Gratis VlP-plaatsenü WORD LID! Deze acht geven kracht! Kleedkamertour j6rigeschare@ajax.nl J 0203m 444 Nieuwe poll: Kom jij op de Open Dag? o/id^r'-club Veelgestelde vragen Uitshirt goedgekeurd! woensdag 3 augustus SCHRIJF JE NU IN OM DEZE WEDSTRIJD TE BEKIJKEN Voor meer informatie: www.aiax.nl/kids of 020 3111 444 Ajax Life nummer 20 4 juni 2005 Win kaarten voor het Amsterdam Tournament! Gratis op de hoofdtribune naar een wedstrijd van Ajax. Wie wil dat nou niet? Op woensdag 3 augustus ben je vanaf 13:30 welkom irïhet stadion om daar naar Jong Ajax tegen AFC en de wedstrijd Ajax - FC Omniworld te kijken. Die ploeg komt uit Almere en sloot onlangs een vijfjarig samenwerkingsverband met Ajax. Verder gaat FC Omniworld dit seizoen voor het eerst Betaald Voetbal spelen in de Gouden Gids Divisie en kun jij alvast een voorproefje krijgen van de nieuwe Ajax-selectie. Meld je voor 30 juli even aan op jongeschare@ajax.nl of via Ajax Jonge Schare, antwoordnummer 615, 1100 VE Amsterdam. Je mag nhaximaal drie vrienden of vriendinnen mee nemen. We adviseren je wel om je op tijd aan te melden want de eretribuneplaatsen zijn beperkt. Zet in je mail even je voor- en achternaam, adres, telefoonnummer overdag en e-mailadres. De inschrijvingen voor dit prestigieuze evenement komen in een rap tempo bin nen op het AJS-kan- toor. Hieronder vind je trouwens de antwoorden op de meest gestelde vragen die we ontvingen. Is het Scheveningse strand gemakkelijk te bereiken? Ja, kijk maar naar de routebeschrijving op de AJS-website. Hoeveel vrienden mag ik inschrijven? Maximaal 4. Komen er nog spelers van Ajax? Daar zijn we mee bezig... Wat is het programma? Dat maken we twee weken van tevoren bekend Wanneer sluit de inschrijfperiode? Op woensdag 13 juli. Wil jij met eigen ogen zien of Ajax het Arsenal (winnaar van de FA Cup) moei lijk kan maken? Of ben je benieuwd hoe het technische team van Danny Blind stand houdt tegen een Argentijns slagerselftal? Speel dan nu snel het penaltyspel van Ajax Jonge Schare. Daarmee maak je kans op gratis kaar ten voor het Amsterdam Tournament. Dat wordt gespeeld op vrijdag 29 en zondag 31 juli. Beheers je zenuwen en kijk zelf in de Amsterdam ArenA of Ajax het eigen toernooi voor de vijfde keer op rij gaat winnen. Succes! Om een h^le goede voetballer te worden, moet je niet alleen veel trainen, je moet ook goed eten! Met de volgende acht regels die hieron der staan, lukt je dat wel! 1. Ontbijt iedere ochtend. Dat is het beste begin van de dag 2. Drink-veel! Vooral voor en na het sporten. Als je te weinig drinkt, kun je minder goed presteren. 3. Eet elke dag groente en fruit. Die zijn zo rijk aan vitamines, die kun je gewoon niet missen. 4. Kies voor energie. Eet vaak pasta, brood, fruit en ontbijtgranen. Die leveren je veel energie. 5. Bouw je spieren op. Daarvoor heb je eiwitten nodig en die vind je in melk, kaas, vlees, vis en eieren. 6. Eet niet de hele dag door, dat is niet goed voor je tanden. Eet bij voorbeeld drie maaltijden en vier keer iets tussendoor. 7. Snoep niet meer dan 1 of 2 keer per dag. Snoep is wel lekker, maar het bevat niet zoveel gezonde stoffen. Heb je trek in iets lek kers? Eet dan liever een stuk fruit of een tussendoor reep. 8. Let op je gewicht. Je wordt gro ter, sterker en dus zwaarder. Maar let er wel op dat je niet te zwaar wordt. Een beetje vet heb je nodig, maar een dikke buik niet! Groetjes Jacqueline Kuperus (sport- diëtiste) en Elselina Bottenberg (voedingsdeskundige Kellogg's) Tijdens de uitwedstrijd tegen Vitesse konden jullie de spelers voor het eerst in het nieuwe uittenue zien spelen. Op de AJS-site kon je zeg gen wat jij van het shirt vindt. Het grootste deel van de ruim 250 stem mers zijn positief! Hierbij de uitslag: - Mooi! 88% - Lelijk! 