Een stukkie van Lucky A/W.ajax.nJ o/ijcl^f^club'- Voorspel en win AJS-internet- Word lid Ajax-junioren scoren! Nieuwe internetpoll 'Mijn Ajax-moment' '7 V J' Ga jij naar een Ajax-wedstrijd? Of zit je voor de buis met je vrienden naar een wedstrijd te kijken? Neem dan een foto van jouw Ajax-moment tijdens dit duel en wij plaatsen wellicht jouw foto op de internetsite of in Ajax Life. Vermeld bij jouw foto's even je naam en woonplaats. Stuur de foto ('s) naar jongeschare@ajax.nl en dan laten we snel weten of jouw foto gekozen is.' jssbs» trim <V«. AMSTEL; Irtp: Hallo, mijn naam is Nick en ik ben geboren op 28 juli. Mijn pappa en mamma zijn Claudia en Ronald. Ze zijn allebei heel lief, alleen is pappa een beetje gek: hij is een fan van Feyenoord. Daarom ben ik heel blij dat Oom Martin mij - toen ik nog maar één dag oud was - lid heeft gemaakt van de Ajax Kids Club. Pappa was de afgelopen maanden al een beetje verbaasd dat deze mooie Ajax-krant steeds door de post bode bij ons werd bezorgd. Maar misschien begrijpt hij - als hij deze foto ziet in Ajax Life - dat er voor mij voor de rest van mijn leven maar één club is: Ajax!" Ajax Life nummer 6 9 oktober 2004 Voor de wedstrijd tegen Bayern München kreeg de redactie veel voorspellingen binnen. Even een greep uit de reacties: '3-1 voor Ajax', 'we winnen met 2-1' en 'ik houd het op 2-2'. Aan de positieve instelling van de supporters lag het dus niet. Vanaf nu kun je weer in de glazen bol kijken en ons een prog nose sturen voor Ajax - Heeren veen en PSV-Ajax. Bijkomend voor deel: je kunt er nog leuke prijzen mee winnen ook! Mailen kan naar jongeschare@svajax.nl In Ajax Life 5 en op internet hielden we de volgende peiling: Welk team maakt de meeste kans om de Champions League te winnen? Dit is de tussenstand: 1. FC Barcelona 27 2. Juventus 6 3. Ajax 40 4. Arsenal 12 5. Een andere club 12 In totaal brachten 227 Ajacieden hun stem uit. De percentages zijn afgerond op hele getallen. Benieuwd naar de nieuwe peiling? Kijk dan even op www.ajax.nl. Onder 'club' vind je Jonge Schare. De prijsvraag in Ajax Life 5 luidde: welke Ajacied speelde ooit voor VK Ninove? Het goede antwoord was Wesley Sonck. Hij werd geboren in Ninove. De volgende Ajax Kids Club-leden ontvangen een elftalposter met Lucky: Johannes Pijnacker Hordijk, Manon Soeters en J. van Stroe. Allemaal van harte gefelici teerd. De nieuwe prijsvraag luidt: Hoe heten de trainers van Jong Ajax? Stuur je antwoord vóór 20 okto ber naar: redactie@svajax.nl. De winnaars maken kans op een elftal poster gesigneerd door Lucky! Succes allemaal! Ik zat na de wedstrijd tegen Bayern München boos voor de televisie. Ajax verloor met maar liefst 4-0! Wisten jullie trouwens dat Ajax negen jaar geleden ook al eens in dat stadion speelde? Toen werd het alleen 0-0 en won Ajax thuis met 5-2. Laten we hopen dat Ajax in de Amsterdam ArenA een betere wedstrijd speelt. Gelukkig doen we het in de competitie nog redelijk goed, maar ik denk dat we de jongens nog meer moeten aan moedigen en toezingen. In de vorige Ajax Life vroeg ik of je een tekening naar me wilde sturen met daarop een ontwerp van jouw span doek. Dat kan je gewoon op de post doen naar het volgende adres: Ajax Kids Club, Tekening Span doek, Postbus 22944, 1100 DK in Amsterdam. Maak er wat moois van! AMSTERDAM - Lid worden van de snelst groeiende aanhang van Nederland? Stuur dan even een mailtje naar jongeschare@ajax.nl. Je moet wel ouder zijn dan 12 jaar en jonger dan 18. Dat kost je voor een heel seizoen 25 euro. Gezinsle den betalen 17,50 euro. Het lid maatschap van Ajax Jonge Schare biedt je veel voordelen (zie www.ajax.nl, onder 'club' vind je de AJS). HEEMSKERK - Onlangs won het Nederlands elftal onder 17 jaar in Heemskerk de vriendschappelijke interland tegen Zwitserland met 4-2. Er waren maar liefst 4 Ajacie den geselecteerd: Vurnon Anita (maakte de 3-1), Rawley Rozen- daal, Koen Verhoeff en Jordi Brou wer (maakte de 4-2). Johnny Heitinga, ambassadeur van de Bart Foun dation, overhandigde onlangs in winkelcentrum Toolenburg (Hoofddorp) een wedstrijdshirt met handtekening dat hij tijdens het EK in Portugal droeg tegen Tsjechië. Jelle van der Kooy nam dat graag in ontvangst omdat zijn broertje Maurice een proefwerk had. Verder kreeg de Bart Foun dation een cheque ter waarde van 500 euro over handigd. Kijk voor meer info op www.bartfounda- tion.nl. Bram Snel (Amsterdam): „Na een autoreis van acht uur kwamen we rond twaalf uur in de middag aan in München. Allereerst moesten we natuurlijk ons biljet omwisselen. Daarna gingen we naar het centrum omdat het Oktoberfest bezig was. Hierbij gaat het vooral om kermis, eten en veel drinken in grote tenten. Toen wij aankwamen, waren veel Ajacieden al aan het zin gen en feestvieren. Om een uur of half zeven vertrokken we naar het stadion. Ajax speelde in het begin nog redelijk, maar het werd steeds minder. Erg chagrijnig gingen we naar ons hotel net buiten München. De volgende ochtend vertrokken we naar Nederland. Tegen het eind van de middag kwamen we weer teleurgesteld thuis. Hopelijk winnen we de volgende wed strijd in de Champions League wel. Groetjes Bram. AMSTERDAM - De nieuwe poll luidt: hoe ziet de Top 3 er aan het eind van dit seizoen uit? 1. Ajax, PSV, Feyenoord 2. Ajax, Feyenoord, PSV 3. Ajax, met andere club(s) Stem nu op www.ajax.nl en kijk onder 'club'. Daar vind je de pagi na's van Ajax Jonge Schare. Tijdens de Open Dag 2004 gingen er in het Ajax Kids Dorp zo'n 5000 ballonnen de lucht in. Sommige bleven al gauw in een boom hangen, maar de ballon van Jeremy Kindt (11) kwam helemaal in Oostenrijk terecht! Sabrina Wasina uit Donnerskirchen stuurde het kaartje terug naar de Ajax Kids Club en daardoor mocht Jeremy onlangs in de Amsterdam ArenA zijn prijs komen halen: een supersonische fietsskelter! Nadat hij al twee rondjes door de grachten van het stadion had gereden, zei Jeremy: „Dit is echt gaaf! Ik ga hem thuis meteen aan mijn vriendjes laten zien."

Ajax Life (vanaf 1994) | 2004 | | pagina 11