Ajax volgens Jan Siemerink Voor alle Ajax-fans i Het spel 8e de kaarten SERUICE Ajax Life nummer 12 27 januari 2006 "°te rsve*c<V Telefoon 020 - 3111444 MOEDIG AJAX AAN! I VRAAG DOOR KAARTJES ONLINE VERKOOP FEYENOORD UITGE STELD Ajax Live Gefeliciteerd! Als je dit leest, ben je al lid van de grootste fanclub van Nederland. En zo boort 't ook, als rechtgeaarde Ajacied. Ken jij supporters van Ajax die nog geen lid zijn? Overtuig hen dan dat dit de leukste club van Nederland is. Je krijgt van de Supportersvereniging voor ieder lid dat je aanbrengt, een schitterende trendy Ajax-rugzak cadeau (foto rechts). Op op, dus zorg dat je er snel bij bent. Surf voor het aanmeldingsformulier naar www.svajax.nl. Vermeld daar de gegevens van het nieuwe lid, maar ook je eigen gegevens voor de rugzak. Nieuwe leden tussen de 13 en 17 jaar worden automatisch lid van Ajax Jonge Schare. Voor de kinderen ondeT de 13 jaar is er de speciale Kids Club (zie pagina 17 van deze krant) met een eigen Kids Club-blad en fantastische aanbiedingen. Amsterdam - Jan Siemerink (35) komt uit de Bollenstreek, waar de ene helft voor Ajax is en de andere voor Feyenoord. De voormalige tennisprof herkende zichzelf echter direct in het technisch verzorgde spel. 'Ik hoop op een Champions League-stuntje.' Tijdens de open dag nam Jan Siemerink het op tegen Sjaak Swart en Gerrie Mühren. JAARGANG 13, NUMMER 12 VRUDAG 27 JANUARI 2006 Uitgever: Supportersvereniging Ajax AFC Ajax i.s.m. www.zpress.nl Ledenadministratie Supportersvereniging Ajax: Voor aanmeldingen, info en adreswijzigingen: Opzeggingen (vóór 1 mei) en klachten altijd schriftelijk: Postbus 22944 1100 DK Amsterdam SVA: www.svajax.nl Z-Press sport media BV: Alex Klein Postbus 1015 3300 BA Dordrecht ajaxiifekrant@zpress.nl Redactie Ajax Life: Aiaxlife@svajax.nl Postbus 22944 noo DK Amsterdam Hoofdredacteur: Erol Erdogan Eindredacteur: Arnout Verzijl Redactiecoördinatie: Jan-Hermen de Bruijn Medewerkers; Daan Schippers, Sander Zeldenrijk, Hennie Schuurman, Martijn Mooiweer, Patrick Leemans, Jeroen van den Kroonenberg Bladmanagement: Robert Bisschops Advertenties: Z-Press sport media BV, 078-6397070 Lambert van Waardenburg, Michel Loopik Prepress: Nauta en Haagen, Helmond Vormgeving: Chiel Wilbers Ferry Thissen Druk: Wegener Grafische Groep Lidmaatschap SVA: bedraagt 25. een gezinslid betaalt 17,50. Hiervoor krijgen zij: Supportersclubkaart Ajax Life (gezinsleden ontvangen deze niet) 10% korting op bijna alle artikelen uit de officiële Ajax fanshop Ajax catalogus Supportersverenigingactiviteiten gratis of tegen een gereduceerd tarief te bezoeken Copyright: Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoewel uiterste zorg is besteed aan de inhoud van deze uitgave, aanvaardt de uitgever noch de redactie enige aansprakelijkheid voor onjuistheid of gevolgen daarvan. Verveelvoudigen en openbaarmaken van deze uitgave door middel van druk, microfilm of enige andere wijze is slechts toegestaan na voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. Z-Press Sport Media BV VOLGENDE EDITIE VERSCHIJNT OP VRIJDAG 17 FEBRUARI 2006 Door Sander Zeldenrijk Wanneer ging je voor het eerst naar Ajax? 'Dat was in het begin van de jaren tachtig. Ik was toen tien jaar. Ajax speelde in De Meer tegen Sparta en Simon Tahamata maakte al heel snel de enige treffer. De 8-2 tegen Feye noord was bet mooist. Alle grote namen speelden toen mee: Cruijff, Van Basten, Gullit, Rijkaard, Koeman. Ik was destijds - en nu nog steeds - zelf links buiten en kon enorm van Jesper Olsen genieten.' Je was bij de Champions League-finale in Wenen. Hoe beleefde je die dag? 'Ik had een kaartje geregeld via de businessclub en vloog met hen naar Wenen. Naast me zat een man die het maar vreemd vond dat ik mee ging naar Ajax. "Speel je vanavond ook linksback?" zei hij lachend. Ik snapte er niets van. We praatten langs elkaar. Opeens boog hij naar me toe en zei: "Ik moet het nu echt weten. Ik heb net namelijk om een krat bier gewed dat jij Arhur Numan bent!" Die speelde toen nog bij PSV en werd omgeturnd tot linksback. Na de finale vlogen we meteen terug. Ik ben niet zo'n feest vierder. Ik genoot meer van de wed strijd op zich.' Leden van de Supportersvereniging kunnen nu met speciale korting naar de thuiswedstrijden tegen Willem II (op 8 februari) en RBC Roosendaal (op 19 februari)! Voor fans die niet zo vaak naar de ArenA gaan: dit is je kans. Naast het uitvak (op vak 416) Nicolas, de broer van Julien Escudé, ten nist op hoog niveau. Voetballers en ten nissers lijken goed uit de voeten te kun nen in eikaars sporttak? 