Prijsvraag Ajax Life 11 Uitslag kerstpuzzel Band tussen spelers en fans versterkt KIDS CLUB Vak 410 veilt shirt Van der Vaart wordt lid 020-3111444 Ajax Life Bokaal Is een sinaasappel gezond? Vanaf De Toekomst www.ajax.nl Stand per 24-01-04 Bovenbouw (Jong Ajax tot en met Di) 21, Di: Mehran Hushyari 13, At: Hedwiges Maduro 10, Ci: Robert Mühren 10, C2: Genero Zeefuik io, Di: Ramon Ripson 8, Ai: Rachid Tiberkanine 8, Ai: Ryan Babel 8, B2: Jeffrey Sarpong 8, Di: Mitchell Smith 7, JA: Jason Culina 7, A2:Tom Kalkhuis 7, Bi: Evander Sno (ix A2) Onderbouw (D2 tot en met Fi) 30, Fi: Jovi Hulshoff 28, Fn Serhat Cakmak 20, D2: Yener Arica 20, E2: Danzell Gravenberch 19, D2: Ralf Fenne i9,D3:Martijn Kok 19, Ei: Lesley de Sa 18, D3: Ricardo Kip 16, D2: Lesley Rienks 15, D3: Charles Kooy AMSTERDAM - In het laatste nummer vroegen we jullie welke spelers er dit seizoen voor Ajax allemaal in de Champions League stoorden. Dat waren Wesley Sneijder, Zlatan Ibrahi- movic 2, Tomas Calasek, Wesley Sonck 4 en Rafael van der Vaart. Ton Janssen (Aalst), Kim Nieuwe (Amsterdam) en Johan Roemer (Arnhem) ontvangen een Ajax-neklint. Allemaal van harte gefeliciteerd! De nieuwe prijsvraag luidt: tijdens welk warm evenement maakten de Ajax-fans voor het eerst kennis met Ajax Club Foot ball, het spel van Codemasters? Stuur je antwoord voor 10 februari naar prij s vraag - ajaxlife@svajax.nl of stuur een kaart naar het volgende adres: Ajax Life, o.v.v. Prijsvraag Ajax Life 11, Postbus 12044, 1100 AA in Amsterdam. AMSTERDAM - Vak 410 zorgt voor veeI sfeer in de ArenA. Alle kosten die daarvoor gemaakt worden, betaalt de groep uit eigen zak. Megavlaggen (zoals laatst tegen Feyenoord), snip pers, bandieri's en werprollen, alles wat sfeerverhogend werkt. Om het budget van Vak 410 weer wat op te krikken, veilt men een gesigneerd shirt van Rafael van der Vaart. De vei ling vindt plaats op de volgende inter netsites: www.rafaelvdvaart.nl en www.tifosivak410.nl en is reeds gestart. Neem dus snel een kijkje! Ajax Life nummer 11 31 januari 2004 We beginnen dit keer met drie makkelijke vragen. 1. Is een sinaasappel gezond? 2. Is een bruine boterham gezond? 3. Is broccoli gezond? Waarschijnlijk denk je dat dit allemaal gezonde dingen zijn. Nou, dan heb je drie keer fout geantwoord! Je kunt van één voedingsmiddel namelijk niet zeggen of het gezond is of niet. Een sinaasappel is natuurlijk niet slecht, er zit ten heel veel vitamine C in maar ook weer weinig vitamine B. Daarvoor kun je beter een banaan eten. En in een bruine boterham en broccoli zit inderdaad veel goeds. Maar stel je voor dat je de hele dag alleen maar bruine boter hammen of broccoli zou eten... dat zou wel erg ongezond zijn. Gezond eten betekent dus ook: variatie! Hoe doe je dat nou, variëren? Bijvoorbeeld doordat je vandaag broccoli met kip eet en morgen worteltjes met vis. De ene dag eet je kaas als beleg, de andere dag weer jam. Soms ontbijt je met ontbijtgranen zoals cornflakes, soms met een bruine boterham. En af en toe drink je melk en dan weer sinaasappelsap. Groeten van Jacqueline Kuperus (sportdië- tist Ajax) en Toine Hulshof (voedingsspecia list van Kellogg's) zaterdag 17 januari FC Utrecht Ai - Ajax Ai 1-3 Maduro, Cameron, Sahadewsing zondag 18 januari Ajax Bi - FC Utrecht 3-0 Yildirim, Slijngard, Zijier Ajax Life Bokaal woensdag 21 januari 2004 Ajax Fl - OSV F1 12-1 Cakmak sx, Hulshoff 4, Tetik 2, Armah Ajax E2 - RKAV Volendam 4-4 Ket 3, Nieuwenhuys zaterdag 24 januari Almere D2 - Ajax D3 0-12 Kok 4, Kooy 2, R.Kip 2, Koppers, Vlasman, Van der Laar, ed. Zeeburgia D6 - Ajax E2 1-1 Nieuwenhuys FC BW A'dam Di-AjaxD2 