UONG Openingsfeest Junior Persconferentie Een stukkie van lucky WORD LID! Peperno+enpartijtje district Noord ZATERDAG 27 NOVEMBER 2004 19.30 TOT 23.30 UUR AJAX S CLUB Seizoens cadeau onderweg! Voorspel en win I 4 jongeschare@ajax.nl 020 3111 444 Supportershome AJAX ««de Uitslag internetpoll nieuwe internetpoll Ajax Life nummer 7 30 oktober 2004 I - V PROGRAMMA 19.30 Supportershome open 20.00 Opening 20.15 Losbarsten muziek K 23.00 Afsluiting ■TKïïïS^^K ru* 23.30 EIN0E (busvervoer staat klaar) ArenA) Toegang: 5,- Voor meer informatie: www.ajax.nl/kids of 020 3111 444 AMSTERDAM - Inmiddels is bekend geworden wanneer het AJS-cadeau verstuurd wordt. Houd je brieven bus en deurmat begin december dus goed in de gaten. Wat we opsturen, blijft nog geheim. Als je het ontvangen hebt, is het leuk om een foto van jezelf met het cadeau naar ons te sturen. Dat kan digitaal naar jongescharefgiajax.nl. of op de ouderwetse manier via een brief naar: Ajax Jonge Schare, Postbus 22944, 1100 DK Amsterdam. Misschien kom je dan wel in de Ajax Life of op internet te "staan! Ajax speelt op woensdag 8 decem ber de derde thuiswedstrijd in de Champions League. Tegenstander: Bayern München. Voor dit duel geeft Ajax Jonge Schare twee VIP-kaarten weg. Kijk snel op de site hoe je kans maakt op deze prijs. Voor iedereen die lid is en een goede voorspelling uitbrengt (1: Ajax wint, 2: Bayern wint, 3: gelijk spel) hebben we een Ajax Jonge Schare lanyard. Mail je voorspelling zo snel mogelijk naar jongeschare@ajax.nl. ASSEN - Knettergekke Zwarte Pieten, pepernoten, patat, frikadellen, kroket ten, goochelende clowns en veel cadeautjes. District Noord viert op woensdag middag 1 december het grote Ajax Sinterklaasfeest voor alle jeugdige Ajacieden van 4 tot 9 jaar in Assen (Drenthe). Het Zwarte Pietenfeest begint om 14:00 uur en eindigt rond 17:00 uur. Wil jij met je broertje of zusje naar het Sinterklaasfeest bij de Asser Boys? Stuur dan even de aanmeldingsbon op in de brief die naar jou is verstuurd. Als je ver kleed naar dit pepernotenpartij- tje komt, kun je nog leuke Ajax- prijzen winnen ook! De toegangs prijs bedraagt 2,50 euro voor leden en 5,00 voor introducés. Mocht je de brief kwijt zijn of je hebt er geen ontvangen (maar bent wel lid van de SVA of Ajax Kids Club), stuur dan een mailtje naar kidsclub@ajax.nl met daarin je naam, adres en lidnummer. Als we je aanmelding en betaling heb ben ontvangen, krijg je een beves tigingsbrief met daarin het exacte programma, routebe schrijving en verdere belangrijke informatie. V i. GET INT 21.00 DJ redde le Grand Amsterdam AMSTERDAM - Ajax Jonge Schare kent inmiddels vierduizend leden. Een grote en nog steeds groeiende groep fanatieke tie ners die AFC Ajax hartstochtelijk steunt. Waarschijnlijk ken je dus al een paar andere AJS-ers door het bezoek aan uit- of thuiswedstrijden. Iedereen deelt de passie voor Ajax. Wat is er dan mooier om met je medesupporters op zaterdagavond 27 november helemaal uit je dak te gaan op de eerste AJS Party in het supportershome? DJ Fedde le Grand draait dance en groove sounds. Hij is vaak op pad met DJ Erick E. en miste geen enkele editie van de Love Parade in Berlijn, het meest toon aangevende dancefestijn ter wereld. Bestel als lid dus snel je kaart(en) via jongeschare@ajax.nl of stuur een briefje met jouw gegevens (plus van je eventuele introducé) en lidnummer naar Ajax Jonge ScharePostbus 22944, 1100 DK Amsterdam. De toegangsprijs bedraagt 5,00. Dat geldt ook voor de introducés. Er is een beperkt aantal kaarten dus reageer vlug. Voor meer info: www.ajax.nl, onder 'club' vind je Jonge Schare. AMSTERDAM - Gaat Rafael van der Vaart na dit seizoen weg bij Ajax? Wie is Maxwell's moeilijkste tegenstander? Heeft Daniël de Ridder zijn juf wel eens gepest? In hoeveel landen voetbalde