Voetbalbeurs groter dan ooit Brabo's en Limbo's in ArenA Ajacieden verwennen fans AJAX FANZONE Feest in Oost Excuus Oplossing prijsvraag Even voorstellen. PSV-Ajax op Grootbeeld Eetcafé 't Schinkeitje C, 25 SEPTEMBER 2004 NUMMER 5 AjAX LIFE Willie Hubers, wat gebeurt er op 8 november precies bij jullie in district Oost? „De supportersvereniging bestaat dan 12,5 jaar en dat gaan we die avond groots vieren in zalencen trum 't Zwijnshoofd te Didam. Offi cieel is dit koperen jubileum een dag eerder maar wij vieren het dus op maandagavond 8 november." Stilte voor de storm in Didam? „Nog wel. We hebben ongeveer I2oo SVA-leden aangeschreven. Op dit moment heeft io procent daar van zich al aangemeld. Maar er kun nen er nog meer bij. De Ajax-avond is toegankelijk voor SVA-leden, Ajax Jonge Schare- en Ajax Kids Club leden. Uiteraard kan iedereen een introducé meenemen." Wie luisteren bet koperen feestje met een gouden rand op? „Waarschijnlijk enkele spelers van de selectie. De Sjonnies zullen de Amsterdamse avond onder het genot van een biertje in stijl afslui ten. Verder hebben we voor de jeugd vele attracties opgesteld, zoals een bibberspiraal, het wervel- windspel en de melkkoe. Hier kan iedere deelnemer mooie Ajax-prij- zen mee winnen. Er is ook een lote rij met fantastische prijzen waar ik nu nog niet te veel over kan zeggen. Een tipje van de sluier? Oké, we ver loten een gesigneerd shirt." Een typisch Nederlandse vraag: 'wat kost bet?' „Leden van de SVA, Ajax Kids Club en Ajax Jonge Schare betalen g 2,50. Introducés g 7,50. Er zal op de avond zelf GEEN kaartverkoop aan de kassa zijn. Ajacieden kunnen een e- mail sturen naar svadistrictoost@hetnet.nl of een brief naar SVA District Oost, Postbus 69, 6900 AB, Zevenaar. Bellen is sneller: 06-50557932. We zullen na de aanmelding zo snel mogelijk contact opnemen met iedereen." Bij deze graag twee kaartjes namens Ajax Life. „Staat genoteerd." AMSTERDAM - Onlangs moest de kaartverkoop voor het Champions League duel tegen Juventus met een dag worden uitgesteld. Ajax betreurt dat en de club wil zich verontschuldi gen voor de computerstoring. De passe-partout verkoop liep tot en met maandag. De volgende dag zou de kaartverkoop sowieso stil liggen om over te schakelen op de losse verkoop voor Ajax-Juventus. Deze zou woensdag namelijk van start gaan. De computerstoring van dinsdag had tot gevolg dat alle benodigde informatie bij Ticketbox niet aangeleverd kon worden. Op het moment dat de storing was opgelost, bleek het te laat om de verkoop alsnog op woensdag te starten. Hierdoor moest dit een dag worden uitgesteld. Ajax heeft dit dinsdag aan het eind van de dag meteen via internet, teletekst en overige media (onder andere radio) gecommuniceerd. Uiteraard beseft Ajax dat ze hier niet iedereen mee bereikt heeft. De club betreurt het dan ook dat mensen op de bewuste woensdag weer naar huis werden gestuurd. In Ajax Life nummer 3 vroegen we welke Ajacied het landskampioen schap vieTde in een shirt met het stadswapen van Amsterdam. Het goede antwoord is uiteraard Nigel de Jong. De volgende drie winnaars ont vangen een fraai Ajax-pakket: Ron Klunder, Roelof Mees (Hoogland) en Elaine Hekman (Winschoten). AMSTERDAM - De derde voetbalbeurs in het supportershome belooft op voorhand al een succes te worden. Op zaterdag 23 oktober kan iedereen van 10.00 tot 13.00 uur op zoek gaan naar dat ene speciale Ajax-pronkstuk. Organisator Ad Bergkamp: „De laatste keer had- den we 15 tafels uitgestald. Op dit moment zijn er al tien gereserveerd, maar ik verwacht dat we daar in de komende weken ruim over heen gaan. Er is genoeg plek, dus men hoeft niet te vrezen dat er te weinig ruimte is." Daarnaast is Bergkamp erg te spTeken over het voorlopige aanbod. Er is veel Ajax-lectuur, muziek en er zijn unieke vaantjes te koop of te ruil. Verder kan iedereen natuurlijk neuzen naar oude wedstrijdkaartjes of programmaboekjes." Extra speciaal: een tentoonstelling 'Ajax op muziek'. Bergkamp: „Er is kwalitatief beter materiaal." Geïnteresseerden kunnen zich gratis aanmelden voor een tafel bij Ad en Els Berg kamp. Dat kan telefonisch via 06-16484020 of via een e-mail naar