Een stukkie van Lucky www.ajax.nl I o/idqr^club^ j6nceschare@ajax.nl 0203111444 AJS internetpoll Nieuwe AJS internetpoll Voorspel en win Nog geen lid? AJAX Ajax Life nummer 5 25 september 2004 Voor de wedstrijd Ajax - Juventus stond er op de website van de AJS het volgende te lezen: Vraag voor Rafael, antwoord van Maxwell Ga jij naar een wedstrijd of zit je voor de televisie met een groep vrienden naar een Ajax-wedstrijd te kijken? Maak daar dan een mooie foto van en stuur die vervolgens naar jongeschare@ajax.nl. De kiekjes mogen dus voor, tijdens of na de wedstrijd worden geschoten. Dat maakt allemaal niet uit. Als je het een beetje netjes houdt, plaatsen we de foto misschien wel in Ajax Life en op de internetsite. Vermeld wel even je naam en woonplaats en wat de foto voor jou zo speciaal maakt. Wij verwachten binnenkort de eerst volgende foto's van de wedstrijden tegen FC Den Bosch, Bayern München en Boda J.C. Succes. In de voorgaande editie vroegen we aan jouw wie er dit seizoen topsco rer van Ajax zal woTden. Dit is de uitslag van de internetpoll op de AJS-site. 1. Sonck 2. Van deT Vaart 3. Iemand anders 4. Rosales 48% 23% 19 10% In totaal brachten 184 bezoekers bun stem uit. AMSTERDAM - Heb jij altijd al eens een vraag willen stellen aan Rafael van der Vaart? Dan is dit je kans. Stuur je vraag voor Ajax' aanvoer der zo snel mogelijk naar jonge- schare@ajax.nl. De leukste en origi neelste vraag woTdt beloond met een mooie AJS prijs. In Ajax Life 4 kon je een vraag opstu ren voor Maxwell. Eén van de vra gen kwam van Steven de Jong. Hij wilde weten hoe vermoeiend het spelen van een wedstrijd is. Dit is het antwoord van 'Maxi': „Heel vermoeiend. Tegen Juventus kreeg ik op het eind zelfs last van kramp. Ik drink heel wat water tij dens een wedstrijd, omdat ik erg veel zweet. Ze hebben eens uitge zocht hoeveel kilo ik in een wed strijd afval. Weet je hoeveel dat was? Ruim twee kilo! Daarom eet ik goed en fitness ik om iedere keer weeT zo fit mogelijk te beginnen." Hoi ik ben Owen. Ik ben hier drie weken oud en zoals je ziet gek op Ajax. Ik kom uit een echte Ajax familie. Mijn tante en papa en mama hebben een seizoenkaart in Vak 410. Ook mij opa en oma zijn gek van Ajax. Groetjes Owen. Hey! De sfeer was perfectI Zoals je ook wel op de foto ziet, waar ik trouwens op sta met mijn vlaggetje. Dit was net voor de wedstrijd. Prachtig. Het hele sta dion zwaaide met de vlaggetjes, terwijl de A jax Marsch klonk!! Groetjes Timo. AMSTERDAM - Nu de eerste speel ronde in de Champions League er op zit, heb je veel teams aan het werk kunnen zien. Welk team maakt volgens jou het meest kans op het winnen van de Champions League 2004/2005? 1. FC Barcelona 2. Ajax 3. Arsenal 4. Juventus 5. een andere club Stem nu op www.ajax.nl. OndeT 'club' vind je Ajax Jonge Schare. Twee leden van de Ajax Kids Club, Micky, van der Hart en Pim Spreeuws, staan nerveus tussen de voetballers van Ajax en Juventus een paar minuten voor de aftrap van de Champions League wedstrijd. Wat een drukke weken waren dat zeg! Eerst kwam Zlatan Ibrahimo- vic met zijn nieuwe club Juventus terug bij Ajax en daarna vertelde Ajax dat Hatem Trabelsi weer gaat meetrainen met de groep. Ondertussen verloren we van Juventus maar wonnen we einde lijk weer eens een competitiewed strijd. En hoe! Ajax maakte maar liefst vijf doelpunten tegen FC Den Bosch en de verdediging