Yannis Anastasiou eigenlijk? En wat is er aan de hand met de kleren van John O'Brien? Al deze vragen werden door de spelers beantwoord op de persconferentie van de Ajax Kids Club. Achttien Ajax Kids Club-leden zaten op woensdagmiddag 20 oktober ner veus te wachten op de spelers. Iedereen kreeg vooraf een mooie persmap met foto's en natuurlijk het vragenlijstje. Toen de spelers op hun praatstoel zaten, werd er heel wat afgelachen. Lees de volgende ant woorden maar eens. Nick Caldenbach vroeg aan Maxwell wie zijn moeilijkste tegenstanders zijn. Dennis Rommedahl, die vorig jaar bij PSV speelde, en Romeo Cas- telen van Feyenoord. Zij rennen namelijk heel veel tijdens de wed strijd en daar houd ik niet zo van." Kenneth Zegers kreeg van Rafael van der Vaart een primeurtje. ,,Ik heb bij Ajax nog een contract voor anderhalf jaar, dus ik blijf hier in ieder geval tot 2006." Met dat antwoord was iedereen natuurlijk ontzettend blij. Nigel Ciebrant wilde van Daniël de Ridder weten of hij op school wel eens vervelend was. ,,Ja, ik heb de juf wel eens gepest. Dan ging ik in de klas bijvoorbeeld onder de tafel zit ten. Gewoon een beetje irritant doen. Ik heb later gymnasium gedaan op het Vossius in Amsterdam." Jeroen van Burik vroeg aan Yannis Anastasiou in hoeveel landen hij tot nu had gevoetbald. „Drie. Ik ben begonnen in Griekenland, want daar ben ik geboren. Toen ging ik naar Anderlecht in België en nu speel ik al weer een tijdje in Nederland. Eerst voor Roda JC en nu hier bij Ajax." John O'Brien vertelde Menno de Jong dat hij nog nooit in de maling is genomen door zijn ploeggenoten. „Echt waar", loog de van een blessure herstelde Amerikaan. „Je was er ook nooit", pestte Van der Vaart terug. O'Brien: „Ik krijg alleen opmerkingen over mijn kleding. Ik loop namelijk vaak in tweedehands kleding en dat vinden ze hier bij Ajax een beetje raar." Daar moesten een paar Kids Club leden ook wel een beetje om lachen. Nadat iedereen zijn vragen had gesteld, mocht men op de foto met de Ajacieden en kregen de Ajax-kids een handtekening. Maxwell was toen al weg, want hij ging zijn Nederlandse rijbewijs halen! fit De AJS-leden zijn erg verdeeld over de eindstand van de competitie. In Ajax Life 5 vroegen we je naar de uitslag van dit seizoen. Dit is de uit slag: 1. Ajax - PSV - Feyenoord: 37 2. Ajax - Feyenoord - PSV: 32 3. Ajax - PSV - ander team: 19 4. Ajax - Feyenoord - ander team: 12% In totaal brachten 261 mensen hun stem uit. De enige echte Klassieker staat geprogrammeerd voor zondag 14 november. Vorig jaar besliste Rafael van der Vaart de lunchtopper bin nen vijftien minuten. Het hakballe- tje staat in ieders geheugen gegrift. Hoe eindigt de confrontatie dit sei zoen? 1. Grote winst Ajax 2. Kleine winst Ajax 3. Gelijkspel 4. Kleine winst Feyenoord 5. Grote winst Feyenoord Stem nu op www.ajax.nl. Onder 'club' vind je Jonge Schare. Na afloop gingen alle deelnemers met de Ajacieden op de foto. Maxwell ontbrak omdat hij zijn rijbewijs ging halen. Wat een drukke dagen waren dit zeg! Eerst moesten alle Ajacieden weer voor hun land voetballen. Toen verloor Ajax van SC Heeren veen. Gelukkig wonnen de spelers de heel belangrijke wedstrijd tegen Maccabi Tel-Aviv. Onder tussen blijft het op de Europese velden in ieder geval weer span nend. Ook de Ajax Kids Club kent drukke tijden. Onlangs hadden we de persconferentie en we zijn samen met Sinterklaas en Zwarte Piet druk bezig met het feest in Assen en Amsterdam. Als jij trouwens nog leuke foto's hebt van een bezoekje aan Ajax in de herfstvakantie, stuur dat dan even naar me op dan plaats ik het misschien wel in Ajax Life! Dit is het adres: Ajax Kids Club, Postbus 22944, 1100 DK Amsterdam. Of stuur een e-mail naar: kidsclub@svajax.nl. Voetbalgroetjes Luckyl AjAX

Ajax Life (vanaf 1994) | 2004 | | pagina 11