Knip uit en stuur in!!! Ja, ft Nieuw: De Ajax Kids Clul Card! word lid 020-3111444 IJzersterk Ajax Life Bokaal Vanaf De Toekomst Prijsvraag Ajax Life 15 KIDS Adres.-Huisnummer: Postcode: Plaats: Telefoon: E-mail: Popeye is ijzersterk. Tenminste, als hij net een blikje spinazie naar binnen heeft geslokt! Van ijzer in je eten word je echt een beetje sterker. IJzer helpt je spieren. Het zorgt dat deze voldoende zuurstof krijgen. Als je te weinig ijzer eet, krijg je minder kracht. Dat merk je: je voelt je moe en slap en je ziet ook een beetje bleek. Er zijn best veel kinderen die te weinig ijzer binnenkrijgen. Het lastige van ijzer is name lijk dat je lichaam heel veel moeite moet doen om ijzer uit je eten te halen. Van elke tien milligram ijzer in je eten, poep je er meestal negen zo weer uit! Zonde natuur lijk... Dit zijn tips om te zorgen dat je vol doende ijzer binnenkrijgt: 1. Kies eten waar veel ijzer in zit. Bijvoor beeld bruin brood, aardappelen, vlees en groente. Er zijn ook producten waaraan extra ijzer is toegevoegd: bijvoorbeeld ontbijtgranen zoals cornflakes en Fro- sties. Dat is lekker makkelijk! 2. Eet kant- en klare spieren! Daarmee bedoelen we vlees. Vlees bevat veel ijzer en het ijzer uit vlees kan door je lichaam wat makkelijker worden opgenomen dan bijvoorbeeld ijzer uit groente. Popeye kan dus beter een biefstukje eten als hij iemand moet redden... 3. Vitamine C helpt mee om het ijzer goed op te nemen. Zorg dus dat je voldoende groente en fruit eet (want daarin zit veel vitamine C). Het liefst bij elke maaltijd. Een glaasje sinaasappelsap bij het ont bijt helpt bijvoorbeeld om het ijzer uit je boterham of cornflakes goed op te nemen. Succes en word maar IjzeTsterk! Groetjes van Jacqueline Kuperus (sport- diëtist Ajax) en Toine Hulshof (voedings specialist Kellogg's) Bovenbouw (Jong Ajax tot en met Di) 28, Di: Mehran Hushyari i3,Ai:Hedwiges Maduro 13, B2: John Coossens 13, C2: Genero Zeefuik 12, JA: Jason Culina io, Ai: RachidTiberkanine 10, B2: Jeffrey Sarpong 10, Ci: Robert Mühren 10, Dl: Mitchell Smith 10, Di: Ramon Ripson 9, Ai: Ryan Babel 9, B2: Rawley Rozendaal 9, Di: Rodney Sneijder 8, A2:Tom Kalkhuis (ix Ai) 8, B2: Meivin de Groot 8, Di: Ricardo van Rhijn 8, Ci: Frank Olijve 7, Ai: Stanley Aboora 7, Bi: Robbin Kieft 7, Bi: Evander Sno (ix A2) 7, CnJordi Schell 6, Di: Jeffrey Dekker Onderbouw (D2 tot en met Fi) 32, Fi: Jovi Hulshoff 30, Fi: Serhat Cakmak 25, D2:Yener Arica 25, Ü2: Ralf Fenne 23, Ei: Lesley de Sa 21, E2: Danzell Gravenberch 20, D3: Martijn Kok 19, E2: Jeffrey Ket 19, E3: Brahim Darri 19, D3: Ricardo Kip 17, D2: Lesley Rienks 16, D3: Charles Kooy 18, Fi: Elton Armah (2X E3) 15, E2: Dylan Nieuwenhuys 14, Ei: Robert Klaasen 14, E2: Ridgeciano Haps 13, D2: Joeri de Kamps 13, E3: Nick Lammers 13, Fi: Delano Kip li, D2: Virgil Leter n, D3: Mike van der Laar 11, FnVeisal Tetik Wat is de nieuwe Ajax Kids Club Card?' De Ajax Kids CC is het bewijs dat je lid bent van de Ajax Kids Club. Tevens kun je met deze Ajax Kids CC met voorrang kaartjes kopen voor de thuiswedstrijden van Ajax in de Holland Casino Eredivisie, mits je niet in het bezit bent van een Ajax Seizoenkaart. Naast dit grote voordeel, heeft de Ajax Kids CC natuurlijk ook nog alle andere voordelen die de oude clubpas ook al had. Hoe krijg je een Ajax Kids Club Card? Het enige wat je hoeft te doen is een kopie van jouw geldige legitimatiebewijs samen met onderstaande bon voor 5 april naar het ant woordnummer van de Ajax Kids Club te stu ren. Heb jij geen eigen legitimatiebewijs, dan volstaat een 'kopie van bijschrijving' bij één van jouw ouders/verzorgers ook. Wil jij volgend seizoen zelf een kaartje kunnen Voorrangsregeling Voor leden van de Ajax Kids Club geldt - net als voor leden van de Supportersvereniging Ajax - een voorrangsTegeling. Dit betekent datje voor thuiswedstrijden als eerste aan de beurt bent om een kaartje te kopen. Voor de Amstel Cup en de Europa Cupwedstrijden ben je direct na de Ajax Seizoenkaarthouders aan de beurt. Nog vragen? Wij kunnen ons voorstellen dat je nog andere