'We hebben balgevoel en inzicht. We letten op de tegenstander en herken nen het baleffect. Voetbal is een team sport. Dan is het leuk om eens te ten nissen, omdat de drang er altijd is om individueel bezig te zijn. Andersom geldt dat net zo.' Met welke speler kun jij je identificeren? 'Dat is een moeilijke, omdat ik me graag met toppers associeer. Ik kan moeilijk iemand kiezen. Ik vind Steven Pienaar wel een goede voetballer met een indrukwekkende achtergrond. Ik zag laatst zijn documentaire waarin hij terugkeerde naar Zuid-Afrika en zijn vrienden in de gevangenis opzocht. Die jongen staat aardig met beide benen op de grond en laat zich volgens mij niet zo snel gek maken. Jammer dat hij weg gaat, want elke club heeft een goede aan hem.' Tijdens de Open dag konden we je bewonderen met het Sterrenteam tegen Lucky Ajax. Hoe ging dat? 'Niet zo goed. We verloren met 5-1 en ik stond voorin tegenover Hans Werdek- kan je voor een ongelooflijk laag bedrag naar deze wedstrijden kijken. Eén kaartje kost 12,50 en je kan met je Supporters Club Card in totaal vier kaarten kopen. Nodig dus drie vrien den, kennissen of familieleden uit voor een avondje of middagje Ajax. Kijk ook op www.svajax.nl 5 ker. Die gasten zijn allemaal wat ouder maar beheersen het positiespelletje perfect. Ze lieten het balletje lekker rondgaan.' Vroeger voetbalde en tenniste je fana tiek. Wanneer hakte je voor jezelf de knoop door? 'Op mijn zeventiende. Ik ging naar de Ai van Rijnsburgse Boys en toen werd het allemaal wat serieuzer. School stond thuis altijd voorop. Mijn keuze voor het tennis was een beetje natte- vingerwerk, maar ik heb er nooit spijt van gehad. Het leuke is dat ik na 15 jaaT Let op: bij TicketBox, de verkooppunten voor Ajax-kaarten, biedt de verkoper altijd eerst de duurste plaats aan. Wees daar alert op en vraag door naar een bepaald vak of bepaalde gewenste plek in het stadion. Voor verkooppun ten: www.ticketbox.nl Afgelopen week is Ajax voor het eerst voorzichtig gestart met online kaart verkoop. Ook die verkoop gaat via Tic ketBox. Vooralsnog kan dit alleen bij wedstrijden met vrije verkoop en dat zijn in de nabije toekomst alleen Wil- weer bij de amateurs van Rijnsburgse Boys ging spelen met dezelfde jongens die toen in de Ai zaten. Ik speel als linksbuiten in het 4e in de reserve derde klasse. Twee jaar geleden wer den we nog kampioen.' Verwacht je nog een kampioenschap van Ajax? 'Nee! We halen hooguit één ploeg in die nu boven ons staat. Klaas-Jan Hun- telaar zal zijn plekje ook nog moeten veroveren. Laten we hopen op een Tedelijke finish en een stuntje in de Champions League.' lem II en RBC thuis. Maar het is een mooi vooruitzicht, dat je straks van achter je pc kaartjes kan bestellen. Ajax is in onderhandeling met de NS over het vervoer van Ajax-supporters. De gesprekken lopen vast op de aan sprakelijkheidsrisico's bij eventuele schades. Daarom is de kaartverkoop voor deze Klassieker uitgesteld. Houd www.svajax.nl in de gaten voor het laatste nieuws omtrent de verkoop voor dit duel. AFC Ajax - FC Utrecht Eredivisie Zondag 29 januari Amsterdam ArenA Aanvang: 14:30 uur De voorverkoop voor deze wedstrijd eindigt op zaterdag 28 januari. Prijzen variëren van 11,75 - 40,25. sc HeeTenveen - Ajax Gatorade Cup Woensdag 2 februari Abe Lenstra Stadion Aanvang: 20:45 uur Vrij vervoer, maximaal een kaart per uitkaart. Prijs 17,60. De voor verkoop eindigt op 28 januari (18:00 uur). Voor de wedstrijd Feyenoord - Ajax zie kader 'Het spel de kaarten'. Bob Sinclar - Love generation 81938 59130 Eminem - When i'm gone 82046 61600 Notorious B.I.G. - Nasty Girl 82045 60139 The pussycat dolls - Stickwitu 82020 61598 Madonna - Hung up 81924 57735 Anouk - One word 82026 50717 My humps - The black eyed peas 82008 57673 SMS «JA CODE naar 5030 ol bel 0900 900.50.57 Bellen €0,80 per minuut f besteWng jiff**"'*" "^Ortersvet®^ Amsterdam - Naar Ajax gaan is de laatste tijd nog nooit zo goedkoop geweest met onderstaande speciale actie. Verder: twee extra tips over kaartverkoop en belangrijk nieuws omtrent de kaartjes voor Feyenoord uit.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2006 | | pagina 19