Brabant-Limburg komt naar ArenA! Ajax cuptenue Feest District Oost Gevraagd: SVA-secretaris (Vrouw/Man) 'Raffle' op F-side Voor een habbekrats naar Den Bosch World of Ajax-Vitesse AJAX FANZONE mrnom pommomoHts ummmmm Voetbalbeurs 9OCÜ05T 11 SEPTEMBER 2004 NUMMER 4 AjAX LIFE *iP SAMBEEK - Na het enorme succes van het vorig jaar organiseert district Zuid-Oost (Brabant-Limburg) voor de derde keer in successie, tijdens de herfstvakantie, een fantastische dag naar de Amsterdam ArenA voor al onze jeugdleden. De festiviteiten vinden plaats op donderdag 28 oktober 2004. Vier dagen na de topper tegen PSV kunt u de Ajacieden dus hopelijk van dichtbij zien. Alle deelnemers worden met een luxueuze bus opgehaald op diverse opstapplaatsen in Limburg en Brabant. Omstreeks 11.00 uur arriveert ons roodwitte gezelschap dan in Amsterdam. Daar staat een uitge breide rondleiding door het stadion op het programma. Tevens kan iedereen een kijkje nemen in het schitterende Ajax Museum, waar uiteraard alle mooie bokalen, schalen en Europacups staan opgesteld. Tenslotte staat er natuurlijk een bezoekje aan de Fanshop gepland. Daar kan iedereen werkelijk van alles vinden wat maar met Ajax te maken heeft. Een unieke kans om een mooie herinnering aan deze dag mee te nemen. Het is nooit met zekerheid te zeggen, maar als de Ajax-spelers die dag trainen is er uiteraard alle tijd voor handtekeningen, foto's en een praatje met de landskampioenen. Wees dus goed voorbereid en neem je pen, papier en fototoestel mee! Omstreeks 15:00 uur stappen we weer in de bus voor de terugreis. Ben je tussen 6 en 14 jaar oud, ga dan met ons mee naar de Amsterdam ArenA. Voor alle leeftijden geldt dat wij eïvan uit gaan dat je begeleidt wordt door een volwassene. De kosten van deze dag bedragen, zowel voor kinde ren als voor begeleiders, 10 euro voor SVA- of Ajax Kids Clubleden en 15 euro voor niet-leden. De volgende opstapplaatsen zijn onder voorbehoud van voldoende deelname: - Heerlen, Stein/Urmond, Roermond, Venlo, Venray, Cuijk, Weert, Asten, Uden en Nuland Om alles in goede banen te leiden vra gen wij je om je op te geven voor 15 oktober 2004. Dit kan door een briefje te sturen naan District Zuid Oost, Torenstraat 39, 5836 AK Sambeek. Uiteraard kun je ook een e mail sturen naar de volgende personen: Edith Croenendaal (egroenendaal@hetnet.nl) of Léon Probst (leonprobst@wanadoo.nl). Vermeld duidelijk je naam, leeftijd, aantal personen, gewenste opstap plaats, telefoonnummer, emailadres en eventuele lidnummer van de SVA/ Ajax Kids Club. Indien je vragen hebt, kan je ook één van bovenstaande adressen gebruiken. Of neemt contact op met de SVA in Amsterdam, telefoon, 020-3111516. We hopen je graag de 28e oktober te zien! Lange rijen voor de Ajax Fanshop op dinsdag 2 september. Op die dag konden supporters namelijk het unieke roodzwarte Ajax Cuptenue aanschaffen. Hoewel sommige fans twee uur in de rij stonden en soms 45 minuten moesten wachten bij het drukken van naam en rugnummer, ging iedereen toch met een waar collectors item naar huis. Dl DAM - De SVA bestaat op 7 november precies 12,5 jaar. Dat is voor District Oost reden genoeg om een groot feest te organiseren in zalencentrum 't Zwijnshoofd te Didam. Let op: het feest vindt plaats op maandagavond 8 november. De vrolijke Ajax-avond is toegankelijk voot SVA-leden, Ajax Jonge Schare- en Ajax Kids Club leden. Uiteraard mag iedereen een introducé meenemen. Er worden verschillende activiteiten georganiseerd zoals een loterij, activiteiten voor de jeugd en wellicht zijn er enkele selectiespelers. De feestelijkheden worden spetterend afgesloten met een concert van De Sjonnies. De toegangsprijs bedraagt 2,50 euro. Introducés betalen 7,50 euro. Gelet op de te verwachten belangstelling zal eT geen kaartverkoop aan de kassa plaatsvinden. Ook voorverkoop is uitgesloten. Leden die zeker willen zijn van een toegangs kaartje tot dit unieke evenement kunnen een brief sturen naar SVA District Oost, Postbus 69,6900 AB, Zevenaar of bellen met 06-50557932. Als u helemaal snel en makkelijk wilt reageren kunt u ook een mail sturen naar: svadistrictoost@hetnet.nl. Er wordt dan zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen. De SVA is met circa 78.000 leden één van de grootste supportersverenigingen ter wereld. De vereniging komt op voor de belangen van de Ajax-supporters en draagt bij tot een versterkt onderling Ajax-gevoel. De SVA bestaat uit een ledenraad, een bestuur en uit district- en regiovertegenwoordigers. Dit zijn allemaal vrijwilligers. Daarnaast heeft de SVA een professionele organisatie met zes medewerkers. Een deel van de werkzaamheden is extern uitbesteed. Onze vereniging vraagt met ingang van januari 