w WW. ajax Jonge. Sctis Cupkoorts in Ajax Museum Interview jij Nigel? WORD LID! Bidon meel .v ojid^rklub' jongeschare@ajax.nl 020 3111 444 AJS-vak goed idee! Jouw Ajax-PSV! Strandkoning of niet? «lUIVU ■^CëUÜSlrJ© ■Sr~ ire Voor meer informatie: www.aiax.nl/kids of 020 3111 444 - Ik weet het nog niet Beachsoccer In het officiële Ajax Museum wordt de Wereldbeker opgelapt met grote toewijding. Er zaten door de vele feestpartijen wel een paar kleine deukjes Mitchell, Rick, Jeffrey, Jeroen, baan en Niels poseren vol trots met de Wereldbeker uit 1995 en de Europacup I uit 1971 In Ajax Life 14 vroegen we aan jullie naar welke club John O'Brien onlangs vertrok. Dat is de ploeg waarvan Ajax onlangs won in de beker: ADO Den Haag. De winnaar van het verrassingspakket is Twan Clemens. Twan, van harte gefelici teerd! Je ontvangt je prijs zo snel mogelijk thuis. Natuurlijk hebben we in dit num mer weer een nieuwe vraag voor jullie bedacht. Deze luidt: na hoe veel wedstrijden in Ajax 1 werd Hedwiges Maduro door Marco van Basten geselecteerd voor het Nederlands elftal? Stuur je ant woord vóór 24 maart naar kids- club@ajax.nl. Onder de juiste inzenders verloot de Ajax Kids Club drie sleutelhangers van Lucky. Ajax speelt zondag 20 maart tegen PSV. Een cruciaal duel voor Ajax en de spanning in de compe titie. De vonken zullen er vanaf vliegen en Ajax moet winnen om nog een rol van betekenis te kun nen spelen. Ga jij naar deze abso lute topper? Dan hopen we dat je een paar leuke plaatsjes met je camera kunt schieten. Als je die dan ook nog even naar jonge- schare@ajax.nl mailt, kun je ze meteen terug zien op de internet site van Ajax Jonge Schare! Doe je best! Zoals je elders op de AJS-pagina hebt kunnen lezen, organiseert Ajax Jonge Schare deze zomer (27 of 28 juli) een officieel strandvoet- baltoernooi. Uiteraard kun je hier over weer een nieuwe internetpoll op de site vinden. Ga jij meedoen of blijf je liever thuis op de bank hangen? Stem op www.ajax.nl. Onder 'club' vind je 'Jonge Schare'. - Ja, natuurlijk doe ik mee! -Ja, ik doe mee als ik maar iemand mee mag nemen - Nee, ik ben-dan op vakantie - Nee, ik heb gewoon geen zin Kijk jij elke week naar Studio Sport? Ja? Dan moet je eens opletten als er een speler geblesseerd op het veld ligt. Dan komt er een verzorger op het veld. Die neemt altijd veel bidons mee. Terwijl hij de geblesseerde speler verzorgt, grijpen de andere spelers hun kans. Snel even drinken! Ze hebben groot gelijk. Je hebt namelijk veel drinken nodig als je aan het voetballen bent. Door al het rennen krijg je het heel warm. Je zweet dan hartstikke veel, soms is je shirt zelfs helemaal kletsnat. Zo verlies je dus veel lichaamsvocht en met drinken krijg je dat vocht weer terug. Weet je waarom het zo belangrijk is om dat vocht weer terug te krijgen? Omdat je lichaam dat ontzettend nodig heeft., als je te weinig drinkt, kun je niet meer zo goed voetballen. Dat wil je natuurlijk niet! Veel drinken dus. Tijdens de wedstrijd of training is dat alleen moeilijk, omdat je er dan meestal weinig tijd voor hebt tenzij er een verzorger in het veld komt). Maar voor de wedstrijd, in de rust en na de wedstrijd kun je natuurlijk wel drinken. Vergeet dat niet! Sroetjes van Jacqueline Kuperus (sportdië- tiste Ajax) en Elselina Bottenberg (voe dingsdeskundige van Kellogg's) In de vorige Ajax Life opperde Ajax Jonge Schare om in de Amsterdam ArenA een eigen vak voor zijn leden te maken. Via de internetsite konden jullie reage ren en dat gebeurde massaal. Maar liefst 300 AJS-ers gaven hun mening en een ruime meer derheid zou erg blij zijn met een eigen vak in de Ajax-tempel. Hieronder vind je de complete uitslag van de internetpoll: 23 zei 'ja, ik neem meteen een seizoenkaart!' 5 zei 'ja, ik heb wel een sei zoenkaart maar zou wel in het AJS-vak willen zitten!' 50 zei 'ik neem geen seizoen kaart maar wil wel af en toe in het AJS-vak zitten' 9 heeft al een seizoenkaart en wil niet van plaats veranderen 7 zei 'nee' en neemt ook geen seizoenkaart 5 zei 'nee, ik ga niet naar wedstrijden!' Een interview met een Ajacied! Wie wil dat nou niet? Leden van Ajax Jonge Schare maken binnenkort kans om als journalist de perskamer van Ajax binnen te stappen en een inter view te houden met...Nigel de Jong! De jonge, talentvolle Amsterdamse verdediger. Jij bent ongetwijfeld benieuwd wat hij allemaal meemaakt als voetballer van de mooiste club in Nederland. Wat moet je doen om in aanmerking te komen voor de per soonlijke ontmoeting? Heel simpel: bedenk een originele, spannende, cre atieve en interessante vraag voor hem en mail die even naar jonge- schare@ajax.nl. De leukste vraag wordt beloond met een heel inter view. Dit wordt afgedrukt in Ajax Life, op internet en in de Jongeren Informatiekrant Amsterdam. Zorg er wel voor dat we je vraag vóór 26 maart hebben ontvangen. Oké? Veel succes! Heel simpel: bedenk een originele, spannende, creatieve en interessante vraag voor hem en mail die even naar jongeschare@ajax.nl of via de post naar Ajax Jonge Schare, Postbus 22944, 1100 DK Amsterdam. Degene met de leukste vraag wordt beloond met een heel interview met Nigel de Jong! Dit wordt afgedrukt in ajax Life, op internet en in de Jongeren Informatiekrant Amsterdam. Zorg wel dat we jouw vraag vóór 26 maart hebben ontvangen. Veel succes en wie weet zit jij straks met Nigel om de tafel! Mitchell had de prijsvraag goed en mocht samen met zijn vriendjes de bekers in het Ajax Museum poetsen. Hij had zelfs vijf vriendjes meegenomen en tilt hier trots de 'Cup met de Grote Oren' omhoog Komende zomer vindt het eerste AJS-beachsoccertoernooi plaats. Over de opzet en de locatie volgt later meer informatie, maar de datum is woensdag 27 of don derdag 28 juli. Ben jij een topper op het strand en is een zandhob- bel geen bedreiging voor je voetbalcapaciteiten? Ben jij een waardig artiest op het korrelige voetbalveld? Dan moet je de internetsite en deze pagina in de komende periode goed in de gaten houden. Binnenkort krijg je meer info!

Ajax Life (vanaf 1994) | 2005 | | pagina 11