OFFICIAL DRINK SUPPLIER VAN IS IT IN YOU? DIEPTEPUNT Als je veel vocht hetat verloren, heeft je lichaam de juiste brandstof nodig om weer topprestaties te leveren. Gatorade biedt een optimale combinatie van koolhydraten en mineralen die snel opgenomen wordt, het vochtniveau van je lichaam op peil houdt en direct energie levert. Gatorade is de nr.1 sportdrank ter wereld en nu ook verkrijgbaar in Nederland. (v, mm* Aiax Life nummer 11 31 januari 2004 I Zdenek Crygera werkte in Portugal hard aan zijn herstel. Helaas raakte de verdediger in de eerste wedstrijd na de winterstop weer geblesseerd. niet in slaagde kwalificatie voor de Champions League af te dwingen. Aan de andere kant werd ik wel landskampioen en speelde ik met het nationale team goede wedstrijden. De overgang naar Ajax werd bemoeilijkt door al die blessures, maar langzaamaan gaan mijn prestaties omhoog. Tot nu toe kan ik echter niet tevreden zijn over mijn bijdrage voor Ajax." Natuurlijk was de uitschakeling in de Cham pions League het absolute dieptepunt voor de Tsjech. „We zaten in de moeilijkste groep, omdat iedereen aan elkaar gewaagd was. Celta de Vigo was in het begin een gevaarlijke outsi der. Niemand verwachtte dat zij uiteindelijk door zouden gaan." Toch kan 2004 nog een mooi jaar worden. Ajax doet nog volop mee in de strijd om het lands kampioenschap en na de competitie wacht het Europees Kampioenschap in Portugal met voor Tsjechië wederom een confrontatie met Neder land. Oftewel: een kleine Ajax-reünie met Rafael van der Vaart, Wesley Sneijder, Tomas Galasek. „Ik ben er niet blij mee dat we weer tegen Nederland spelen. We kunnen zo langza merhand niets nieuws meer uit de kast halen. Het afgelopen jaar zat iedereen rondom het Tsjechisch team lekker in zijn vel, terwijl er bij Nederland alleen maar geruchten en proble men speelden. Dat was volgens mij het voor naamste verschil. We zijn in een hele zware poule terechtgekomen. Ik kan niet voorspellen wat er gaat gebeuren." Voorlopig richt Grygera zich eerst op de com petitie. De landstitel is de enig overgebleven prijs waarvoor Ajax strijdt. De verwachtingen van de supporters zullen nog hoger worden. „Inderdaad, dat is een prikkel die voor vol doende motivatie zorgt. Ook al liggen we uit de bekeren spelen we geen Europees voetbal. Ver der hoop ik dat ik nu eindelijk eens blessurevrij blijf."

Ajax Life (vanaf 1994) | 2004 | | pagina 7