2005 een nieuwe secretaris. Deze is een sleutelfiguur binnen het bestuur. Communicatie- en communicatiebeleid valt onder zijn/haar bestuurlijke verantwoordelijkheid. De secretaris is bovendien eerste aanspreekpunt voor de organisatie. Het bestuur bestaat uit 5 leden en is verantwoordelijk voor de uitvoering van het beleid en stuurt op hoofdlijnen. Daarnaast vervult het een belangrijke, representatieve functie. Gevraagd wordt: Grote affiniteit met supporters; Aantoonbare bestuurlijke ervaring; Communicatief uiterst vaardig (zowel in woord als geschrift); Kunnen werken in een team; Bereidheid tot het plegen van behoorlijke tijdsinvestering. Het bestuur vergadert 1 x per 4 weken. Daarnaast is het bestuur aanwezig bij de ledenraadvergaderin- gen en diverse activiteiten in het hele land. Uw sollicitatie kunt u sturen naar de heer W. Jongenelis, secretaris via postbus 22944,1100 DK te Amsterdam. HieT kunt u uiteraard ook een uitgebreid informatiepakket aanvragen. AMSTERDAM/ LEIDEN- De SVA heeft in samenwerking met Axios een aantrek kelijke bustrip naar de competitiewed strijd FC Den Bosch-Ajax opgesteld. Voor slechts vijf euro kan iedereen die een omwisselbiljet heeft aange schaft, op zondagochtend 19 septem ber, in Amsterdam of Leiden opstap pen en zorgeloos genieten van een retourtje Den Bosch. Alle deelnemers maken kans op enkele fraaie prijzen, waaronder een door de selectie gesigneerd shirt. Deelname aan deze loterij is geheel kostenloos. Je deelnameformulier geldt namelijk tegelijkertijd als lot. Hiervoor geldt wel dat iedereen zich uiterlijk voor maan dagavond 13 september 24.00 uur moet opgeven bij Axios (tel. 020- 6940289). Dit initiatief is een gevolg van het vooroverleg met de gemeente Den Bosch. Deze wilde namelijk een ver plichte buscombi opleggen aan Ajax- supporters. De SVA is er samen met Ajax en de O FA, in geslaagd deze andere vervoerswijze mogelijk te maken. Jari Litmanen, Sonny Silooy en onder andere Bobby Haarms gingen hem al voor. Ajax aanvoerder en international Rafael van der Vaart bekijkt de wedstrijd Ajax-FC Utrecht vanaf de F-side. Een bezoekje waar beide partijen veel plezier aan beleefden. Als er te weinig animo voor deze sup- portersactie is, zal iedereen zijn/ haar auto op drie kilometeT van het stadion moeten parkeren. Vanaf die locatie wordt iedereen dan met pendelbussen naar het stadion vervoerd. De parkeer gelegenheid bij het stadion (waar maximaal 100 auto's kunnen parke ren) vervalt dan. De wedstrijd is inmid dels uitverkocht voor Ajax-supporters. Voor meer info: kijk op www.ajax.nl of op www.axios.nl. AMSTERDAM - De Ajax-voetbalbeurs in het supportershome naast het trai ningsveld bij de ArenA is inmiddels een begrip geworden. Nog op zoek naar een wedstrijdkaartje van Ajax- Intemazionale? Of een programma boekje van de finale op Wembley tegen Panathinaikos? Wellicht vindt u het op één van de uitgestalde tafels. Uiter aard zijn er ook vaantjes, jaarboeken, ArenA-cards en ander Ajax-memorabi- lia te vinden. Zet 'zaterdag 23 oktober' dus vetgedrukt in uw agenda, want dan staat de derde Ajax-voetbalbeurs op het programma. Fanatieke verzamelaars of snuffelaars kunnen zich aanmelden bij Ad en Els Bergkamp. De bijeenkomst woTdt gehouden van 10:00 uur tot 13:00 uur en de toegang is gratis. Fanatieke Aja cieden kunnen een tafel reserveren (gratis) na aanmelding op de volgende wijze: telefonisch: 06-16 484 020 of adenels@hetnet.nl. Tot 23 oktober! Lijn 12 district Oost organiseert bij vol doende belangstelling op zondag 12 december een wedstrijdarrangement naar de wedstrijd Ajax-Vitesse. Dit bestaat uit een rondleiding door het stadion, een bezoek aan het Ajax Museum en natuurlijk aan de Fans hop. Aansluitend brengen we een bezoek aan de wedstrijd Ajax-Vitesse. Een leuke wedstrijd met de oud-Aja- cieden Yakubu en Richard Knopper. Vorig seizoen bood dit duel veel spek takel met een comfortabele 5-0 zege www.ajax.n voor de Amsterdammers. Iedereen kan zich voor dit arran gement inschrijven. Voor leden van de Ajax Kids Club, Ajax Jonge Schare en SVA bedragen de kosten 52,50 euro per persoon. Niet- leden betalen 55 euro. Belangstel lenden kunnen zich aanmelden door een e-mail te sturen naaT lijn12sva@hetnet.nl of een kaartje naar: Lijni2 District Oost, Postbus 69,6900 AB Zevenaar. The Stinclub - Boomtmm DJ riësto - Olympic games opening 40340150 Fast Forward Anthem 2004 J-Known - Tipsy 75335067 0-12 -How Come 30583104 The Freestylers - Push up Lange Frans en Baas B - Moppie J-Known - Tipsy Kina Sky - Moveya body 305113 305108 SM BI wuinim USTUWi tU SAS' Hnuk een keuze uit deze advertentie. Buvffrnri BEELD DE POLYEONE RINGTONE CMK KM At? 208042

Ajax Life (vanaf 1994) | 2004 | | pagina 12