AJS- voordeel Kleedkamertour jonge Scha Ajax Kids Kalender Prijsvraag \A/ijD|j I 1 Ijl iV vl>U UXU! mat?© Een stukkie van Lucky onder^lub'- f jör(geschare@ajax.nl 020 3111 444 Programma Open Dag De Naam A i /N IX IV 1 "1* IV. 1 Hét AJS-logo Aiax Life nummer 1 17 juli 2004 I 7+ i i\A n AJS internetpoll Voor meer informatie: www.ajax.nl/kids of 020 3111444 AMSTERDAM - Woensdag 4 augustus kun je maar beter niet op vakantie zijn in het buitenland. Dan staat namelijk de Open Dag van Ajax op het programma. Een mooie gelegenheid om al die andere jonge Kids Club-leden en suporters te leren kennen in het Kidsdorp op het parkeerterrein van het jeugdcomplex De Toekomst. i* AMSTERDAM - Speciaal voor de Ajax Jonge Schare wordt het terrein naast de Amsterdam ArenA inge richt met sensationele attracties. Wat dacht je bijvoorbeeld van een Lasergame Experience, Acrobun- gee, Vertical Limit en nog veel meer simulators en attracties waarin snelheid, hoogte en sportiviteit centraal staan! Wat dit alles precies inhoudt, kun je zelf zien en meema ken op de unieke Open Dag van woensdag 4 augustus. Absoluut een onmisbaar Ajax-moment. AMSTERDAM - De juniorengroepe ring heeft dus als naam 'Ajax Jonge Schare' gekregen. Toch wel enigs zins logisch, gezien een gedeelte uit de Ajax-marsch, ons officiële clublied '...Ajax hup, rood-witte schare...' Op welke posities heeft Ajax komend seizoen versterking nodig? Verdediging 30% Middenveld 11% Aanval 51% Geen 8% De poll liep van 1 juli tot 12 juli. Aantal stemmen: 711. 21 juli verjaardag Soetaers 30 juli. Amsterdam Tournament 1 aug. Amsterdam Tournament 4 aug. OPEN DAG 20041! 8 aug. Ajax-FC Utrecht JC-schaal 9 aug. Verjaardag Sonck 17 aug. Verjaardag Escudé 27 aug. Verjaardag Maxwell 29 aug. Verjaardag O'Brien 2 sept. Clubblad verschijnt Oplossing Ajax Life 20 River Plate, Arsenal en Panathinai- kos zijn de overige deelnemers aan het Amsterdam Tournament. Yordi van Horck (Grevenbicht), Kevin van den Bergh (Tricht) en Niels Kokx (Gemonde) zijn de gelukkige winnaars van een Ajax-CD. De nieuwe prijsvraag luidt: waar is Hans Vonk, de derde doelman van Ajax, geboren? Onder de juiste inzendingen verloten we 3 kampioensposters met alle handte keningen van de spelers. Stuur vóór de Open Dag van 4 augustus een e-mail naar: prijsvraagKidsClub@svajax.nl. Succes! Deze Jonge Helden krijgen vanaf dit seizoen ook alle steun van de Ajax Jonge Schare. AMSTERDAM - Sommigen hebben er maanden op moeten wachten, maar nu is het dan eindelijk zo ver. Donderdag 1 juli zal de geschiedenis ingaan als de datum waarop de juniorengroepering 'Ajax Jonge Schare' het levenslicht zag. Dé supportersgroep voor Ajax-fans van 13 tot en met 17 jaar met vele voordelen en extra's. Vanaf deze zomermaand kunnen zij via www.ajax.nl alles vinden over AJS. (onder de kop 'Club' staat een link naar 'Jonge Schare'.) De juniorleden profiteren van dezelfde voordelen als SVA-leden, zoals 20 keer per jaar de flitsende krant Ajax Life, een ClubCard en 10 korting op aankopen uit de Ajax Fanshop, via internet of uit de Ajax-catalogus. Leden van de AJS ontvangen echter nog meer voordelen, zoals: een Ajax- cadeau, volledige toegang op de toe komstige juniorensite, acties met kan sen op toegangskaarten voor thuis wedstrijden, de bijzondere nieuwsbrief per e-mail en een extra verrassing op de Open Dag van 2004! Wie al lid is van de SVA en op 1 juli ouder is dan 12 jaar maar jonger dan 18 jaar, behoort auto matisch tot de Ajax Jonge Schare. Daar voor hoeft dus niet extra betaald te worden. Het lidmaatschap is net zo duur als een SVA-lidmaatschap (slechts g 25 per seizoen; als één van de ouders lid is van de SVA betaalt men slechts g 17,50, het zogenaamde gezinslidmaat schap). Op internet en op deze pagina in Ajax Life zullen de ontwikkelingen rond de AJS op de voet worden gevolgd. Open Dag 2004 Het Ajax-Kidsdorp was vorig jaar een groot succes