Ajax Life Bokaal Topschutters jeugd Bovenbouw 1. Mehran Hushyari 2. Ryan Babel 3. Genero Zeefuik 4. Hedwiges Maduro Onderbouw 2. Serhat Cakmak 29 MEI 2004 NUMMER 20 Aiax Life AjaxAi pakt de landstitel ten koste van Feyenoord Ai in de eigen Amsterdam ArenA. De mannen van trai ner Danny Blind en leider Rolf Crootenboer won de competitie met 7 punten voorsprong op AZ en 16 op Feyenoord. Ajax B2 verloor weliswaar de bekerfinale van Ajax Bi, de ploeg van trainer Edmund Claus en leider Flans Erik Muller pakte wel de landstitel. FC Twente/ Heracles Bi en FC Groningen Bi volgden op respectievelijk 4 en 8 punten. Ajax Di werd dit seizoen met grote overmacht kampioen. Het team van trainer Robin Pronk en leider Frits Andriese verloor slechts 1 van de 22 duels. Naaste 'concurrent' FC Utrecht behaalde 23 punten minder. De D2 had dit seizoen weinig van zijn tegenstanders te vrezen. De manschappen van trainer Heini Otto en leider Rob Kalse wonnen al hun 22 wedstrijden en scoorden er lustig op los. Hoofddorp Dl en Koninklijke HFC Di volgden op gepaste afstand. Ajax Fi scoorde er dit seizoen lustig op los. Naaste concurrenten Zeeburgia Fi en Pancratius Fi konden het tempo van de talentvolle ploeg van Dennis de Haan en Joop Leeuwendaal amper bijbenen. Een zeer geslaagd seizoen met een verdiend kampioenschap. Ajax Ei pakte het kampioenschap ten koste van DWV Di en Oriënt Di. De ploeg van trainer Patrick Ladru en leider Henk van Teunenbroek bleef zonder nederlaag. 1. Jovi Hulshoff 3. Yener Arica Ralf Fenne 4. Lesley de Sa (Ajax Dl): (Ajax Al): (Ajax C2): (Ajax Ai): 3i 19 17 16 41 34 (Ajax Fi): (Ajax Fi): (Ajax D2): 31 (Ajax D2): 31 (Ajax Ei): 30 Woensdag ig mei 2004. Een unieke bekerfinale in de historie van de landelijke B-jeugd. Wekenlange koude oorlogsvoering wordt op het voetbalveld beslecht. Op jeugdcomplex De Toekomst wint Ajax Bi de cupfinal na verlenging met 2-1 van Ajax B2. Murat Yildirim maakte vlak voor het eind van de verlenging de silver goal. Ajax Bi (van trainer Wim Kwakman en leider Cor van Eijden) speelt op j juni in Terneuzen om de Supercup tegen landskampioen PSV Bi.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2004 | | pagina 2