4 Ajax kort stijl De Pa-Modou Kah- Vroege champagne in Nijmegen? Gratis naar Ajax - Haarlem De volgende test voor Huntelaar Ajax op bezoek bij NEC SVA gaat voor sfeer! Pa-Modou Kah (26) heeft alweer bijna twee seizoe nen Eredivisie-ervaring in de gespierde benen. Vijf keer stond de verdediger van Roda JC tegenover Ajax. De Gambiaan met een Noors paspoort kijkt al uit naar de volgende ontmoeting, tussen de feestdagen door. Ajax sluit het jaar af in Nijmegen. Daar wordt op zaterdagmiddag 30 december, op het ongebruikelijke tijdstip van 14.30 uur, afgetrapt tegen NEC. r AIAXUFE Door Jeroen de Laat Door Arnout Verzijl Woensdag 27 december in de Amsterdam Arena, Ajax- Roda JC. Aanvang 20.15 uur. Voor kaartver koop zie pagina 19. Vy Zaterdag 30 december, aanvang 14.30 uur: NEC - Ajax. Voor kaartverkoop zie pagina 19 vrijdag 22 december 2006 vanwege een litteken. Hij speelde die pot met een bepleisterd voorhoofd uit, na een forse overtreding. Mido en Van der Meyde maakten de goals. Leuk feitje: Wamberto, Ikedia en Yakubu vielen die wedstrijd in. Hoe verging het Ajax nadien in de Goffert? Mwah, best redelijk. Van de vier duels werden er twee gewonnen. Met 1-2 en 0-1In 2004 werd het 0-0 en vorig seizoen 1-0 - doelpunt Denneboom - voor de thuisclub. Gescoord wordt er dus niet veel bij NEC-Ajax. Dat hoeft ook niet. 0-1 Is genoeg. Gaat die Denneboom. eigenlijk nog een beetje pieken rond de Kerst? Flauw hoor. Maar goed, het zou kunnen. Ongetwijfeld wil de 1.89m lange spits zijn club met opgeheven hoofd verlaten. Hij verkast zeer waarschijnlijk tijdens de winterstop. Willem II en sc Heerenveen willen hem graag hebben. Denneboom speelt sinds 2004 bij NEC. Van zijn twintig goals voor de Nijmegenaren, maakte hij er drie in december. Marc-Antoine Fortuné. De aanvaller van FC Utrecht is sterk en balvast. Hij weet hoe hij zijn goaltje kan meepakken. De Fransman laat dat deze maan den wellicht niet zo vaak zien, maar dat komt mede door het team waarin hij speelt. Zou een geschikte stand-in zijn voor een geblesseerde of geschorste Hun telaar. Alex. Laten we eerlijk zijn. Hij is momenteel de beste speler die rondloopt op de Nederlandse velden. Een centraal duo Stam/ Alex bestaat uit slechts acht let ters, maar je komt er echt niet doorheen. Mocht Ajax er onver hoopt niet in slagen de Brazili aan aan te trekken, hopen we dat Chelsea dat wel doet in januari. Is 'ie in ieder geval weg bij PSV. Rafael van der Vaart. Hulpe loze held van Hamburg. Verlos die jongen uit zijn Duitse dra ma! 'Rafi' vertrok echt te vroeg bij Ajax en is en blijft een echte Ajacied. Pa, eerder dit seizoen (17 september) ontving Roda Ajax in het Parkstad Limburg Stadion. Wat weet je nog van dat duel? 'Ha, dat kan ik me tot in detail herinne ren! We speelden onze beste wedstrijd van het seizoen en wonnen terecht met 2-0. In dat duel speelden we zoals de trainer voor ogen heeft: als collectief. We vochten voor elke centimeter en ga ven geen kans weg.' In dat duel stond je, evenals vorig seizoen in de halve finale van de Gatorade Cup, tegenover Klaas jan Huntelaar. Hoe was dat? 'Hij is binnen de zestien gevaarlijker dan welke spits ook in de Eredivisie. Daar ligt zijn kracht. Je mag geen mo ment je concentratie verliezen. In de halve finale vorig seizoen gebeurde dat wel en maakte hij een onmogelijk doel punt (een omhaal in de laatste seconde van het duel, red.), a once in a Lifetime goal. Dat zal hem dit keer niet lukken.' Ben jij beter dan Thomas Vermaelen of John Heitinga? 