wwvvf.ajax.nj, Openingsfeest Jonge Schare Openingsfeest 21.00 DJ Fedde le Grand In Oranje: dé voetbalfilm Een stukkie van Lucky WORD LID! ZATERDAG 27 NOVEMBER 2004 19.30 TOT 23.30 UUR AJAX JONG j6iigeschare@ajax.nl 0203111444 Als VIP naar Ajax-Bayern? Ajax-jeugd Knuffelen met Lucky Evenementenkalender UlMjKB Supportershome AJAX (bil de Amsterdam ArenA) Toegang: 5,- Uitslag internetpoll Nieuwe internetpoll Ajax Life nummer 8 13 november 2004 I */iW Fi PROGRAMMA 19.30 Supportershome open 20.00 Opening 20.15 Losbarsten muziek 23.00 Afsluiting 23.30 EINDE (busvervoer staat klaar) Voor meer informatie: www.ajax.nl/kids of 020 3111 444 -. if Ajax speelt op woensdag 8 decem ber wellicht een cruciale wedstrijd in de Champions League tegen Bay- ern München. Ajax Jonge Schare geeft voor deze laatste thuiswed strijd maar liefst twee VIP-kaarten weg. Op de site kun je zien hoe je deze fantastische prijs kunt winnen. Verder hebben we voor iedereen die een goede voorspelling opstuurt een fraai Ajax-lanyard. (l;Ajax wint, 2; Bayern wint, 3; gelijkspel). Mail je voorspelling zo snel mogelijk naar jongeschare@ajax.nl. AJS- leden Dominic CBayern wint'), Eline '1-0 voor Ajax!' en Robbie 'een gelijkspelletje' gingen je al voor. Uitslagen jeugd Vitesse Al - Ajax Al 3-1 AFC Al - Ajax A2 1-2 Ajax BI - Vitesse BI 3-1 Ajax B2 - AFC BI 3-2 Vitesse Cl - Ajax Cl 0-9 Storm./ Telstar Cl - Ajax C2 1-1 Omniworld Dl - Ajax Dl 0-2 DOVO Dl - Ajax D2 0-5 Omniworld D2- Ajax D3 0-6 Ajax E2 - FC Omniworld D9 5-1 Geuzen/M'meer El - Ajax E3 1-6 Ajax F1 - OSV F1 9-2 Als jij kans wilt maken op een kleine Lucky knuffel moet je de volgende vraag goed beantwoor den. Welke Ajacied is geboren in 1982 en woonde in AccraStuur je antwoord voor 20 november in een e-mail naar kidsclub@sva- jax.nl of stuur een kaartje met het goede antwoord naar Ajax Life, 'prijsvraag Ajax Kids Club', Postbus 22944, 1100 DK in Amsterdam. Succes! 14 november Thomas Vermoeien jarig 15 november Johnny Heitinga jarig 27 november Sinterklaas in A'dam 30 november Nigel de Jong jarig 01 december Sinterklaas in Assen 03 januari Kleedkamertour 04 januari Kleedkamertour 15 januari Indoor Challenge Schrijf je in voor zaterdag 20 novem ber. Inmiddels zijn de voorbereidingen voor het Ajax Jonge Schare-feest, Set in Touch'in volle gang. Naast DJ Fedde Ie Srand zal waarschijnlijk ook Alex (bekend van 'Een bossie rooie rozen') optreden. Bereikbaarheid Het supportershome is goed te bereiken per auto en met openbaar vervoer. Het supportershome ligt aan de noordkant van de Amsterdam ArenA. Schrijf je snel in en help er een geweldig openingsfeest van te maken! Word je gebracht of gehaald? Dan kunnen je ouders tegen een ver laagd tarief naar de film bij Pathé ArenA. Zet bij je aanvraag voor de entreekaarten even of zij van deze actie gebruik willen maken. Bestel als Ajax Jonge Schare- lid dus snel je kaarten via jongeschare@ajax.nl, of stuur een brief met je gegevens inclusief lid nummer (plus de gegeven van je introducés) naar Ajax Jonge Schare, Postbus 22944,1100 DK Amsterdam. Er is een beperkt aantal kaarten dus reageer snel. Alle AJS-leden ontvangen twee consumptiebonnen. Verder zal er op het feest geen zwak alcoholhoudende drank worden geschonken aan personen onder de 16 jaar. Voor meer informatie over o.a. bereikbaarheid kijk op www.ajax.nl. Onder 'club' vind je Jonge Schare( en