adenels@hetnet.nl. Tijdens de ruilbeurs in het supportershome kan iedereen gratis de tentoon stelling 'Ajax op muziek'bezichtigen. SAMBEEK - Voor de derde achtereenvolgende maal organiseert district Zuid-Oost (Brabant-Limburg) voor al onze jeugdleden een unieke dag naar de Amsterdam ArenA. De datum 'donderdag 28 oktober' kun je dus met een dikke streep in je agenda zetten, want dan vertrekken de bussen langs diverse opstapplaatsen naar Amsterdam. DIDAM - Geheel volgens traditie wordt ook dit seizoen de wed strijd PSV-Ajax live vertoond bij café 't Zwijnshoofd te Didam. Zoals gebruikelijk is de entree tot 'stadion Zwijns hoofd' geheel gratis. Op deze dag is het tevens mogelijk om toegangskaarten te kopen voor het supportersfeest dat op maandag 8 november plaats vindt. Voor leden van de SVA, Ajax Kids- club en Ajax Jonge Schare bedraagt de toegangsprijs voor deze feest avond 2,50. Voor niet leden is dat 7,50 (zie ook kaderbericht 'Feest in Oost'). Om kaarten tegen de sterk gereduceerde prijs te kopen dient wel de clubcard getoond te worden. „Het loopt erg lekker", zegt organisa trice Edith Groenendaal. „Op dit moment hebben zich al 70 mensen aangemeld. Als het moet zetten we natuurlijk extra bussen in. Vorig jaar gingen we in totaal met 130 fans naar Amsterdam. Dat halen we nu ook wel, want we hebben nog ruim een maand te gaan." Volgens Groenendaal wordt het unieke en inmiddels traditionele uit stapje ieder jaar grootser. „Mensen zijn na afloop van zo'n dag enorm positief. Als Ajax getraind heeft, nemen de spe lers altijd even de tijd voor een fotootje en handtekening. Dat hadden som mige fans niet verwacht. In principe zien we ieder jaar weer veel nieuwe gezichten onder de deelnemers. Dit jaar hebben we bijvoorbeeld 19 nieuwe deelnemers van een voetbalteam uit Loosbroek." Het roodwitte uitstapje is bedoeld voor kinderen van 6 tot en met 14 jaar. SVA-leden betalen g 10, niet-leden g 15. Het is ook mogelijk om zich met een compleet voetbalteam, inclusief trai ners en leiders, aan te melden. Hier voor geldt een groepskorting vanaf 8 personen. In dat geval betaalt iedereen g 10 euro, lid of geen lid. Wie zich wil opgeven voor deze spe ciale dag kan een briefje sturen naar: district Zuid-Oost, Torenstraat 39,5836 AK te Sambeek. Een e-mail kan natuur lij ook: egroenendaal@hetnet.nl of leon- probst@wanadoo.nl. Vermeld duidelijk naam, adres, leef tijd, aantal personen, telefoonnum mer, emailadres, eventueel lidnummer van Kids club, Ajax Jonge Schare of SVA en de gewenste opstapplaats: Heerlen, Stein/ Urmond, Roermond, Venlo, Ven- ray, Cuijk, Weert, Asten, Uden en AMSTERDAM - Onlangs kwam het nieuwe bestuur van het Supportershome (naast de trainingsvelden bij de ArenA) voor het eerst bijeen. Op de foto van links naar rechts.- secretaris Thomas van Beek, algemeen lid Dick Lindenboom (AXIOS), beheerder Willem, penningmeester Ad van Schaijk en algemene leden Anneke Ruitenberg (SVA) en Henk Voors (OFA). Uiterst rechts: voorzitter Bob Haarms. Nuland. Voor vragen kan men terecht op bovenstaande adres sen.Telefoon: 020-3111516. Tot 28 oktober! Diverse broodjes en warme maaltijden 7 dagen per week geopend. Maandag t/m vrijdag van 06.00 tot 24.00 uur Zaterdag en zondag van 07.00 tot 24.00 uur Vliegtuigstraat 18 1059 CL Amsterdam Tel/fax: 020 -6158346 DEN BOSCH - Tijdens de busactie naar het duel FC Den Bosch-Ajax werd er onder de Ajax-supporters een veiling georganiseerd. Enkele spelers hadden hiervoor wat spullen afgestaan. Zo schonk aanvoerder Rafael van der Vaart zijn scheenbeschermers, voetbal- en gymschoenen. Wesley Sneijder had zijn kicksen van een krabbel voorzien. Echte collectoritems! Verder won iemand het keepersshirt dat Maarten Stekelenburg tijdens de training droeg en waren er nog gesigneerde foto's van Tomas Gala- sek, Bogdan Lobont en opnieuw Stekelenburg. De overige 'troostprijzen' bestonden uit dartsflights en spelerskaarten. Wesley Sneijder, aanvoerder Rafael van der Vaart en Maarten Stekelenburg overhan digen Joark, medewerker supportersbelangen SVA, enkele fraaie collectoritems vooraf gaand aan de bustrip naar Den Bosch. www.ajax.nl

Ajax Life (vanaf 1994) | 2004 | | pagina 12