vragen heb over deze nieuwe Ajax Kids Club Card. Of wellicht ben je nog geen lid en wil je dat wel worden! Op de site staat uitgebreide informatie (www.ajax.nl/kids). Mocht je hierna nóg meer vragen hebben, neem dan contact op met de afdeling Supporterszaken van Ajax. Telefoonnummer 020- 31114 44. Of stuur een e-mail naar kidsclub@ajax.nl \v\\ 1 tïi'ih 'r 1 - avlS „5^ ik wil volgend seizoen ook wedstrijdkaartjes kunnen kopen met mijn nieuwe Kids Club Card! Ik stuur hierbij een kopie van mijn legitimatie op! Achternaam:—Voornaam: Lidnummer: ccrnrn Stuur dit aritwoordstrookje (of een kopie hiervan) samen met een kopie van jouw geldige legitimatiebewijs voor 5 april op naar: Ajax Kids Club, o.v.v. Ajax Kids Club Card, Antwoordnummer 636,1100 VE Amsterdam (een postzegel is niet nodig). Op het jeugdcomplex De Toekomst was het de eerste week van maarteen komen en gaan van jonge talent volle voetballertjes. De jaarlijkse Talentendagen bracht honderden kinderen naar Amsterdam. Ook enkele Ajax-spelers namen op de eerste dag een kijkje waaronder Wesley Sneijder en Rafael van der Vaart. www.ajax.nl Ajax Life nummer 15 20 maart 2004 Maandag 1 maart Jong Ajax-Jong FC Utrecht 0-0 Zaterdag 6 maart Vitesse Ai - Ajax A 0-2 Babel, Schilder Stormvogels/ Telstar Ai - Ajax A2 0-1 Sörensson Ajax B2 - Cambur L Bi 4-0 Rozendaal 2, De Heus, Goossens Vitesse Cl - Ajax Cl Afgelast Hoofddorp Ci - Ajax C2 0-4 Candan 2, Zeefuik 2 Ajax D2-VSV Di 8-1 Arica 3, Benmoussa 2, Fenne 2, Rienks Ajax D3 - AS'8o Dl 1-2 R. Kip Zondag 7 maart Ajax Bi - Emmen Bi 4-3 Slijngard, Plat, Sharifi, Kieft Maandag 8 maart Jong FC Twente-Jong Ajax i-i Culina Dinsdag 9 maart Haarlem Dl - Ajax Di 0-3 Smith, Dekker, Hushyari Donderdag 11 maart Jong Willem II-Jong Ajax 1-4 Culina 2, De Ridder, Promes Zaterdag 13 maart Ajax Ai - PSV Ai 2-2 Tiberkanine, Kalkhuis Ajax A2 - FC Zwolle Ai 1-1 Ait-Mama AFCBl-AjaxB2 2-1 Rozendaal Houten Di - Ajax Dl 0-4 Hushyari 2, Smith, Van Rhijn Kon. HFC Di - Ajax D2 1-2 Arica, Rienstra FC Amstelland Di - Ajax D3 0-3 Kok, Vlasman, Kistemaker Ajax Ei - CTO'70 Di 4-1 De Sa 2, Hamdaow 2 Ajax E2- DCG D10 8-1 Haps 2, Ket 2, Nieuwenhuys 2, Echteld, Gravenberch Ajax E3 - Diemen Ei 5-1 Reyke, James, Armah 2, Darri Ajax Fi- Swift Fi 3-0 Cakmak 2, De Moor Zondag 14 maart Vitesse Bi-Ajax B 1-1 Zijier Ajax C1-SC Heerenveen Ci 1-0 Olijve Ajax C2 - DWS Ci 0-0 In de vorige Ajax Life stond geen prijsvraag, vandaar dat we in dit nummer nog even terugkomen op de vraag uit Ajax Life 13. Wij wilden van jullie wéten welke Ajacied zijn debuut maakte in de wedstrijd Nederland- Verenigde Staten. Het juiste antwoord was natuurlijk John Heitinga. Nigel de Jong zat wel bij de selectie maar hij kwam niet aan spelen toe, dus die telt (nog) niet mee als debutant. Esther van de Kamp uit Olde- broek wist dit en zij ontvangt zo snel moge lijk de Ajax-toilettas. De nieuwe prijsvraag luidt als volgt: wat was de laatste wedstrijd die Steven Pienaar in Ajax 1 speelde? Stuur je antwoord voor 23 maart naar Ajax Life, o.v.v. Prijsvraag Ajax Life 15, Postbus 12044, noo AA te Amsterdam. Onder de juiste inzendingen verloten we drie Ajax-neklinten. Met ingang van het nieuwe seizoen 2004- 2005 wordt er een nieuwe Kids Club-pas geïntroduceerd: De Ajax Kids Club Card! Deze kaart heeft dezelfde leuke voordelen als jouw huidige pas, maar met deze pas kun je ook wedstrijdkaartjes kopen! Wanneer kan je een kaartje kopen? Om te weten wanneer je aan de beurt bent om een kaartje te kopen, kan je het beste NOS tele tekst pagina 812 of AT5 teletekst pagina 510 goed in de gaten houden. De kaarten worden verkocht via de bekende verkooppunten van TicketBox. Voor een verkooppunt bij jou in de buurt bel je 0900-9393 (45 ct p/m). kopen voor een wedstrijd van jouw favorieten? Wacht dan niet langer en vul onderstaande bon in en stuur deze samen met een kopie van jouw legitimatiebewijs zo snel mogelijk op! Je kunt de documenten ook faxen naar 020-3111675, of inscannen en e- mailen naar info@ajax.nl.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2004 | | pagina 11