Kampioenen!! Inschrijven voor ^Strijders van het Strand' Y Anne ontmoet Nigel WORD LID! v o/id^^club' Wie wordt topscorer? Eet smakelijk! ji> ngeschare@ajax.nl 020 3111 444 Poll kunstgras Op donderdag 28 juli: Davids moet terugkomen Ajax Life nummer 17 16 april 200.5 I i^ir jVoor meer informatie: www.aiax.nl/kids of 020 3111 444 :i "f A .4.' Nigel de Jong heeft inmiddels onder vonden wat de gevolgen van een interview met Ajax Jonge Schare zijn. Geïnspireerd door AJS-lid Anne scoorde hij twee keer tegen AZ en had daardoor een groot aandeel in de belangrijke overwinning. Hieronder enkele leuke passages uit het inter view. Het gehele gesprek kun je terugvinden op de site van de Jonge Schare. Surfnaarwww.ajax.nl. Onder 'club' vind je Jonge Schare. Nigel vandaag is het 1 april. Wat is jouw beste 1 aprilgrap? „Ooit heb ik de schoenen van iemand in de vriezer gestopt. Eerlijk gezegd, heb ik er niet over nagedacht dat het vandaag 1 april is. Het was voor mij een normale dag. Het is dat jij het zegt, anders had ik het niet geweten." Welke voetbaltruc beheers je het beste? „He sleep. Spelen, terugtrek ken en dan door spelen. Ik ben een echte straatvoetballer en met het mooie weer komt dat weer helemaal terug." Als Ajax Jonge Schare een dag zou organiseren waar spelers zijn, zou je dan zelf ook komen? „Ja, natuurlijk! Als ik dan maar niet ver hoef te rijden, maar als het in de buurt is kom ik wel even kijken." Ajax El en Ajax F1 zijn de eerste jeugdkampioenen uit de jeugdop leiding. De elftallen mogen zich gaan opmaken voor de ereronde in de Amsterdam ArenA tijdens de laatste thuiswedstrijd van het seizoen tegen FC Groningen. Ajax El behaalde het kampioen schap uit tegen TOB Dl. Trainer Patrick Ladru: „De jongens speel den tegen andere jongens die twee jaar ouder waren. Fysiek was er dus een groot verschil. Het is een goed uitgebalanceerde groep. Iedereen kan op twee posities spelen. Af en toe moeten ze nog wat beter luisteren maar tot nu toe is het een goede lichting." Ajax F1 werd een week later kam pioen. Op eigen veld werd Swift maar liefst met 12-2 verslagen. Leider Joop Leeuwendaal: „We hadden dit seizoen geen concur rentie. De sterkste tegenstanders waren Zeeburgia en Pancratius. Er komen natuurlijk veel nieuwe din gen op die jongens af. Ze leren samen spelen, krijgen van ieder een aandacht omdat ze bij Ajax spelen en wij proberen ze een beetje de Ajax-cultuur bij te brengen. Nu gaan we veel toer nooien spelen." In dit nummer van Ajax Life wordt veel aandacht besteedt aan kunst gras. Wat vind jij, moet Ajax op kunst gras spelen? 1. Nee, absoluut niet! 2. Ja, uiteraard! 3. Nee, dan verdwijnt de charme van het voetbal 4. Ja, alleen als het exact hetzelfde is als natuurgras Ja, ik kom alleen naar het strandvoetbal- evenement van Ajax Jonge Schare Ja, ik kom met 1/2/3 vriend(innen)en naar Strijders van het Strand omcirkel het aantal vrienden dat meekomt) Achternaam: Voornaam: Adres: Postcode/ Plaats: Telefoonnummer overdag: E-mailadres: Stuur deze gegevens in een ongefrankeerde enve loppe naar: Ajax Jonge Schare, Antwoordnummer 615, 1100 VE Amsterdam. Uiteraard kun je je ook aanmelden via jongeschare@ajax.nl Donderdag 28 juli weten we wie zich Strijder van het Strand' mag noemen. Hoe het programma er op die dag uit gaat zien is op dit moment nog niet volledig duidelijk dus houd de internetpagina en Ajax Life goed in de gaten. Als je wilt meedoen kun je je ook inschrijven via jongeschare@ajax.nl Winnende Ajax-kamers AMSTERDAM - In de vorige Ajax Life vroegen we jullie een foto op te sturen van jullie Ajax-kamer. Hieronder de winnaars van de levensgrote Ajax-posters. 'Dit is mijn Ajax-slaapkamer! Groetjes Barry Beugeling Groetjes Wesley Deenen! 'Sinds mijn achtste ben ik al supporter van Ajax. Ik heb ook van alles verzameld van mijn club. Die mooie poster heb ik alleen nog niet! Hij zou mooi staan in mijn Ajax-kamer! Groetjes Don Tijssen Hij schijnt al in de belangstelling van Ajax en PSV te staan, maar Edgar Davids is ook bij de AJS-leden het meest gewenst als versterking voor het komende jaar. Ruim 240 fans deden mee aan de poll. Hieronder de uitslag van de vraag welke ex-Ajacied moet terugkeren: 1. Edgar Davids 36% 2. Edwin van der Sar 27 3. Cristian Chivu 24 4. Patrick Kluivert 10 Wie is er aan het eind van het seizoen topscorer van Ajax? 1. Babel 2. Escudé 3. Rosales 4. Sneijder 5. Charisteas 6. Boukhari 7. Van der Vaart 8. Mitea Je vader is dol op spruitjes. En je moeder vindt een broodje haring heerlijk. En jij vindt dat misschien helemaal niet! Hoe dat kan? Dat is een kwestie van smaak. Smaak en proeven, dat doe je met je tong. Kijk maar eens in de spiegel en steek je tong uit. Op je tong zitten allemaal kleine puntjes. Dat zijn je smaakpapillen. Daarmee kun je proeven. Maar ook met je neus kun je proeven. Want ruiken is bij smaak heel belangrijk. Doe je neus maar eens dicht en proef een glas melk. Je proeft helemaal niks hè? Ook je ogen doen trouwens mee! Als iets er lekker uitziet, vind je het ook lek kerder. En als iets er vies uitziet (bij voorbeeld gebakken sprinkhaan), dan is het ook vaak vies (hoewel: gebakken sprinkhaan schijnt best lekker te zijn). Weet je wat nou zo grappig is? Smaak kun je leren. Als je ouder wordt, lust je meer dingen dan toen je nog een kind was. Je kunt dingen lek ker leren vinden door ze vaak te proe ven. Als jij tien keer spruitjes op je bord krijgt, vind je het de tiende keer misschien toch best een beetje lek ker. Of in elk geval niet vies. Dus denk je dat je iets niet lust? Gewoon blij ven proberenl Groeten van Jacqueline Kuperus (sportdiëtiste bij Ajax) en Elselina Bottenberg (voedingskundige van Kellogg's bij Ajax) en Elselina (voedingskundige van Kellogg's)

Ajax Life (vanaf 1994) | 2005 | | pagina 11