvoetbal van het hoogste niveau. Albert Luque en Rasmus Lindgren testten hun gigantische schietkracht bij de snelheidsmeter en Mokum Moves Master Josh gaf een speciale voorstelling met trucs en vette acties. Na de goochelaar en de artiest kwamen de spelers het podium op. Uiteraard poseerden ze na afloop voor de kiekjes. Kooigevecht: Edgar versus Josh stroomt naar het eerste elftal, moet je contractueel vastleggen dat hij de eerstvolgende vijf seizoenen niet weg mag.' Erik zou daarna sleutelen aan het scoutingorgaan van de club. 'Ze moeten beter scouten, vooral Afrika en Zuid-Amerika zijn belangrijk. Richt je op de leeftijdscategorie van zestien tot achttien jaar, dan heb je de jonge talenten te pakken. Ove rigens wil ik geen 'prima donna's' meer zien. Twee slechte wedstrijden spelen, drie wedstrijden aan de kant.' De hoge salarissen van spelers die weinig presteren, vindt de Amster dammer maar niks. 'Ik zou een beloningssysteem invoeren, geba seerd op prestaties. Dan zal de wedstrijdinstelling bij veel spelers beter worden.' Woon je in Amsterdam en ben je er nog geboren ook? Neem dan via mailadres redactie@svajax.nl contact met ons op als je het leuk vindt om een stukje Mokum te vertegenwoordigen. Wij komen graag bij je langs! In Ajax Life 17 vroeger wij welke juichmuziek jullie graag zouden horen na de Ajax-goals in de Arena. De reacties op dat artikel zijn zeer uiteenlopend; de één hoort liever helemaal geen muziek, de ander gooit er met plezier een stevige beat in. Over één ding was iedereen het eens: de huidige tune is toe aan vervanging. Wij nemen een aantal reacties door. 'Je moet je eerst afvragen of mensen muziek na een doelpunt wenselijk vinden. Ik vind het een grote ergernis. Je stopt eerder met juichen, want die herrie overstemt het juichgeluid. Vervolgens is het leuker als je een lied kunt inzetten met je eigen stem. Ik ben dus tegen een juichmuziekje. Laat het weer puur zijn - zoals het hoort - en laat de supporters juichen. Dring ze geen stomme melodie op', aldus een Ajacied. 'Die plaat van Madness, een nummer uit 1979, kan echt niet meer', reageert een andere fan. 'Het is de hoogste tijd dat er iets nieuws komt.' EEN OVERZICHTJE VAN DE INGEZONDEN SUGGESTIES: Dario G De gebroeders Ko Eric Prydz Gary Glitter Gigi D'Agostino Rose Tattoo Scooter Tenpole Tudor Carnaval de Paris Ik heb een boot F Call on me Rock and roll part 2 I L'amour toujours 0 We can't be beaten The question is what is the question Wunderbar Check op www.ajaxlife.nl het artikel 'Juichmuziek om de bijbehorende muziek te beluisteren. 'IK ZOU EEN BELONINGSSYSTEEM INVOEREN, GEBASEERD OP PRESTATIES.' 1 Slotervaart DOOR BORIS DE ZEEUW Lopend door stadsdeel Slotervaart in Amsterdam Zuidwest, komen we Erik van Klaveren tegen. Wan neer hij onze vraag hoort, neemt hij even de tijd, voordat hij antwoordt. 'Allereerst zou ik Marco van Basten meteen weer ontslaan. Hij heeft het niet laten zien bij het Nederlands elftal, dus de gok is wat mij betreft te groot. Frank Rijkaard kan het wel, dat toont hij bij FC Barcelona. Ik zou hem benaderen om Ajax- coach te worden. Verder zou ik Cruijff vragen voor de functie van technisch directeur.' De 48-jarige Ajacied vindt dat er te veel duurbetaalde spelers op de tribune zit ten. 'Tribuneklanten ver kopen en meer focussen op je eigen jeugdopleiding. Als er een speler uit de jeugd door-

Ajax Life (vanaf 1994) | 2008 | | pagina 11