4% - Gaat wel 8% Lol en talent op voetbaldag Aan het eind van de middag was Team Klaas Nuninga één van de winnende ploegen van het grote toernooi met maar liefst 80 teams. Ook de spelers hadden het erg naar hun zin. Bovendien konden de buitenlandse spelers goed op hun Nederlands oefenen. Zo hoorde iedereen langs het veld bij Angelos Charisteas vaak woorden als 'goed gedaan''Mooie bal' 'prima redding' en 'jammer'. Zo was iedereen erg blij met de Ajax Kids Club Voetbaldag 2005. De Open Dag op woensdag 3 augus tus wordt weer een groot spektakel. Ajax Jonge Schare is prominent aan wezig met een officieel AJS-plein boordevol voetbalattracties, Panna KO en nog veel meer! Verder speelt Ajax op die dag de vriendschappe lijke wedstrijd tegen FC Omniworld in de Amsterdam ArenA. Als lid van Ajax Jonge Schare nodigen we je uit om op de eretribune naar deze wed strijd te komen kijken. Kom jij op 3 augustus? Geef je mening even op de website! Via www.ajax.nl kun je via 'Club' naar Jonge Schare gaan. Ben jij ook zo nieuwsgierig naar de kleed kamer waarin de spelers voor elke wed strijd de tactische uitleg van Danny Blind krijgen? Meld je dan aan voor de span nende Ajax-kleedkamertournee. Op zaterdag 2 juli kun je dan zelf op de stoel van je favoriete speler zitten. Sterker nog, misschien kun je wel wat gel 'lenen' uit het gelpotje van Zdenek Grygera De rondleidingen beginnen om 10:00 uur en eindigen rond de klok van 16:00 uur. Alle leden van de Ajax Kids Club krijgen dan in een uur alle bijzondere plekjes van de ArenA te zien. De kosten bedragen 3,50 per persoon. Dit is INCLUSIEF een bezoek aan het Ajax Museum. In ver band met het beperkte aantal plaatsen is de kleedkamerrondleiding alleen voor de leden van de Kids Club. Ouders en niet- leden kunnen na afloop van de tour natuurlijk wel gewoon mee naar het museum. Zij betalen dan 2,50. Aarzel dus niet en mail de Ajax Kids Club zo snel mogelijk - in ieder geval voor 17 juni - jouw gegevens door. Dan gaat het om je naam, adres, postcode, woonplaats telefoonnummer overdag en natuurlijk je lidnummer. Dit is het adres: kidsclub@ajax.nl.Tot de 2e! AMSTERDAM - Strafschoppen die hoog de kruising in vliegen, een keeper die een onmogelijke bal uit zijn doel houdt en voetballes krijgen van een bekende Ajax-speler. De Ajax Kids Club Voetbaldag op sportpark De Toekomst was wederom een groot succes. Ruim 1100 kinderen lieten aan hun vader, moeder, broertje of zusje zien hoe goed ze konden voetballen. Lucky kon zijn ogen niet geloven. Zoveel kinderen had hij nog nooit tegelijkertijd zien voetballen. Ook de trainers en spe lers van Ajax waren er maar druk mee. Ajax-spits Yannis Anastasiou gaf advies bij de penalties en jeugdtrainer Simon Tahamata werd zelfs herkend door een paar verliefde moeders, omdat zij hem vroeger bij Ajax hadden zien spelen en hij toen hun grootste idool was. Op het treinstation Duivendrecht kon je 's ochtends al veel kinderen in Ajax-shirt zien rondlopen. De meeste hadden er veel zin in en vonden het ook wel een beetje spannend. De papa's en mama's droegen de tassen, met eten en drinken, I zodat alle kinderen goed uitgerust kon- 3 den meedoen aan het toernooi, de voet- I balactiviteiten van adidas of de spelle tjes bij de Kindertruuk van Kellogg's. Bovendien moest iedereen genoeg spierballen in de benen overhouden om mee te doen aan de Powershot. Daar kon je kijken hoe hard je tegen een bal schopt.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2005 | | pagina 11