kreeg voor het eerst dit seizoen geen tegendoelpunt. Ik denk dat Ronald Koeman erg blij in de kleedkamer zat. Verder zag ik op de televisie dat de Ajax Kids Clubleden Micky van der Hart (10 jaar) uit Amsterdam en Pim Spreeuw (7 jaar) uit Nieuw- Vennep, samen met de spelers van Ajax en Juventus, het veld oplie pen. Volgens mij vonden ze het allebei erg spannend. Micky mocht de hand van Rafael van der Vaart vasthouden en Pim die van Alle- sandro Del Piero! Tijdens die wedstrijd hadden de supporters van Vak 410 een heel mooi en groot spandoek gemaakt. Misschien is het leuk als jij eens een tekening opstuurt met daarop jouw spandoek. Verder lijkt het me ont zettend gaaf om een foto te zien waarop jij bij een Ajax-wedstrijd bent. Verder hoop ik je in het stadion te zien tijdens Ajax-Roda JC, want dan ben ik er natuurlijk ook weer gewoon bij. Tegen die tijd heb ik ook de fiets uitgereikt aan de prijs winnaar van de ballonnenwedstrijd op de Open dag. Kortom, ik krijg het weer erg druk. Maar dat is natuur lijk niet erg als je bij de beste club van de wereld werkt. Voetbalgroetjes Lucky In Ajax Life 4 vroegen we jullie welke Zuid-Amerikaanse spelers Ajax voor dit seizoen had aange trokken. Omdat Ajax een paar dagen na de deadline Mauro Rosa les presenteerde waren het er dus eigenlijk vier. Maar dit was het juiste antwoord. Sangoy, Ruscul- leda en Kasmirski. De volgende drie inzenders ontvangen een elf talposter met de spelers en Lucky: Dani van Eijk (Castricum), Yvonne Hanse (Lelystad) en Jeroen van Bijnen (Vlijmen) allen van harte gefeliciteerd! De nieuwe prijsvraag luidt: welke Ajacied speelde ooit voor VK Ninove? Stuur je antwoord voor 28 september naar redactie@sva- jax.nl. Natuurlijk kunnen jullie ook een briefkaart sturen naar: Prijs vraag Ajax Kids Club, Ajax Life 5, Postbus 22944,1100 DK Amster dam. De inzenders maken kans op een elftalposter met Lucky. Suc ces! AMSTERDAM - Helaas had niemand de voorspelling goed wat betreft de uitwedstrijd tegen ADO Den Haag. ledereen ging namelijk uit van een Amsterdamse overwinning in Het ZuiderpaTk en daar zag het er in de eerste helft ook naar uit, maar uit eindelijk verliep de tweede helft zeer onverwacht, ledereen kan vanaf nu weer zijn voorspelling mailen naar jongeschare@ajax.nl. De AJS-leden met de juiste uitslag kunnen leuke prijzen winnen. Gok ken op Ajax-Roda J.C. en Bayern München-Ajax? Mail dan snel! AMSTERDAM - Ben je nog geen lid van de snelst groeiende junioren- vereniging van Nederland en ben je ouder dan 12 jaar? Stuur dan snel een mail naar jongeschare@ajax.nl en vertel wat jij graag met de Ajax Jonge Schare wilt doen. Als nieuw lid krijg je dan ook de nieuwsbrief van de Jonge Schare met daarin allerlei leuke weetjes over de club en de AJS. Inmiddels zijn er al enkele ideeën binnengekomen, maar jouw idee is misschien wel veel leuker. Een lid maatschap van de AJS kost 25 per seizoen. Gezinsleden betalen 17,50 per seizoen. Je krijgt je eigen Club Card (handig omdat je dan voorrang hebt bij het kopen van wedstrijdkaartjes),Ajax Ife twintig keer per seizoen en profiteert van ^bijzondere acties en aanbiedingen. Zo krijg je bijvoorbeeld tien procent korting op aankopen uit de Fans- hop of uit de Ajax-catalogus. Als je lid wordt, ontvang je een Ajax- cadeau en maak je kans op gratis kaartjes.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2004 | | pagina 11