'Iedereen droomt er van ooit voor Ajax te spelen. Het is een topclub in Neder land én de rest van de wereld. Ik verge lijk mezelf niet graag met anderen. Ik speel mijn eigen spel, houd mijn eigen stijl; de Pa-Modou Kah-stijl.' Wat verwacht je van de wedstrijd tegen Ajax? 'Voor ons is dit duel niet doorslagge vend. Ajax móet winnen, wij niet. Roda moet wedstrijden tegen Vitesse en FC Twente winnen. Ajax speelt thuis, zal dus aanvallend spelen.' (Handtekening) Gaat Leo nardo de aanval van Ajax van een extra kwali teitsimpuls voorzien De behendi ge en snelle Braziliaan kan in ieder geval terugkijken op een goede eerste seizoenshelft bij NAC. De redactie van Ajax Life houdt nog wel wat te wensen over voor de komende trans ferperiode. Ongeacht of deze spelers haalbaar zijn of niet. Dromen mag, toch? Ik maak €7,50 over op rekeningnummer 54.83.10.440 t.n.v. Supportersvereniging Ajax te Amsterdam o.v.v. Actie Haarlem en mijn lidmaatschapsnummer. Kaarten kunnen op de wedstrijddag worden opgehaald vanaf 18.00 uur bij de stadionkassa op vertoon van je clubcard. Stuur deze bon op naar: Antwoordnumer 615, 1100 VE Amsterdam (geen postzegel nodig) Ook OlafLindenbergh kon niet voorkomen dat Ajax vorig jaar met 1-0 verloor. Kunnen we weer aan de champagne in Nijmegen? Nou, dat zou lekker zijn natuurlijk. Niets is mooier dan met een klinkende overwinning het jaar uitluiden. Na dit duel kunnen de Ajacieden van een ultrakorte vakantie genieten. Op 8 januari vertrekt de selectie, inclusief gevolg, alweer naar Zuid-Afrika voor het winter trainingskamp. Toch nog even over die champagne. Denk eens na... O ja, natuurlijk. Op 5 mei 2002 werd Ajax dankzij een 0-2 overwinning op NEC kampioen van Nederland. Hoe toepasselijk, op bevrijdingsdag. Jan van Halst draagt de herinnering aan dat duel voor altijd met zich mee De bekerwedstrijd Ajax - ADO Den Haag werd gespeeld voor wel heel weinig toeschouwers. Dat zinde ons niet. Daarom heeft de Supportersvereniging een speciale actie georganiseerd in de hoop dat er zoveel mogelijk mensen naar de Arena komen voor de bekerwedstrijd Ajax - Haarlem. Ieder lid van de SVA dat een kaartje koopt, krijgt er eentje gratis bij! Deze unieke aanbieding geldt exclusief voor leden van de Supportersvereniging Ajax. Ajax - Haarlem wordt gespeeld op woensdag 24 januari, aanvang 20.45 uur. De kaarten kosten €7,50 per stuk. Leden van de Supportersvereniging Ajax kunnen voor dat bedrag dus twee kaarten aanschaffen! Wij hebben voor onze leden op de eerste ring een aantal plaatsen gereserveerd. Mede dankzij de inspanningen van de cateringclub en café vaklll bieden we iedereen een kop warme chocolademelk, koffie of thee aan! Als jij zorgt voor het aanmoedigen van de spelers, zorgen wij voor Amsterdamse gezelligheid op de omloop en in het vak! Je kunt je kaarten bestellen via onze website (www.svajax.nl), waarna je een bevestiging ontvangt. Heb je geen internet? Vul dan deze kaart in en stuur hem op, in dit geval ontvang je geen bevestiging. Wees er snel bij, want OP= OP!! Ik juich Ajax naar de overwinning op 24 januari in de Amsterdam Arena.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2006 | | pagina 4