Fun Games weer met keepe Sint en Piet 2003 Oplossingen Ajax Life puzzel en prijsvraag KIDS Prijsvraag Ajax Life 8 Hoe kun je vlammen? Ajax Life nummer 8 22 november 2003 n, v t y Hallo allemaal! In Ajax Life 6 vroe gen we aan jullie om een wed strijdverslag te schrijven van de Champions League-wedstrijd Ajax - Celta de Vigo. Uit de vele inzen dingen koos de redactie Ralf de Jong uit Driebergen als winnaar. Hij mag dit seizoen als sportjour nalist naar een competitiewed strijd van Ajax in de ArenA. Gefeli citeerd! Je ontvangt zo spoedig mogelijk bericht. Hiernaast volgt Ralf's wedstrijdverslag. In Ajax Life 7 vroegen we aan jullie hoeveel minuten Ajax-keeper Bog- dan Lobont zonder tegendoelpunt in de Champions league speelde. Het juiste antwoord op de vraag: 203 minuten (uit tegen Milan 23 min., thuis tegen Club Brugge en Celta de Vigo 2x 90 min.). Dennis Klein, Nordin de Korte en M. Hensen allemaal van harte gefelici teerd! Jullie ontvangen een offi ciële, warme wollen Ajax-shawl. Uiteraard kunnen jullie ook in deze Ajax Life weer een leuke prijs winnen. Op woensdag 7 januari krijgen jullie een unieke kans. Dan worden alle bekers die Ajax ooit won gepoetst. Jullie krij gen dus de kans om met de Euro pacup I, Europacup II en de UEFA Cup op de foto te gaan. Wat je daar voor moet doen? Het juiste antwoord geven op de volgende vraag: hoe heet de technisch directeur van Ajax? Stuur je ant woord en gegevens voor 27 november naar: Ajax Kids Club, o.v.v. Prijsvraag Ajax Life 8, Post bus 12044,1100 AA Amsterdam. Je kunt natuurlijk ook een e-mail sturen naar prijsvraag@svajax.nl. www.ajax.nl Vorige keer hadden we het over het bran den van een vuurtje in je lichaam om energie te krijgen. Misschien heb je zelf wel eens stiekem een vuurtje gestookt. Dan weet je dat er verschillende soorten brandstof zijn voor vuur. Je hebt papier bij voorbeeld, dat fikt snel en is ook snel op. Je kunt ook dunne takken op het vuur gooien, daarvan krijg je snel een vuur met hoge vlammen. Als je dikke blokken op het vuur gooit, krijg je juist een vuur dat lang blijft branden. Zo werkt het met eten ook. In alles wat je eet, zitten verschillende soorten brandstof. De gemakkelijkste brandstof voor je lichaam zijn koolhydra ten. Ze zijn vergelijkbaar met papier of dunne takken: ze branden heel snel en leveTen dus snel energie. Voor sporters zijn koolhydraten heel belangrijk. Ze zijn onmisbaar voor een sprint of het passeren van je tegenstander. Topvoetballers eten daarom elke dag veel koolhydraten. Probeer het ook eens! Er zit ten veel koolhydraten in brood en ontbijt granen, pasta (spaghetti, macaroni), rijst, aardappelen, fruit, vruchtensap, koek, sportdranken en suiker. Groeten van Jacqueline Kuperus (sport- diëtiste Ajax) en Toine Hulshof (voedings specialist van Kellogg's De aanmeldingen voor de spectaculaire Sin terklaasfeesten stromen inmiddels binnen, maar er is nog genoeg ruimte voor meer kin deren. De inmiddels traditionele feestpar tijen vinden dit jaar plaats op woensdag- en vrijdagmiddag. Alle jonge Ajax-kids kunnen dan genieten van een grote goochelaarshow. Natuurlijk zijn er ook heel veel gekke zwarte pieten en lachwekkende clowns. Zorg er wel voor dat je die dag niet te veel pepernoten eet, anders word je misselijk. Wie verkleed naaT het Sinterklaasfeest komt, maakt kans op een leuke Ajax-prijs. Deze feestelijke bijeenkomst is bedoeld voor kinde ren tot tien jaar. Als je lid bent van de Kids Club of je ouders zijn lid van de supporters vereniging Ajax hoef je maar drie euro te betalen, ledereen mag één introducé meene men. Deze betaalt dan acht euro. Voor Sinterklaas is het wel makkelijk als je je eerst even aanmeldt, dan weet hij tenminste hoeveel blije kinderen er op hem wachten. Geef je daarom zo snel mogelijk op via kids- club@ajax.nl of stuur een briefje naar Ajax Kids Club, 'Sinterklaasfeest', Postbus 12044, 1100 AA Amsterdam. Doe dit echt meteen als je Ajax Life leest, want vol vol! Vergeet nietje lidnummer te vermelden en je naam, adres en telefoonnummer. Dat geldt ook voor het vriendje of vriendinnetje dat je meeneemt. Als we je aanmelding nog op tijd binnen heb ben, sturen we je een bevestiging met daarin het exacte programma, een routebeschrij ving en andere belangrijke informatie. Natuurlijk is het mogelijk om de bon hier naast in te vullen en op te sturen. Hieronder volgen nog even de plaatsen waar Sinterklaas allemaal langskomt: Hardenberg/ 26 novem ber, Amsterdam/ 29 november, Oosterhout/ 29 november en Assen/ 3 december. Veel ple zier allemaal en onthoudt: wie zoet is krijgt lekkers, wie stout is de roe! Tijdens de thuiswedstrijd tegen AZ waren er weer keepers op het veld te zien tijdens de Fun Games. Nadat we vorig seizoen nog de shoot-outs hadden, is er sinds dit jaar voor een andere opzet gekozen. De deelnemers waren ontzettend zenuwachtig maar dat is ook niet zo gek als je voor een bijna uitverkocht stadion je voetbalkwaliteiten mag tonen. Hieronder volgen enkele sfeerimpressies van een beladen voetbalavond.

Ajax Life (vanaf 1994) | 2003 | | pagina 11