waar de jonge Ajax-fans veel vriendjes maakten. Ronald Koeman zal 's ochtends een presentatietraining geven in de Amsterdam ArenA. Dit wordt aange boden door de supportersvereniging Ajax. Iedereen kan een kijkje nemen in het ultramoderne stadion van de landskampioen. Uiteraard starten er bij de hoofdingang ook diverse rond leidingen. Zoals gezegd moet je als Kids Club lid in het Kidsdorp zijn. Dat is hele maal ingericht voor kinderen van 0 t/m 12 jaar. Er zijn diverse stands en attracties, zoals de Adidas Predator Cup, waar de jongste supporters aan mee kunnen doen. Het officiële pro gramma (met de tijden waarop al die leuke spelletjes beginnen) komt op internet te staan, dus houdt de web site van Ajax en speciaal die van de Kids Club goed in de gaten! Tot 4 augustus! Voor vragen omtrent de Open Dag kunnen papa en mama bellen met Sup porterszaken 020 - 311 1444 of via info@ajax.nl. AMSTERDAM - Onlangs werden in de Amsterdam ArenA weer de traditionele Ajax-kleedkamer- toers gehouden. Dat gebeurde zelfs voordat de spelers aan hun eerste training begonnen, waar door de Kids Club-leden als eer ste even konden inspecteren of alles na het kampioensfeestje wel goed was schoongemaakt. Terwijl de jonge fans verbaasd op de foto gaan met de al aanwezige John O'Brien, staat een ander groepje kinderen bij de galerij met Ajax- spelers die nu of vroeger in het Nederlands elftal hebben gespeeld. Nigel de Jong is de laat ste Ajacied die in Oranje debu teerde en de aanwezige mini-Aja- cieden denken dat Maarten Ste kelenburg en Daniël de Ridder de volgende spelers zullen zijn, die gaan debuteren. Na de kleedka merrondleiding zagen de enthou siaste supporters nog veel meer plekken waar ze waarschijnlijk niet vaak zullen komen, zoals de perskamer, het spelershome en de bestuurskamer waar de hoge bazen bij Ajax besluiten welke spelers verkocht of juist gekocht moeten worden. Iedereen was razend enthousiast over de geslaagde dag en de leden van de Kids Club keken alweer uit naar volgend jaar. AMSTERDAM - Bovenaan de pagina zie je het nieuwe logo van de Ajax Jonge Schare. Het 'brein' achter bet nieuwe gezicht van de AJS is Tom van den Helder. De 47-jarige Zaan dammer ging voor de AJS op zoek naar een type dat hij omschrijft als "t mannetje'. Maar je kan er natuurlijk ook een stoere meid in zien. „De doelgroep van de Jonge Schare zijn Ajax-fans van 13 tot en met 17 jaar. Dat gaat op het eind al naar volwassenheid. De leden hebben hun eigen wereld, muziek, kleding en lifestyle. Ik wist dat er een junio rengroepering zou komen, dus was ik er in mijn hoofd al een beetje mee bezig. De kleuren weerspiege len natuurlijk het Ajax-gevoel, evenals de drie Amsterdamse krui zen uit het stadswapen. Verder heb ik via internet wat inspiratie opge daan en met een bal erbij werd het al snel een goocheltruc. Ik hoop dat de leden het ook mooi vinden." Beste Ajax-kids, We zijn op 7 juli begonnen met de eerste training van het nieuwe seizoen en oh wat heb ik er zin in! Ik heb wel heel veel voetbal geke ken tijdens het EK de afgelopen weken, maar ik ben toch weer heel erg blij om alle Ajacieden terug te zien. Jij kunt ze trouwens ook allemaal ontmoeten op 4 augustus in de Amsterdam ArenA en op P2 tijdens de Open Dag! Natuurlijk zie ik je in het Kidsdgrp, op het parkeerterrein van De Toekomst. Op 30 juli en 1 augustus wordt er in het stadion weer echt gevoet bald om de prijzen tijdens het Amsterdam Tournament. In een vol stadion kunnen alle spelers dan nog eens laten zien waarom ze vorig jaar kampioen werden. Natuurlijk worden er weer veel leuke evenementen georganiseerd voor de Kids Club-leden. Houd dus goed het clubblad en www.ajax.nl/kids in de gaten! Ik wens je een heel leuk, gek, sportief nieuw seizoen toe en hoop je binnenkort op één van de Kids Club-evenementen te zien! Voetbalgroetjes, Lucky

Ajax Life (vanaf 1994) | 2004 | | pagina 11