Someren: helemaal het einde 15 Alle (r)Emmen los Jofel x Mokum Nieuw-Sloten SNACKTEST ajaxlife Het supportersfeest in het Brabantse Someren-Eind deed het eerdere carnavalsfeest snel vergeten. Feestlocatie De Platte Vonder trilde op haar grondvesten. Een geslaagd Ajax-feest voor jong en oud. foto's roel verhofstad Ajax Life test de snacks in en om de Arena. In deze editie: de grillburger van de Febo. Komt dat schot! Feesten in Ajax-outfit Inhaken en meedeinen Laurent, Vurnon, 'Jari' en Greg over de vloer EEN GOEDE DEAL! Als jij zin hebt in een Ajax-feest moet je op 25 maart absoluut naar Emmen, want district Noord organiseert daar een unieke Ajax-dag. Feestlocatie De Giraf zal wit-rood-wit kleuren: activiteiten, merchandiserstands en natuurlijk de spelers zelf. Ajax Life gaat Mokum in en legt rasechte Amsterdam mers de vraag voor: wat zou je doen als je een dag de baas was bij Ajax? FANZONE 08-02-2008 Kids konden zich volop uitleven op de snelheidsmeterbaan, waarbij een luchtkussen fungeerde als doel waarop de deelnemers hun meest harde schot konden lossen. Het luchtkussen kreeg het zwaar te ver duren. Tevens was het reuze tafel voetbalspel een 'schot in de roos'. Een complete Ajax-fanshop reisde mee naar het zuiden, zodat de gas ten konden feesten in mooie rood witte outfits. En zeg nou zelf; wat is er leuker dan in je nieuwe Ajax-pak op de foto met alle spelers? Artiesten Ronald van der Lee en Big Benny wisten duidelijk wat de zuidelijke feeststemming inhoudt. De Nederlandse kroegenhits werden evenals de Ajax-liederen gedragen door publiek én spelers. Het klinkt als een nieuwe productie van John de Mol, maar in Someren- Eind was het de realiteit. Talenten Jan-Arie van der Heijden, Gregory van der Wiel en Vurnon Anita aan gevuld met routinier Laurent Del- orge waren samen met clubiconen David Endt en Bob Haarms naar Brabant afgereisd. Na de spelers presentatie op het podium was het tijd voor de climax: de foto's en handtekeningen. De spelers had den het druk, maar vermaakten zich kostelijk tussen de massaal toege stroomde fans, die een fantastische dag beleefden. Na afloop van de thuiswedstrijd tegen Feyenoord begon de maag toch wel te knorren. De grillburger van de Febo, gehuisvest op de Arena Boulevard, kost 1,60. Het brood is droog, de hamburger is echter lekker: sappig, vet en goed van smaak. De welbekende grillburgersaus is hetgeen deze burger tot een topper maakt. Het is een soort cocktailsaus die de enigszins slappe sla goed doet smaken. De saus is de reden waarom we deze burger absoluut nog een keer uit het klepje gaan trekken. Burger en saus gecombineerd zün voor 1,60 een goede deal. Een makkelijke en ook nog smake lijke wedstrüdhap. Meer hebben we niet nodig. (BdZ) Cijfer voor de burger een 7, voor de saus een 9, totaal: 8! FC Barcelona dat hij een goede trai ner is. Frank heeft meer gepresteerd dan bijvoorbeeld Van Basten. Verder vind ik zijn hele attitude prettig.' De Surinaams-Amsterdamse baalt enorm van het aantal punten dat Ajax in december liet liggen tegen de kleine clubs. 'Ik zou de spelers aanpakken op basis van hun inzet.' Eind 2007 liet Ajax dure punten liggen in de strijd om het kampioen schap. 'Als ze zo blijven spelen als tegen Feyenoord dan kan Ajax nog kampioen worden. Gebeurt dat niet dan is het klaar. Ik zeg altijd: bereke ning is geen ontvangst. Met andere woorden, je moet niet meer op het kampioenschap rekenen, maar als Ajax toch kampioen wordt, dan is het feest des te groter.' Woon je in Amsterdam en ben je er ook nog geboren? Neem dan per e-mail (redactie@svajax.nl) con tact met ons op als je het leuk vindt een stukje Mokum te vertegen woordigen. We komen graag langs! DOOR BORIS DE ZEEUW In Nieuw-Sloten gaan we langs bij Juliette Tjoe-sjoe, die daar bij fami lie op bezoek is. Ze is ontevreden over het huidige Ajax-seizoen. 'Het afgelopen jaar kocht Ajax voor veel geld spelers met hoge salarissen, die nu steeds op de bank zitten. Dat is niet goed.' Extra alert heid als het gaat om spelersaan kopen is volgens haar essentieel. 'Martin van Geel moet beter zijn best doen; hij is verantwoordelijk. Waarom krijgen jeugdspelers trou wens niet vaker een kans in het eerste?' Frank Rijkaard is wat Juliette betreft de beste optie als coach voor vol gend seizoen. 'Rijkaard komt bij Ajax van daan. Hij kent de club en bewijst bij 'De Giraf is een superlocatie', aldus Johan Wubbels (districtsmanager Noord). Aan de feestlocatie kan het de 25ste niet liggen. 'Het biedt alle mogelijkheden voor een onvergete lijke dag. Voldoende parkeerruimte, een ruime zaal voor een uitbundig feest en een mooie entree.' De Ajax-supporters kunnen zich die dinsdag eveneens vermaken met een Panna-kooi (geen normaal panna- field, maar een speciale kooi), een snelheidsmeterbaan waarop deel nemers hun schietkracht kunnen meten en nog een aantal andere activiteiten. Daarnaast wordt de feestzaal omgetoverd tot een roodwit deinende Ajax-discotheek, waarbij de Ajax Marsch traditioneel niet mag ontbreken. De populaire lokale zanger Cor Wolters staat garant voor een spetterend optreden. Wie nog niet over een passend feestkostuum beschikt, kan dat op de avond zelf nog tegen gereduceerde prijzen aanschaffen. 'Het hoogtepunt van deze dag wordt natuurlijk de spelerspresentatie op het podium en de handtekeningen sessie, waarbij het publiek de kans krijgt om een foto en handtekening van zijn/haar held te scoren', zegt Wubbels. Verder is Lucky aanwezig om al vroeg een feestje met de kinderen van de Ajax Kids Club te bouwen! Wil je zeker zijn van een plekje? Houd dan goed de website www. ajaxlife.nl in de gaten, want daarop kun je jezelf binnenkort opgeven.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2008 | | pagina 11