Fanzone 17 Dekker@Jaakke Is dit stadion van ons? l 3 www.cruyff-foundation.org Bestellen: Online via www.svajax.nl óf vul onderstaande bon in en stuur deze in een ongefrankeerde envelop naar: Johan Cruyff Foundation, Antwoordnummer 55009, 3640 VB Mijdrecht. Aantal Prijs 14,00 Totaal AIAXLIFE IPostvak IN. Vanaf deze Ajax Life wisselen Ajax' voorzitter John Jaakke en onze voorzitter Daniel Dekker publiekelijk van gedachten. Per mail gaan ze in discussie. Soms hevig, maar altijd met wederzijds respect. Het gaat over niets anders dan hun en onze club, Ajax. Deze keer: de Arena. CrUtJFF De supportersvereniging Ajax en de Johan Cruyff Foundation werken samen om kinderen met en zonder handicap te laten sporten en bewegen. Ter ere van onze samenwerking hebben we exclusief voor SVA-leden een uniek fanproduct ontwikkeld. Met de aanschaf van onderstaand product draagt ook u uw steentje bij aan de sportprojecten voor kinderen met en zonder handicap van de Johan Cruyff Foundation. £en eaociuóieue fata uan pfiati Cxuijff uit (iet djaac cvtehief, 'ui een maai paóóe pautaut aam de ptijö uan 14 ewua. Naam: Straat: Postcode/plaats: Telefoon: E-mail: Hierbij machtig ik *Fanzo om af te schrijven van Bank/Girorekening: Met de aanschaf van dit product wordt u tevens lid van de Johan Cruyff Foundation Supportersclub en steunt u sportprojecten voor kinderen met en zonder handicap. vrijdag 25 augustus 2006 K Postvak IN Daniel schreef: Goede John, Hier een berichtje namens de sup porters. Hoop dat je van een fijne vakantie hebt genoten? Aan het begin van dit nieuwe seizoen heb ben we besloten eens via de mail van gedachten te wisselen, waarbij wat mij betreft alle Ajacieden mogen meelezen. We zijn tenslotte een open club zon der geheimen, toch? Ik zag dat de Amsterdam Arena al weer tien jaar bestaat. Op 14 augus tus 1996 werd het stadion geopend en sindsdien is 't de thuishaven van ons aller Ajax. Je weet dat wij als supporters flink wat kritiek hebben op dit huis van onze club. Het klinkt misschien gek, maar in die tien jaar zijn er niet heel veel momenten geweest waarbij we dachten: dit sta dion is van ons. Wat jij? John schreef: Dag Daniel, We zijn net terug uit Thailand en ik ben weer helemaal fris voor het nieuwe seizoen. Goed idee om via een e-mailwisseling in Ajax Life te communiceren over wat de suppor ters en Ajax bezighoudt. Wat mij betreft geen geheim, tenzij bet een geheim is. Terecht vieren we het tien-jarig bestaan van de Amsterdam Arena. Ajax voetbalt in een van de modernste en beste stadions van de wereld en dat mag ook wel eens gezegd worden. Nu lees je vaak dat de clubs nieuwe stadions betrek ken. Maar dat was toen zeker niet zo. Het getuigde van een grote visie de Arena te laten bouwen. Ik ben het met je eens dat we er nog on voldoende in zijn geslaagd om het stadion ook een echte Ajax-ziel te geven. Toch ben ik overtuigd dat die beleving komt. Aan de ene kant zijn wij druk bezig met het verhogen van het Ajax-karakter in het stadion. Ik weet dat de supporters er ook zeer mee bezig zjjn en dat de club dat ondersteunt. Het zal helemaal ons stadion zijn als we er successen in beleven die de mensen zich nog jarenlang herinneren. Zoiets als je huis waar je geboren bent, vanuit je trouwt, kortom, waarin je leeftl Daniel schreef: Laten we er maar vanuit gaan dat 't met de sportieve beleving dit seizoen dik in orde komt, John. Ik weet ze ker dat alle supporters ook dit jaar vol achter het elftal staan. Wij zijn al jarenlang met de club getrouwd dus hoog tijd dat we ons huis eens gaan inrichten. Dan vieren we tien jaar Arena ook nog in het Ajax-sta- dion. Plannen op tafel en meteen aan de slag John schreef: Dit jaar moet er al veel te zien zijn, daar mag je vanuit gaan. Ik vond de sfeer tijdens de Open Dag prima. De Arena zag er erg goed uit. Com pliment voor vak 410 tijdens de JC schaal en de sfeer die zij maakten. Een goed begin van de tweede tien jaar! Daniel schreef: Lijkt me ook. Tot binnenkort, per mail! foundation Jahati (ituijff djax-Steat jvladnid 2-111 apiit 1n73 (Afmeting 10 x 15 cm in A5 passé partout) (inclusief verzendkosten) Handtekening: Fanzo zal namens de Johan Cruyff Foundation de financiële en logistieke afhandeling verzorgen

Ajax Life (vanaf 1994) | 2006 | | pagina 17