Ajacied van het Jaar OP=OP 2 AJAX De passie die in je zit Oproep voor kandidaten Bestuurslid Supportersvereniging Ajax in de functie van algemene zaken Sterk optreden Hatem Trabelsi voor de prijs van 31 Ga nu voor deze spectaculaire feestaanbieding naar de Official Ajax Fanshop in de Amsterdam ArenA. Of bestel online via www.ajax.nl of bel 0900 200 2200. 2 wedstrijdshirts kids naar keuze van 110,- voor 55,- A 3> 2 wedstrijdshirts naar keuze van 130,- voor 65,- www.ajax.nl K% 15 MAART 2005 NUMMER 15 AjAX LIFE De Supportersvereniging Ajax is met meer dan 80.000 leden één van de grootste supportersverenigingen ter wereld. De vereniging behartigt de belangen voor de Ajax-supporters en zorgt voor het Ajax-gevoel onderling. Het kader van de SVA bestaat uit een ledenraad, een bestuur en uit districts- en regiovertegenwoordigers. Dit zijn allemaal vrijwilligers. Daarnaast heeft de SVA een professionele organisatie met zes medewerkers. Een deel van de werk-zaamheden zijn extern uitbesteed. Het bestuur bestaat uit vijf leden en is verantwoordelijk voor de uit voering van bet beleid en stuurt op hoofdlijnen. Daarnaast vervult bet bestuur een belangrijke represen tatieve functie. In verband met het periodiek aftre den van het huidige bestuurslid vraagt onze vereniging een nieuw bestuurslid algemene zaken. Dit bestuurslid is een vliegende keep, die het leuk vindt op meerdere ter reinen actief te zijn. Belangrijk aan dachtspunt is de communicatie met de leden in het land. Gevraagd woTdt: - Grote affiniteit met Ajax en Ajax-supporters; - Langer dan één jaar lid van de vereniging - Aantoonbare bestuurlijke erva- Ting; - Goede communicatieve vaardig heden; - Kunnen werken in een team. Het bestuur vergadert een keer per maand. Daarnaast is het bestuur aanwezig bij de ledenraadvergade ringen en diverse activiteiten in het hele land. Hatem Trabelsi ziet zijn sterke optredens van de laatste weken bekroond met een fraaie tweede positie in het spelersklassement. De Tunesiër moet alleen Maxwell voor zich dulden. Verder is het opmerkelijk dat de Top 5 van maart naast Hatem Trabelsi nopg twee nieuwkomers laat zien: Wesley Sneijder en Daniel de Ridder. Mauro Rosales, Julien Escudé en Rafael van der Vaart vielen hierdoor buiten de Top 5. In het jaarklassement wisselde Julien Escudë en Daniel de Ridder stuivertje op de vijfde positie. Uiteraard kunnen jullie zelf de tus senstanden beïnvloeden. Na iedere wedstrijd kun je een SMS-je sturen naar 4222. Doe dat als volgt: 'AJAX (spatie) RUGNUMMER'. Vind jij dat Nourdin Boukhari te laag staat dan SMS je dus 'AJAX 28'. Per ontvangen bericht betaal je g 0,55.Tijdens iedere wedstrijd maak je kans op fantasti sche prijzen zoals een wedstrijdbal, een wedstrijdshirt van je- favoriete Ajacied of maak je kans om een uit reiking van de man of the Match bij te wonen in de ArenA. Aan het eind van het seizoen geven we een Super jaarprijs weg. Tussenstand maaTt: Tussenstand seizoen: 1.(1). Heitïnga 14% 2.(2). Rosales 14% 3.(3). Maxwell 11 4.(4). Van der Vaart 8 5. (-). Daniel de Ridder 7 1.(1). Maxwell 2. (-). Trabelsi 3. (2). Heitinga 4. (-). De Ridder 5. (-). Sneijder Voor uitgebreidere informatie kunt u een informatiepakket aanvragen via postbus 22944,1100 DK te Amsterdam, t.a.v. mevrouw C. Smit. Uw sollicitatie kunt u eveneens sturen naar bovenstaand adres t.a.v. de commissie van voordracht. aclcto Ajax Home Jersey Maten: S, M, L, XL, XXL Bestelnr. 130 cicSc^isi Ajax Away Jersey Maten: S,M,L, XL, XXL Bestelnr. 132 11 Ajax Away Jersey Kids Maten: 152,164,176 Bestelnr. 138 Beperkte voorraad Ajax Home Jersey Kids Maten: 152, 164, 176 Bestelnr. 136 Beperkte voorraad Openingstijden van de Official Ajax Fanshop: maandag t/m zaterdag van 09.30 uur tot 17.00 uur, op een thuiswedstrijddag van 10.00 uur tot 30 minuten na de wedstrijd.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2005 | | pagina 10