14 Ajax Jonge Schare De Flits*actie is er weer! r /*r JONG HOE STAAT 'T MET DE TOTO? 23 OKTOBER: VOETBALDAG OP DE TOEKOMST! Toekomsttalent Nieuwe look Ajax Kids Club w aua \.zv.-.iv AJAX Marijn Sterk is - na Jan Vertonghen - de tweede linksbenige centrale verdediger van Jong Ajax. De 19-jarige hofstedeling tekende in mei een contract tot 1 juli 2008. De hoogste tijd om hem eens voor te stellen. AIAXLIFE De Flits'actie van Ajax Jonge Schare keert wegens succes terug! Wil jij met de Ajax Life fotograaf meelopen en je eigen foto's maken aan de rand van het veld? Kijk dan op de site van Ajax Jonge Schare en schrijf je in! Een jury zal de A gelukkige winnaars uitkiezen! B Ben je niet zo goed in foto's maken en vind je schrijven M leuker? Dat kan ook! Als een echte journalist mag je M op de perstribune zitten en na afloop een Ajacied M vragen naar zijn mening over de wedstrijd! B Op 16 oktober is het zo ver: Ajax Jonge Schare-leden vanuit het 'zuiden des lands' komen naar Amsterdam! Wil jij ook mee met deze georganiseerde busreis en deze unieke dag beleven, kijk dan op de site van Ajax Jonge Schare. Op deze dag staan onder meer een bezoek aan de training, een rondleiding en voetballen op het trainingsveld Ajax op het programma. Heb jij je ingeschreven voor de Ajax Jonge Schare toto? Kijk dan op de website voor een tussenstand en zie of jij al op koers ligt voor de prijzen! Maandag 23 oktober is het zover. Dan is de voetbaldag op het terrein van de Ajax-opleiding: De Toekomst. Op deze dag kan ieder lid van Ajax Jonge Schare gratis meedoen met het Panna KO-toernooi! Vanaf 12.00 uur zijn er verschillende activiteiten bij de Ajax-opleiding. Daarbij zullen enkele voetballers en trainers aanwezig zijn. Wellicht kom jij oog-in-oog te staan met je favoriet! Wil je je hiervoor inschrijven, stuur dan een mail naar jongeschare@ajax.nl voor meer informatie en het inschrijfformulier. Heb je geen e-mail, bel dan met Ajax Supporterszaken: 020-3111444. De toegang en deelname zijn gratis! Het Rh Meer info op u;u uajaxjcngeschare.:.. om vom vrijdag 22 september 2006 ii A v.- Haagse Marra Bijnaam: 'De Surinaamse jongens geven er soms een Surinaams tintje aan en noemen me dan 'Marra'. Als jochie was ik voor: 'Ajax! Altijd al. Vooral jari Litmanen.' Sterke punten: 'Ik ben redelijk technisch en heb overzicht.' - c*_. mmmmm i Zwakke punten: 'Ik moet sneller worden op de eerste meters en het koppen kan beter.' Moeilijkste tegenstander: 'Kleine en vaardige spelertjes. Ik speel liever tegen een grote sterke slungel.' Grootste invloed: 'Mijn vader! Hij steunde me altijd en overal.' Meer informatie over deze leuke club? Kijk dan op www.ajax.nl/kids of bel Ajax Supporterszaken 020 - 3111444. Of direct lid worden? Dit kan door de aanmeldingsbon op www.ajax.nl/kids in te vullen. Eerste kicksen: 'Ik had altijd Diadora's. Toen ik nog klein was, groeide ik één keer in de maand uit mijn schoenen. Dus kochten we thuis maar steeds de goedkoopste. Nu speel ik op Adidasjes.' Auto: 'Ik ben bezig met lessen. Het rijden gaat goed, maar ik kreeg problemen met mijn instructeur. Ik wilde naar links en hij naar rechts. Zoiets. Laten we het daar maar bij houden.' Film: 'Scarface. Ik houd van gangsterfilms.' Televisie: 'According to Jimeen Amerikaanse comedy op SBS6. Iedere dag om half zes.' Vakantiebestemming 'Meestal ga ik naar een vaste camping in Zuid-Frankrijk. Ik houd niet van dat massale toeristische gedoe.' Als ik een miljoen win: 'Ik zal ook niet alles op de bank zetten. Nu ik er over nadenk zou ik waarschijnlijk eerst een auto kopen. Of een huis, maar daar ben ik nu nog te jong voor.' Grootste grappenmaker: 'Robbin Kieft. Hij speelt nu voor FC Groningen. Hij neemt totaal geen blad voor zijn mond. Die jongen is helemaal gek. Ik ben verstandiger en weet me op sommige momenten tenminste nog in te houden.' Vertel ons eens een geheimpje: 'Ooit haalde ik een bal op, bij het achterste trainingsveld van De Toekomst. Toen moest ik eigenlijk over een klein hek, maar ik nam het grote hek. Ik bezeerde me toen aardig aan die punten, maar dat zei ik later natuurlijk niet tegen mijn ploeg genoten.' Over vijfjaar: 'Hoop ik ergens in het eerste te spelen, als ik realistisch ben. FC Barcelona is overdreven, maar de Nederlandse (sub)top moet ik kunnen bereiken.' Bos of Balkenende? 'Als ik op uitstraling afga, zeg ik Bos. Ik ben geïnteresseerd, maar vraag me niet naar de standpunten van de WD. Ik ben links georiënteerd en ga - denk ik - SP stemmen.' Verdieping of verbreding? 'Ik wil me meer ontwikkelen op één bepaald punt. Verdieping dus.' Vondelpark of Zuiderpark? 'Toch het Zuiderpark. Ik kom nu simpelweg te weinig in Amsterdam. Ik hoop niet dat men mij dat kwalijk neemt.' Strand of sneeuw? 'Ik woon bijna aan het strand. Elke zomer ben ik daar te vinden.' Jong Ajax ofjupiler League? 'Jong Ajax'. (SZ) De officiële internetsite van Ajax is vernieuwd en daarmee ook de webpagina's van de Ajax Kids Club. Naast algemene informatie kun je op ajax.nl/kids allerlei leuke artikelen vinden over dé club voor jonge Ajacieden en haar activiteiten. Dus: neem een kijkje op www.ajax.nl/ kids! Als lid van de Ajax Kids Club kun je niet alleen deelnemen aan bijzondere activiteiten, maar de leden krijgen ook nog eens een welkomstpakket met o.a. een exclusieve Ajax Kids Club-pet, de Kids Club Card waarmee kaartjes kunnen worden gekocht voor thuiswedstrijden van Ajax en vier keer per jaar het eigen clubblad op de deurmat.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2006 | | pagina 14