Fanzone 19 I af voor AliB. Nooit op zondag VN?/ AJAXLIVE Petje Af! Voor jullie De club moet de Arena kopen om er een echt Ajax-huis van te maken Colofon Volgende editie verschijnt donderdag 30 november 2006 Hij schreef voor de Open Dag een indrukwekkende ode aan de huidige Ajacieden. Petje af! Zeker ook voor zijn nieuwste cd, die de lezers van Ajax Life kunnen winnen. Kijk onderaan hoe dat kan, maar geniet eerst van een aantal super-Ajax-raps van Ali B! DE STELLING AIAXLIFE r rJ S Wat te doen als de bal niet rolt en de arbeidsplicht even niet roept? Ajax Life tipt elke editie boeken en dvd's voor de Ajax-fan. ül Kijk ook op www.svajax.nl en www.ticketbox.nl vrijdag 17 november 2006 Jaargang 14, nummer 8 vrijdag 17 november 2006 Uitgever: Supportersvereniging Ajax AFC Ajax i.s.m. www.zpress.nl 3 Ledenadministratie Supportersvereniging Ajax: Voor aanmeldingen, info en adreswijzigingen: Telefoon 020 - 3111444 Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten altijd schriftelijk: Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Website: www.svajax.nl Z-Press Sport Media BV: Alex Klein Postbus 1015 3300 BA Dordrecht ajaxlifekrant@zpress.nl Redactie Ajax Life: redactie@svajax.nl Postbus 22944 1100 DK Amsterdam Hoofdredacteur: Erol Erdogan Eindredacteur: Arnout Verzijl Redactiecoördinatie: Jan-Hermen de Bruijn Medewerkers: Daan Schippers, Sander Zeldenrijk, Hennie Schuurman, Jeroen de Laat Bladmanagement: Robert Bisschops Advertenties: Z-Press Sport Media BV, 078-6397070 Lambert van Waardenburg, Michel Loopik Prepress: Z-Press Studio BV Art director: Henny Stoppelenburg Druk: Wegener Grafische Groep Lidmaatschap SVA: bedraagt 25,00 een gezinslid betaalt 17,50. Hiervoor krijgen zij: Supportersclubkaart Ajax Life (gezinsleden ontvangen deze niet) 10% korting op bijna alle artikelen uit de officiële Ajax fanshop Ajax catalogus Supportersverenigingacti viteiten gratis of tegen een gereduceerd tarief te bezoeken Copyright 2006: (c) Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitge ver noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid ot gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm ot enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. Z-Press Sport Media BV 1 •91 Hij covert met zijn linkervoet als tovenaar Merlijn Ook vanwege zijn inzicht blijkt-ie een groot gevaar te zijn Een genot om naar te kijken het publiek wordt er al warm van De man uit Armenië, hier is Edgar Manucharyan! Deze Tsjechische verdediger heeft heel veel ervaring Met zijn Italiaanse kleding lijkt-ie gladder dan een paling Smoort een aanval in de kiem sneller dan een Porsche Carrera Ajax laat je horen voor Zdenek Grygera. Hij sterk als een paard, gevaarlijk als een zwarte panter Als-ie het veld op gaat voel je dat er wat verandert Op snelheid en kracht worden spelers uitgeschakeld Een echte Amsterdamse Surinamer Ryan Babel. Hij is de Maxima van Ajax met zijn Argentijnse bloed is snel en behendig en zal ook strijden als het moet hij geeft nooit op vandaar dat ie zo gauw aan de bal is Don't cry Argentina hier is Mauro Rosales. Ten Cate nam cadeautjes met zich mee vanuit Spanje geschoold bij Barcelona het zijn spelers met franje ik heet ze welkom in het Spaans, oké dan hier gaat-ie Bien Venido hier zijn Roger en Gabri. Hij werd gekozen tot Amsterdams talent van het Jaar zeg 'm waar je bal wilt en hij brengt 'm je daar ook is-ie jong hij zal het middenveld regeren het is Hedwiges Maduro we representeren Almere. Ajax Life geeft drie exemplaren weg van Ali B's laatste pa rel Petje Af! Hoe je die kan krijgen? Simpel: beantwoord de volgende vraag: bij welke club voetbalt Ali B. zelf? Stuur je antwoord naar redactie@svajax.nl, met vermelding van je naam en adres. Ajax Life is benieuwd naar jouw mening. In elke editie vragen we je te rea geren op een stelling. Die stelling vertegenwoordigt niet per se het standpunt van de Supportersvereniging, maar is bedoeld om de discussie op gang te brengen. In de volgende editie plaatsen we de inhoudelijk beste inzending. Mail je reactie voor 27 november naar redactie@svajax.nl, onder vermelding van Ajax-huis'. Q/ï - Titel: De wereld draait om de bal Auteurs: Franklin Foer Uitgeverij: Het Sporthuis Prijs: €18,95 Voetbal is veel meer dan een spel of een manier van leven. Het verheldert allerlei dwarsverbanden in de hedendaagse wereld. Grote voetbalclubs ver tegenwoordigen sociale klassen en politieke bewegingen en dwingen geloof af. Zegt Franklin Foer. Interessant voor Ajacieden is zijn onderzoek waarom de fans zich zo ver eenzelvigt met de joden. Titel: Cruijff! Van Jopie tot Johan Auteur: Bert Hiddema Uitgeverij: L.J. Veen Prijs: €17,50 Cruijff! is een volledig herziene uitgave van de eerder verschenen biografie. Het boek is geschreven als een span nend jongensboek, het is een psycho logisch portret en volgt de voormalige sterspeler vanaf zijn geboorte in 1947 tot zijn vlucht naar Barcelona in 1973. Hiddema sprak voor deze herziene editie opnieuw met Cruijffs moeder, broer, buren, klasge noten, medespelers en vrienden van vroeger. Titel: Winston Bogarde - Deze neger buigt voor niemand Uitgeverij: Pandora Prijs: €6,98 Vorig jaar ver scheen dit boek al in gebonden uitgave. Die is inmiddels ver vangen voor deze pocketeditie. Winston Bogarde vertelt over de kloof tussen zwart en blank bij Ajax, de andere zijde van Silvio Berlusconi's AC Milan, de strijd bij het Barcelona van Louis van Gaal en de intriges tijdens z'n Chelsea-jaren. Winston Bogarde spaart niemand: 'Als het in het voetbal niet was gelukt, was ik een crimineel gewor den. Een zware crimineel.' MARCEL BOZfR 'KaSTOK In samenwerking met de Eerste Nederlandsche Voetbalboeken Boek handel (www.envb.nl) Waar en wanneer kan je jouw Ajax-helden live aan het werk zien? Ajax - FC Twente Zondag 19 november, 14.30 uur Alle leden kunnen vanaf 14 oktober kaart jes aanschaffen. Maximaal drie kaarten per Club Card. De voorverkoop eindigt zaterdag 18 november om 18.00 uur. Prijzen variëren van €13 tot €41,50. Sparta Praag - Ajax Donderdag 23 november, 18.30 uur ViaTicketBox en de Ajax-Supportersbalie kunnen tot zaterdag 18 november om 18.00 uur tickets worden gehaald. Maximaal een kaartje per Club Card. Prijs: €25,55. Sparta Rotterdam - Ajax Zondag 26 november, 12.30 uur Uitverkocht voor Ajax-supporters. Ajax - Espanyol Donderdag 30 november, 20.45 uur Inmiddels is er vrije verkoop en internet verkoop. De voorverkoop voor het duel eindigt op donderdag 30 november om 18.00 uur. Prijzen variëren van 20 tot €48.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2006 | | pagina 19