1-12 Arica 6, Benmoussa, De Kamps, Rienks, Rienstra,Van Ede, Van de Leuv Swift Fi - Ajax Fi 0-6 Hulshoff 3, Cakmak, Warmerdam, De Moor Diemen Ei - Ajax E3 2-6 Lammers 3, Darri 2, Van der Weide FC Utrecht Dl - Ajax Dl afgelast CTO '70 Dl - Ajax Ei 2-7 De Sa 4, Akihary 2, Hamdaow Ajax A2 - De Graafschap Ai 2-0 Arends, El Jacoubi SC Heerenveen Bi - Ajax Bi 3-0 FC Zwolle Bi - Ajax B2 5-3 De Groot, Rozendaal, ed. Ajax Ai - Sparta R. Ai 2-0 Cameron, Aboora zondag 25 januari: Ajax C2 - AFC Ci 2-0 Matic 2 Ajax Ci - Go Ahead Eagles Ci 5-1 Resida 2, Supusepa, Buttner, Olijve AMSTERDAM - De juiste oplossing van onze kerstpuzzel luidde: 'De godenzonen wensen de aanhang een sportieve winterstop'. Er zaten een paar kleine foutjes in de puzzel, maar gezien de honderden reacties leverde dat geen problemen op. Dit zijn de geluk kige prijswinnaars. Hoofdprijs: Ajax Club Football (Playstation 2): G. Hiddink uit Baak 2e prijs: Ajax-bal: Erwin Vervloed uit Nieuw-Vennep 3e prijs: Ajax-puzzel (1000 stuks): C.Pekelsma uit Amsterdam 4e prijs: Ajax-pet: Nico Steijns uit Banholt 5e prijs: Ajax-shawl: Bram van den Burg uit Someren 10 extra prijzen (5 maanden gratis Fox Kids Magazine): M. Timpers uit Wierden, H. Damen uit Zwartemeer, Henk Buiting uit Wehl, S. Choenni uit Oosterhout, Kim van der Heijden uit Abbekerk, R. LAmi uit Duiven, A. van Loon uit Haarlem, R. Houweling uit Oud-Alblas, Rachid Elmir uit Hel mond, Lennart van den Berg uit Zoetermeer. ledereen van harte gefeliciteerd. De prijzen worden zo snel mogelijk opgestuurd. Onlangs was het weer tijd om de bekers in het Ajax-museum eens grondig schoon te maken. Dat gebeurt eenmaal per jaar. De gelukkige prijswin naars uit het Ajax Kids clubblad en Ajax Life mochten onder andere de 4 Europa Cup i-bekers, Europa Cup 2, UEFA Cup en twee wereldbekers poetsen. Uiteraard namen de kinderen daarna nog een kijkje in het museum waar alle unieke Ajax-momenten gewaarborgd blijven. Volgend jaar weerFoto's Carla Smit. AMSTERDAM - Een delegatie van verschillende supportersgroepen sprak onlangs in de Amsterdam ArenA met een gedeelte van de A-selectie. Het doel was om de onderlinge band (nog) meer te versterken. Bijna een jaar geleden vond er ook al een dergelijke open discussie plaats tussen beide partijen, maar toen was men ontevreden over de onderlinge relatie. Nu was de conclusie, dat er sindsdien veel verbeterd is. Namens de selectie zaten trainer Ronald Koe- man en teammanager David Endt tussen spe lers als Nigel de Jong, Rafael van der Vaart, Tomas Galasek, Jari Litmanen.John Heitinga en Victor SikoTa. De supportersdelegatie vindt dat er bij verlies- wedstrijden ook samen getreurd moet wor den, terwijl de spelers de neiging hebben om op z'n moment het publiek nog wel eens te ver geten. Verder zou de groep willen dat gebles seerde spelers af en toe bij hen in het tribune vak zouden komen zitten, terwijl eT ook wel eens een shirt in het publiek mag worden gegooid. De spelers werden ook uitgenodigd om eens wat vaker hun gezicht in het suppor tershome te laten zien. De Ajax-spelers (onder anderen Victor Sikora en Rafael van der Vaart) zeiden nog dat ze bij het bedanken van het publiek, na afloop van FC Twente-Ajax, waren beledigd door enkele 'sup porters'. Deze groep is volgens de delegatie op hun gedrag aangesproken. „Dat is goed om te weten, want ik merkte aan de spelers dat ze het niet leuk vonden." De spelers vinden het ook leuker om in de ArenA te spelen. „Maar het blijft moeilijk als het publiek begint te fluiten als het even tegen zit", zei van der Vaart.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2004 | | pagina 11