Vrouwen scoren bij verkiezing nieuwe ledenraad Van Gylia tot Arie KIJK AJAX TV aiayiik^ hanzone 17 Amsterdam - Liefst 1500 supporters brachten hun stem uit om de nieuwe ledenraad van onze supportersvereniging samen te stellen. Er wer den negen nieuwe krachten verwelkomd. En het vertrouwen in vrouwen is groot, zo blijkt. Wat is de complete lijst met namen en wat is het aantal stemmen dat de raadsleden kregen? A|AXllfl Groei Ins en outs Ajax TV geeft jou een exclusieve en persoonlijke kijk op alles wat er dagelijks gebeurt bij Ajax. Deuren die altijd gesloten waren, worden nu door Ajax TV geopend. Je hoort en weet alles als eerste. Over trainer en spelers, over de opstelling, over blessures, over wedstrijden, over de historie, kortom over alles wat je als Ajacied wil weten. Niets kan je meer ontgaan. Neem Ajax TV. Kijk voor meer informatie over de mogelijkheden op www.ajax.nl IK KIES ROOD. IK KIES WIT. www.ajax.nl IK BEN AJACIED. Naam Gylia Sikkes Ingrid den Heijer Marco van Hooft Gerrit Biersteker Hans de Jong Co Brouwer Rob van den Berg Rolt Vermeulen Rafael J, Miralles Bert Visser Martijn Bovenkamp Boris Tinga Paul Mulder Enzo Klein Remy van Venrooij Arie den Blanken stemmen 615 Herkozen 578 Gekozen 524 Gekozen 494 Herkozen 488 Gekozen 487 Herkozen 481 Gekozen 481 Herkozen 465 Herkozen 460 Herkozen 452 Gekozen 431 Herkozen 426 Gekozen 404 Gekozen 382 Gekozen 375 Gekozen Gylia Sikkes: 'Hopelijk wordt de Sup portersvereniging Ajax de komende drie jaar nóg groter.' Die beslissing was zo genomen! Het is fantastisch als je iets voor de club en de supporters kunt doen. Overigens ben ik ook al een vijftal jaren als vrijwilliger be trokken bij de Open Dag en de viering van Sinterklaas.' Naast de vaste taken als lid van de le denraad, draagt ze ook haar steentje bij tijdens regionale activiteiten. Zoals het organiseren van feestjes en thema-avon den. Sinds anderhalf jaar heeft ze zelf ook een seizoenkaart. Daarvoor ging ze voornamelijk naar uitduels. 'Voor thuis wedstrijden kon ik vaak geen kaartje krijgen. Die tijd is nu gelukkig voorbij. In mijn eerste termijn als lid van de le denraad is de vereniging flink gegroeid. De komende drie jaar zet ik me net zo hard in als voorheen. Hopelijk worden we dan nóg groter.' Door Jeroen de Laat Gylia Sikkes kreeg de meeste stemmen. 'Ik heb er geen verklaring voor. Waar schijnlijk wisten veel stemmers niet wie te kiezen en gunden ze de vrouwen hun stem,' aldus Gylia. 'Ik ben in ieder geval ontzettend blij dat ik herkozen ben. Dit had ik niet verwacht.' De Aerdenhoutse vervulde de afgelopen drie jaar een rol in de financiële commissie. Het was haar taak samen met de andere commis sieleden de financiële bezigheden van het SVA-bestuur te controleren. 'Verder gaan we de gang van zaken van het dage lijkse bestuur na en we vergaderen over uiteenlopende zaken die de supporters aangaan. Zoals de nieuwe kaart voor uitduels.' De ledenraad is een sterk orgaan dat op komt voor de wensen van de leden van de supportersvereniging. Gylia kent, als jarenlang lid, alle ins en outs. 'Daarom werd mij drie jaar geleden gevraagd of ik interesse had in de raad te komen. tf *18! MSUrjl ►ff erfjes

Ajax Life (vanaf 1994) | 2006 | | pagina 17