Cruijff in Pathé ArenA! Sonny Prijsvraag Ajax Life 12 word lid 020-3111444 hm Zoon van Ron en Lidy! KIDS CLUB Lekker snoepen! Ruilbeurs groter dan ooit Ajax Life nummer 12 14 februari 2004 EXCLUSIEF EXCLUSIEF EXCLUSIEF EXCLUSIEF AMSTERDAM - Wellicht had u het al gelezen. Er is een nieuwe documentaire over het voetballeven van Johan Cruijff gemaakt. Regisseur Ramon deling maakte op het inter nationale filmfestival van Rotterdam indruk met de film "En un momento dado". Na de lovende kritieken gaat de film op donderdag 19 februari in première. NEDERLANDS MOOISTE GEBOORTEKAARTJE! Ajax hoopvol na komst nieuwe godenzoon. Guiness Book ol Records: alle schoonheidsrecords verbroken— "En un momento dado" duurt ongeveer 90 minuten en biedt een blik op bet leven van de voet ballegende Joban Cruijff en de invloed die hij heeft gehad op de levens van vele Nederlanders en Spanjaarden. El Salvador heeft het Spaanse voetbal, in het bijzonder dat Barcelona, onschatbare diensten bewezen. Zowel als speler en als trainer daalde hij neer in Catalunya om het volk zijn verloren trots terug te geven. "En un momento dado". Het moment dat je gegeven wordt. Die uitdrukking is het uit gangspuntvan de film. Wat heeft Johan Cruijff je gegeven? Drie Spanjaarden en tien Catala nen, uit alle lagen van de bevolking, vertellen hun verhaal. Hun anekdotes worden afgewis seld met talloze televisiefragmenten van grootste 'Cruijff-momenten'. Onvoorstelbare doelpunten en zijn afscheid van Barcelona. Alles uit de Spaanse periode komt aan bod. Het slotwoord is uiteraard voor....Johan Cruijff. Ajax Life geeft, in samenwerking met Pathé ArenA, zeventig kaartjes (35 keer twee tickets) weg voor deze indrukwekkende documentaire in de Pathé ArenA, naast de Amsterdam ArenA. De actie is alleen geldig in de eerste week dat de film op het witte doek draait. ReageeT dus snel om kans te maken op deze leuke prijs! Stuur een e-mail naar bioscoopactie@svajax.nl of een kaartje naar: Redactie Ajax Life, t.a.v. bioscoopactie Cruijff, Postbus 22944, 1100 DK Amsterdam. Maar een e-mail sturen is natuur lijk sneller en vergroot de kans op succes. Voor meer informatie over de film en Pathé ArenA: www.pathe.nl. Al jaren ben ik een grote fan van Ajax en dus ook lid van de suppor tersvereniging! Toen mijn vriendin in verwachting raakte, moesten er natuurlijk namen gekozen worden. Voor een meisje was het moeilijk. Als we een zoon zouden krijgen dan zou ik hem naar Sonny Silooy vernoemen. Dat stond voor mij al jaren vast. Sonny is voor mij een hele grote. Dus werd het 'Sonny'en zoals jullie op het geboortekaartje kunnen zien, is er weer een godenzoon geboren! Ik hoop dat het later een echte Ajacied wordt en dat we vaak samen naar Ajax zullen gaan kijken. Heel veel succes met Ajax Life. Groetjes, Ron van der Heijden. AMSTERDAM - Dat is dezelfde vraag als in het vorige nummer. Tijdens welk warm evenement maakten de Ajax- supporters voor het eerst kennis met Ajax Club Football, het spel van Codemasters A: de Open Dag en de vriendschappelijke wedstrijd Ajax-Haarlem B-. de rondleiding door het Turks stoombad in de Ajax-kleedkamer C: het beachvolleybal toernooi met Rafael van der Vaart en Wesley Sneijder in Zand- voort. Stuur het juiste antwoord voor donderdag 19 februari naar Ajax Life, o.v.v. Prijsvraag Ajax Life 12, Postbus 12044, 1100 AA in Amsterdam. De fans met het juiste ant woord maken kans op het officiële Code- masters-spel Ajax Club Football! Reageer dus snel! „Hallo, ik ben Serena en al jaren gek van Ajax. Dit is mijn broertje Milan. Mijn vader zegt dat Milan de eerste spits van Ajax wordt, die een penalty achter zijn standbeen neemt." Chips, Coca Cola, kroketten, lollies, dropjes, limonade, gevulde koeken...allemaal lekkere dingen waarvan het water je in de mond loopt. Je zou het wel elke dag willen eten. Een beetje snoepen en snacken kan natuur lijk best. Maar: echte topsporters doen het niet zo vaak. Waarom niet? Ten eerste zitten er in snoep en snacks nau welijks vitamines en eiwitten. En juist die gezonde voedingsstoffen hebben topspoT- ters hard nodig. Het tweede nadeel van snoep en snacks is dat er best veel energie in zit. Dat is gunstig als je nog een wedstrijd moet spelen. Maar als je veel snoept, of vaak snacks eet, kan het snel te veel worden. Dan word je dik en is het moeilijker om goed te voetballen. Het derde nadeel van snoep ken je wel: snoepen is niet goed voor je tanden. Oké, te veel snoepen en snacken is dus niet goed. Maar hoeveel kan je dan wél snoepen? Elke dag één of twee keer snoepen is een mooie maat. Als je uit school komt bijvoor beeld een paar snoepjes en een glas fris. En dan misschien nog wat snoep of een handje chips na de training. En er bestaat ook nog zoiets als gezond snoepen. Dit zijn lekkere en gezonde snacks: Fruit, glas vruchtensap, glas melk, choco lademelk, yoghurtdrank, krentenbol, mueslibol, noten, pinda's, tussendoorkoe ken, ontbijtgranen, rozijnen en gedroogd fruit. Groetjes van Jacqueline Kuperus (diëtist Ajax) en Toine Hulshof (voedingsspecialist van Kellogg's). AMSTERDAM - Shirtjes, kaartjes, program maboekjes en onder andere LP's. Echte ver zamelaars kunnen eigenlijk niet meer om de ruilbeurs in het supportershome heen. Ook de aankomende editie op 6 maart belooft een groot succes te worden. Ajax- verzamelaaTS uit het hele land kunnen dan naar Amsterdam komen om hun spullen te ruilen of verkopen. Entree is gTatis en ook. het reserveren van een tafel om uw verza meling te stallen is kosteloos. Organisator Ad Bergkamp verwacht een grotere drukte dan de laatste editie, halverwege oktober. „Er worden ook collector items aangeboden zoals boeken, oude eh unieke programma boekjes en echte wedstrijdshirts." De ruilbeurs moet een jaarlijks terugke rende traditie gaan worden, waarbij alle verzamelaars van Ajax-memoTabilia aan hun trekken kunnen komen, ledereen is op zaterdag 6 maart welkom vanaf 10:00 uur. De beuTS sluit om 13:00 uur. Voor het reser veren van een tafel of nadere informatie over de beurs, is Ad Bergkamp bereikbaar op het volgende nummer: 06-16484020. www.ajax.nl „Dit is mijn zoon Jesper. Hij is geboren op 2 oktober 2002. Jesper is al een echte supporter van Ajax. Als hij zijn Ajax-joggingpak aan heeft, is hij ook erg trots. Net zoals zijn vader en Opa Willy, trouwens."

Ajax Life (vanaf 1994) | 2004 | | pagina 11