zie Ajax Life 7). I m int AMSTERDAM - Remco van Leeuwen (12) heeft maar één droom: spelen in het Nederlands elftal. Daarom voetbalt hij zo veel mogelijk en slaapt hij met ene bal onder zijn kussen. Hij komt ook vaak te laat thuis voor het avondeten omdat hij met een bal aan het oefenen was. Remco's vader is net zo fanatiek. Misschien zelfs nog wel meer. Hij krijgt dan ook veel tips van zijn vader. Als Remco een enkelblessure oploopt en zijn vader na een wedstrijd in het ziekenhuis overlijdt, moet de talentvolle ballentrapper er alles voor doen om enthousiaste voetballer te blijven. Net op het moment dat Remco het niet meer ziet zitten, komt hij via de oma van zijn Surinaamse vriendje weer in contact met zijn vader. Ter wijl zijn moeder en zusje niet zoveel met voetbal hebben, gaat Remco weer trainen en krijgt hij zelfs een vriendinnetje. Door haar heeft hij ook minder last van zijn enkel. In de film kun je goed zien wat je er allemaal voor moet doen om in het Nederlands elftal te komen. Er zit ten veel stukje sinds die jijzelf waar schijnlijk ook uit de kleedkamer van je eigen club kent. Daarom is In Oranje een hele leuke film voor iedereen die van voetbal houdt en ook graag in het Nederlands elftal wil spelen. De film is trouwens net zo leuk voor kinderen die van een goed verhaal houden en wat minder van voetbal. Gauw kijken dus! Wil jij weten of Remco daadwerkelijk in Oranje gaat spelen? Dan moet je de volgende vraag goed beantwoorden. Wie spelen in de film de rol van de vader en moeder van Remco? Onder de juiste inzendingen verloten we 10 In Oranje- pakketten (de dvd, zweethandje en kalender). Stuur je ant woord voor 20 november naar redactie@svajax.nl. Zondag staat de topper tegen Feye- noord op het programma. Op de internetsite van Ajax Jonge Schare denkt driekwart van de stemmers dat Ajax deze Klassieker gaat win nen. Uitslag: Kleine winst Ajax 58 Grote winst Ajax 24 Gelijkspel 9 Kleine winst Feyenoord 7 Grote winst Feyenoord 2 Totaal aantal stemmen: 226 Na de nederlaag tegen het Israëli sche Maccabi Tel-Aviv is theoretisch alles nog mogelijk in poule C. Geloof jij nog in een stunt of over leeft Ajax de eerste ronde niet? Surf naar de internetsite www.ajax.nl. Onder club vind je Jonge Schare. 1. Ajax plaatst zich toch nog voor de kwartfinale 2. Ajax plaatst zich voor de Uefacup 3. Ajax overwintert niet in Europa Er komt maar geen einde aan de hectische weken bij de Ajax Kids Club! Wij zijn druk in de weer met de komende Kids Club-evenemen ten en het nieuwe clubblad. Natuurlijk hebben we binnenkort eerst het Ajax Sinterklaasfeest. De Sint en zijn Pieten komen in Amsterdam en gaan later ook nog even naar de Ajax-kids in Assen. Verder kunnen jullie binnenkort weer meedoen aan de traditionele Kleedkamertour en als klap op de vuurpijl gaan we weer een gewel dige Kids Club Voetbaldag organi seren. Houd duS allemaal het komende clubblad in de gaten! Hij zal rond 1 december bij jullie op de mat lig gen. Natuurlijk houden we je ook van alle acties en evenementen op de hoogte via www.ajax.nl/kids. Tevens kan ik jullie een tip geven voor de prijsvraag van de dvd- actie 'In Oranje'. De acteur die de vader van Remco van Leeuwen speelt heeft als voornaam 'Tho mas'. De actrice die zijn moeder speelt heet 'Wendy'. Weten jullie het? Voetbalgroetjes Luckyi

Ajax Life (vanaf 1994) | 2004 | | pagina 11